Lezbiyen bir kız sizi rahatsız eder mi?

Lezbiyen oldugunu bildiginiz biri sizi rahatsiz eder mi? Mesela benim bir kac arkadasim biliyor ve iclerinden biri surekli laf vuruyo.. Her lafimdan rahatsiz olur gibi ben erkeklerden hoslaniyorum vs gibi imalarda bulunuyor. Sinirim bozuluyo sonucta ben kendi halimdeyim rahatsiz etmiyorum. Yinede escinsel olmayan kisiler huzursuz mu olur?

0|0
15|9

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Rahatsız etmez statta arkadaşım aracılığıyla tanıştığım bir kız vardı lezbiyendi sonra her maç günleri beraber takılmaya başladık. Sevgilisi olduğu kızla geliyordu hatta takılıyorduk hiçte rahatsız olmuyordum. Bana ne zararları var ki takılıyorlar yanımda işte kendi hallerince.

0|0
    0|0
  • Yemezler merak etmeyin ^_^

1|0
    0|0
    • aynen bacanak sapıh damgası yiyoruz lan sanki kaç tane lez üzerlerine atlamış tövbest..:(

• haz etmem ama bana bulaşmadıkları sürece sorun yok :)

THE END...

0|0
    0|0
  • ONNeden olayım ünide.ev arkadaşım vardı lez

0|0
    0|0
  • Hayır neden rahatsız olayım benlik bir durum yok :D

0|0
    0|0
  • gay erkekten korkarımda lez kızın nesinden korkayım :D alınmam da laflarına :)

0|0
    0|0
  • Ben rahatsız olmam ama lezbiyen bir arkadaşım olursa onu bu yoldan döndürmeye çalışırım

0|0
    0|0
  • tedavi olmak yerine bir kabullenme varsa uzak dururum ama ne oldugu umrumda olmaz

0|0
    1|0
  • lezbiyen bir kızdan hoşlanırsam rahatsız olurum ondan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• ilgisi yok. bir kere bir barın tuvaletinde çok da güzel bir bayan bana aaa ne kadar tatlısın dedi ve beni dudağımdan öptü...lezbiyenmiş. itiraf edeyim ki bu benim de hoşuma gitmişti...

3|0
    0|1
  • abi sanıyolar ki lezbiyenler her önüne gelen kıza atlıyo..:/ ayrıca hoşlansa bile kendisini rahatsız etmeyip içinde yaşadığı sürece ne gibi bir rahatsızlık gelebilir anlamıyorum...ulan bir de bu her dakika "ay acba bni sker mi.s..s" psikolojisinde olan kızlardan nefret ediyorum emin olsunlar ki çok iticiler hiçbi lezin hoşuna gitmez böyleleri zateb..cık.

4|2
    1|1
  • Kendi halinde biriysen sorun yok

.. Sorun seçtiğin arkdaslarinda senin tercihine saygı duymuyorlar sakaya ya da dalgaya alınacak bir konu değil bende senin gibiyim benim tek farkım bu durumu bildiğim için arkadaslarima söylemem

2|0
    0|0
  • ben olmazdım tabi bana asılırsa falan belkide :) ama kendi halindeyim diyorsun neden sakıncası olsunki?

1|0
    0|1
  • Hiç huzursuz olmazdım. İnsanları olduğu gibi kabul ediyorum. Belki sen ondan hoşlanıyorsun falan sanmıştır sürekli belirtiyordur " ben erkeklerden hoşlanıyorum" diye. Uzak dur diye yapıyor bence. Gidip konuş lezbiyenim diye her önüme gelene aşık olmuyorum de :D Yani herhalde öyle oluyordur. Biz her erkeğe aşık mı oluyoruz sanki. Arkadaş olunabilir, doğal.

1|0
    0|0
    • Aynen, her onune gelene kim asik oluyo ya da hoslaniyo bu nebicim mantik. Belkide uzerine alinmistir o zaman konusmak lazim acikca

• haklısın :)

• ~ Etmez, herkesin kendi tercihi. ~

2|0
    0|0
  • etmez

2|0
    0|1
  • Abartı bir boyutta olmazsa asılmasından rahatsız olmam. Ancak Londra'da bir barda, br kız tarafından parmaklanmışlığım vardır eteğeimin altından. 20 yaşlındaydım henüz şok geçirmiştim.

0|0
    0|0
  • Her lezbiyen pusuda bekleyip gözüne kestirdiğinimi avlıyo ya da istiyo ilginçmiş.

Kendi tercihi değil , o bir hastalık tedavi olup olmaması onun tercihi.

0|1
    2|1
    • Soruya uygun bir cevap olmamis. Burda lezbiyen olmaktan rahatsiz olan kimse yok. Ben buyum. Bnden rahatsz oluyosa arkadasligini bitirmeli ya da duzgunce arkadas gibi davranmali

• Algılama çaban yanlış cevaba uygun olmamış, lezbiyenlerden rahatsız olmam

• Yine anlamadim neyse

• Ben rahatsiz olmam.

0|0
    0|0
  • yo beni rahatsız etmiyor ^^

2|0
    0|0
  • O konuyu açmadıkça sorun olmaz.Ama lezbiyen bir arkadaşım bana saçma sapan sorular soruyodu altı senelikti arkadaşlığımız,bitirdim

0|0
    0|1
    • Rahatsiz ediyosa dogrusunu yapmissin ama ben diyorum ya cok kendi halimdeyim. Bu tarafimi arkadaslarim bilmese anlamazlar bile

• Açıkçası tedavi olmayı reddediyorsa yanımda bulundurmazdım.

1|1
    3|0
    • Arkadaslik yapmak istemiyom deseydi bende yapmazdim.

• senin görüşüne saygılı olmalı ben huzursuz olmuyorum hiç çok arkadaşım öyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...