Kızlar yardım edebilir misiniz ?

kızlar daha önce aranızda doğum kontrol hapı kullanan var mı ? varsa nasıl kullanacağımı bana birisi söyleyebilir mi ?

Güncellemeler:
arkadaşlar hamile kalmamak için kullanıcam adet düzensizliği için değil ..

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• jinekolag değilim ama az bucuk biliyorum.Eger rahat bir cinsellik istoyorsan en az 1hafta önceden düzenli başlaman gerekıyor.Yani ilişkiye girdiğin gün ya da ertesinde işe yaramıyor.Ama ilişkiye girdin kullanmadıysan ertesi gün hapı var.ilişkiden sonra 72 saate kadar alınabiliyor.tüm eczanelerde bulabılırsın.

0|0
    0|0
  • Eski sevgilimden biliyorum ilişkiden sonra 24 saat geçmeden kullanmalısın

0|0
    0|0
  • ilişkiden sonra 24 saat geçmeden kullanmalısın

0|0
    0|0
  • kis mı var yoksa ilişkıye mı grdn :) kadınlıgını bıtırır dkt et

0|0
    0|0
    • ilişkiye girdim ..

• 1 gun prdon :)

• teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 3

• doktor 6 ay kullanmamı söylemişti ben 5.ayda bıraktım kullanmamanı tavsiye ederim adet agrısını sıfıra indirip adeti düzenliyo fakat yan etkileride var ben yasmin kullanmıştım birincisi kilo alıyosun ikincisi miden bulanıyo bana hapa alısma süresince olur bunlar dediler ama 5 ay gecmedi göğüslerinden süt gelcekmiş gibi sanki şişme oluyo alt karında şişlik oluyo resmen hamile gibisin yani zaten o hap vücudu hamileymiş gibi hissettiriyomuş

0|0
    0|0
    • ben adet için değil de korunmak için kullanıcam

• 21 gün düzenli olarak aynı saatte hatta dakikada kullanıyosun sonra 7 gün ara veriyosun adet oluyosun sekiznci gün tekrar baslıyosun

• peki teşekkürler

• Vah vah bir maruz kalan daha

0|1
    0|1
  • dogum kontrol hapi adetin geldigi ilk günü kullanilmali sonra bitince (21 günlük genelde) bir hafta ara sonra tekrar basliyorsun

0|0
    0|0
    • dedigim gibi korunmak icinde bir ay önceden kullan

Yükleniyor...