Ben bu konuya bir türlü anlam veremedim..

Arkadaşlar benim anlamadıgım bir konu var. Kendimde yaşadım ve yaşayanlardanda aldığım bilgiye göre; Sevgilisiniz, gülüyor,eğleniyor,gezmelere gidiliyor, birleşme olmadan fanteziler yaşanılıyor, ama iş birleşmeye gelince, evlenmeden olmaz deniliyor..

Zaten herşeyi yaşamışsın, sürtünme yoluyla dahi ilişki yaşıyorsun, anadan doğma çıplaksın, ama cinsellik yaşanmıyor. bunu neden yapiyorsunuz.. Zaten herşey yaşanmış sadece son olarak birleşme kalmış. daha ne evlenmesinden bahsediliyor ki. evliliği düşünen insan bunları neden yaşıyor ozaman?

1|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• aynen bende anlam veremiyorum hic

sadece disarda görüsürsün sevgilinle, el ele dolasmisligin vardir vede yanaktan öpmüssündür ona lafim yok, ama ciplak yataga girmissin zaten, birlesme olsa ne olacak olmasa ne olacak ?

bunu yapan kizlar birnevi zarlarini garantiye aliyor herhalde, olurda ayrilik olursa bidahaki erkege hic birsey yasamadim diyebilmek icin

tabi buda kisilik meselesi, böyle davranabilen bir kizin kisiligi hakkinda konusmaya gerek yok zaten :)

1|8
    0|1
    • İnsan evlenmeye korkar ya bunlardan denk gelcek diye

• es seciminde cok özen göstermek gerekir

Kızlar Ne Diyor 2

• kızlık diye bir şey var çünkü o olmadı mı rezil oluyorsun insanlara çünkü insanlar çok önemli görüşleri çok önemli hep böyle şeyler işte

0|1
    0|0
    • ruhu kaşarsa kızlık zarı olmuş neye yarar. böyle kızlara ayar oluyorum işte ben

• Kim uleeeennn bu domuz karı

1|4
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Kişi ruhen o* fakat bedenen olmayı kabullenemiyor.

0|2
    0|0
    • ya hep yaşanılmalı, ya da hiç bu işe kalkışılmamalı ama. erkeğinde şevkini kırıyor sonra :D

• o vaziyette de orgazm olabiliyor onlar ve ayrılırsanız bakire olmadğı anlaşılmasın diye böle yapıordur

0|1
    0|0
  • Harama bulaşmıcan

0|2
    0|0
  • öz güven eksikliği başka bir şey değil çünkü yaşadıkalrının arkasında duracak cesaretleri olmadığı için kafalarını tabularla doldurmuşlar ve bunuda hep topluma mal ederler halbuki o toplum kendileri böyle entersanlar işte.

0|1
    0|0
    • siz olsaydınız bizim yerimizde görürdüm ben o özgüven eksikliğini ve hiç bir zaman bir kızı anlayamazsınız boş konuşuyorsunuz

• Ahh rose lütfen kendi adına konuş , seks kişinin kendi hayat tasarrufu anlamak ya da anlayamamak la alakası yok siz bunu kendi kendinize bu kadar tabulaştırıp Bize laf yapmayın.

• evlenmeden olmaz demesimi sana acayip gelıyo. diyelim birleşdin evelenecenmı kızla doru söle

0|1
    0|0
    • seviyorsam neden evlenmeyeyim ki. kimseye boş vaadlerdede bulunmam. sevmiyorsam sevmiyorumda diyorum.

• işte bakireyim diye geçinen ama yemediği halt kalmayanların yaptığı bunlar. bakireliği zar sananlar böyle diyen kızlar...

0|1
    0|0
  • bunlar kafasınıa kuma gömen deve kuşları gibidir. mantık arama.

0|1
    0|0
Yükleniyor...