Bekaret ışini napcam ben yaa:(

Bekaretımı kaybettım sonra hiç ılıskıye gırmedım ve sımdı tekrar ılıskıye gırsem kan gelırmı yardımcı olun lütfen nişanlancam korkuyorum yardımcı olun

Güncellemeler:
evt arkadaşlar beni bu konuda aydınlatırmısınız kanama olduktan sonra ilişkiye girmedim evlenene kadar da girmemeyi düşünüyorum azda olsa kanama olur mu sonuçta uzunca bir süre ilişkiye girilmemiş olacak

0|1
13|29

En İyi Erkek Görüşü

• Bekaretini kaybettiysen daha kan gelmez.

Anca şöyle gelir çok zorlarsın tahriş olur kanar.

0|1
    0|1
    • Nasıl tahriş olur ben nişanlımı nasıl kandırabılırım peki dikimde yaptıramam off

• diktirme konusunda yardımcı olabilirim

• kımbılır ne zman halledrerım bilmiorum

Erkekler Ne Diyor 28

• İlkinde kan geldi mi?

0|0
    0|0
  • Nişanlını kandırma, doğruyu söyle.. Mantıklı bir insansa zaten sana hak verir..

Yalanlarınızdan nefret ediyorum ya.. Her başınız sıkıştığında hemen yalana başvurmayın.. Dürüst ve açıksözlü olun biraz..

0|0
    0|0
  • O ilke özeldi.

0|0
    0|0
  • neden kendini kasıyorsun ki seni kabul eden böyle etsin zaten sen bekaretini kaybederken bunların hesabını yapmış olduğunu düşünüyorum!

0|0
    0|0
    • yapmadım çokta pişmanım

• söyleyemem imaknsız

• senide anlıyorum sende haklısın ne deyim ki :/

• yanlışı herkes yapabilir insanız sonuçta bazen nefsimize yenik düşeriz hata yapılır..Ama neden nişanlanacağın kişiye açıkca anlatma yolunu tercih etmiyorsunda o insanı kandırıyorsun?yazık değilmi..

0|0
    0|0
    • ewt cok haklısın ama benden vazgeçer dıye korkuorum bos yere değmeyen bı ınsan ıbın kaybettım sadece bekaretımı kaybettım sonrasında ılıskıye gırmedım

• amacım yargılayıp akıl falan vermek değil hakkım yok buna zaten ama kendini o kişinin yerine koy..ben bu şekilde birisiyle evlensem de sonradan bana böyle birşey yaptığını öğrensem şok olurum neden evlenmeden önce söylemedin derim..yalan üzerine kurulan yuvadan hayır gelmez...soruyorum sana evlendiğinde o tertemiz adamın yüzüne nasıl bakacaksın hiç utanmayacak mısın başkasıyla birlikte olup onu kandırarak yüzüne bakmak zor gelmez mi insanın vicdanı rahat olmaz öyle bence...

• inşallah. bu soruyu bakirelerde okuyordur. ders alsınlar biraz

0|0
    0|0
  • Diktirsen bile bakire sayılmazsın,bakirelik kan demek değil,söyle yalana gerek yok,evlendikten sonra öğrenirse daha kötü olur

0|0
    0|0
  • yapacak bişey yok. zaten bekaretini kaybeden ilk kadın da son kadın da sen değilsin. hayatına devam edeceksin . mutlu olacaksın. yaşadıklarından mutlu olmayı öğreneceksin. bir kadın olarak doğmuştun ve zamanı gelince o zarın yok olması gerekiyordu

0|0
    0|0
  • Eminmisin kaybettigine... belkide zedelendi kan ondan geldi belkide esnekti bozulmadi. Dr a git kesin sonucu al sana yol gostericek bir yontem anlaticam

0|0
    0|0
  • Gelmez malesef

0|0
    0|0
  • ne ıgrencsın bıde dıktırıcem dıosun ıgrençsın

0|0
    0|0
  • Gelir gelir ketçap falan sık gelir.

0|0
    0|0
  • hahahah iyi olmuş gelmez kan falan bir kere olur, adı üstünde kızlık zarı, sen artık kadınsın kız değil. seni çakal çocuğu kandıracan dimi bakireyim diye utanmadan... Tanrı kadına güvense kızlık zarı olmazmış diye boşuna dememişler:d

0|0
    0|0
  • Gelmez tabiki. :) her iliskiden sonra kan geldiggni mi saniyordun? Nisanlanmadan evvel anlat nisanlina kiz olmadigini.

0|0
    0|0
    • evlenmezki offf yaaa tAM MUTLULUGU ASKI SEVGIYI buldum derken salak bırısı ıcın bekaretımı kaybettım kendıme ınanamıyorum

• Yemissin bir halt bari cocugun hakkina girme. Seviyorsan anlatirsin her seyi.

• gelmez geçmiş olsun :)

0|0
    0|0
  • bence söyle eğer terk ederse de etsin boşver

0|0
    0|0
  • Kan geldi bitti bir daha gelmez

0|0
    0|0
  • diktirme konusunda yardımcı olabilirim

0|0
    0|0
  • gelir hemde öyle böyle değil

0|0
    0|0
  • her kan bekaretle ilişkili değildir.birşey olmamaıştır kalbini ferah tut;)

0|0
    0|0
  • Gelmez imkanin varsa diktir yoksa doğruyu soyle

0|0
    0|0
  • Bu terzi mi ki kendi söküğünü dikecek. İş bitmiş kanamaz artık. Korkacak bir durumun yok yani onu anlatmak istedim.

Nişanlına anlat hemen.

0|0
    0|0
  • gelmez bu ya yaramı kabuk bağlasın mantıklı ol

0|0
    0|0
  • o en ii cevap seçtiğin akıldan gidersen sabahına kalmaz babanın evinde bulursun kendini. nasıl bir tahriş edeceksin kendini ki o kadar kanı akıtacaksın soruyorum sana. tahriş dediğin iğne sıyırmasından öteye geçemez. kendini rahatlatmak mı niyetin, sonuca varmak mı onu anlamadım

0|0
    0|0
    • ne biliyim psikolojim bozuldu ıyıce yardım edermısın o zman napıyım dıkım yaptıramam o imkan yok

• sevdiğin adama yalan söyleyip yollar boyu nasip yüzüne bakacaksin.bazi namuslu kizlarimizda akil vermiş

0|0
    0|0
  • nasıl kaybettin bekaretini?

0|0
    0|0
  • ilişkiye girdiğinde kan geldimi.geldiyse tekrar gelmesi zor ama gelebilirde belkide esnektir zar belkide tam yırtılmamıştır ve azda olsa tekrar kan gelir...

0|0
    0|0
    • ewt saat 9 yönünde yırtılmış doktora gıtım oyle dedı..ıns öyle olur

• üzülme seni seven kişiye gerçeği söyle kabul etmezsede salla gitsin seni gerçeğinle kabul edicekse etsin etmezse bakire biri aranıyor diye ilan versin tatlım :)

• gelmez giden gitti hayır siz ne sanıyorsunuz bu kanama olayını su sebili falanmı...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• kaybettiysen nasıl gelecek o kan? zamanında düşünücektin bun tren gitti.

1|2
    0|0
  • Ben bu zihniyetin içine tüküreyim, hediye paketi gibi sunuyor kendini.

Bi' ikincisi, bakire değilsen adam gibi çıkıp karşısına söyleyeceksin.

0|3
    1|0
  • yapmadan önce düşüncektin

0|0
    0|0
  • Gelmez, nişanlanacağın kişiye söyle bakire olmadığını

0|0
    0|0
  • overlokçuyum dikiyim mi ?

0|2
    0|0
  • gelir mi sence?

az mantıklı olun

0|1
    0|0
    • neden gelmesin ben dul çocuklu kadınla yaptım ondan geldi oda uzun zaman yapmamıştı o yüzden tahrişmi ne olmuş tabi bekaret kanı değil tahriş kanıydı sanırım

• yediğin haltın arkasında dur bari

• söylersem onu kaybetcem diyorum

• Gelmez .. Git diktir bacım

0|0
    0|1
  • Yapacak bir sey yok giden gitmis artik .

0|0
    0|0
  • adet gününde getirmeye çalış düğünü birazda bağır çağır tamam zaten orası dardır anlamazda olur biter :D

0|0
    0|1
    • sonra o adet kanından mikrop kapsın adam nekadar akıllısınız sen öylemi yapacaksın

• yok öyle yapmadım yapabilir öneri

• bekaretini nasil kaybettin ?

eger iliski yasadiysan nisanlinin bunu bilmeye hakki var tabi, yalanla olmaz bu is, sonucta bir ömür gecireceksiniz

ama kazayla bozulduysa, kendi parmaginla mesela, ozamanda konus derim

kandirmaya calisma

seni bilyior ve sana güveniyorsa inanir zaten vede yakinlasma olduysa aranizda anlamistir senin az cok tecrübeli veya tecrübesiz oldugunu

0|0
    0|0
  • Ya bnde diktrcem bn aptal gbi mast. Sirasinda bozdm doktorla konuştn mu nasl bisey

0|2
    0|0
  • Tanidigim kizlik diken bir doktor var baska doktor muayene etse bile anlamazmis iddia ediyor.

0|0
    0|0
  • kızın üstüne gitmeyin .

0|0
    0|0
    • ewt ya benım sıkıntım bana yetıo zatn bıde bılerek kasıtlı yapıyorum elımde olsaydı asla ızın vermezdim vermedımde ztn ama kazayla oldu

Yükleniyor...