Avrupa Kızları Ve Türk Kızları HERKES GELSİN

Pek çok konunun açıldığını biliyorum.Ama bu aralar hiç yok ve en sonuncusu aylar öncesine ait olmalı. Neyse gerçekten Avrupalı kızlar genel olarak kültürlü,bilinçli,karakterli,oturaklı oluyorlar. Tabii ki de bizim kezban diye nitelendirdiğimiz kızlar onlarda da var ama azınlıkta.En önemlisi içtenler dostlarım.Sevdikleri mi tam seviyotrar yemin ediyorum çok gördüm bu yorumu bu forumda.Bu forumda Rus ya da Avrupalı kız arkadaşı olanlar genel olarak olumlu konuşuyorlar. Türk kızı ise gerçekten çok farklı ve soğuklar genel olarak.Kendini beğenmişlik,karaktersizlik veya anlayışsızlık diğer sorunlar.Suç bizde demeyin dostlarım,karakterli olan kişi bozulmaz. Sapık,azgın erkekleri saymalım.İnsan değil onlar. Türk kızlarının Tek avantajları belki bakire ve cinsel ilişkiye bakışı olur.

Birde diğer sitelerde Avrupalı kızlara karşı büyük kıskançlık var.Neyse onlar bizi diğer erkeklerle kıyaslıyorsa bizde seviyeli şekilde karşılaştıralım.

Avrupalı kızlar kesinlikle diğer kızları aşağılamıyor,hor görmüyor.Kusurlarını araştırmıyorlar. Galiba kendine olan güvenlerinden. Karakter de çok önemli. Bizim kızlarımız ise yolda gördüğü kızı süzecek kadar karaktersiz ve kıskanç bence. SİZCE ?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• bizim kızlarımız çok götü kalkık. güzelinden çirkinine hepsi havalı. bunun sorumlusuda abaza sokak gençleri. kız tavlayacaz diye yapmadıkları şebeklik kalmıyor

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Benim görüşümce avrupa ve Türk kızı arasında görünüş olarak fark yok. aynı kan~

Türk kizlarindan daha kültürluler

ahlak olarak da fark yok.

insanlari her ikiside asagilar. turk kizi ego için asagilar birilerini, Avrupalı kizlar da sedece sevmedikleri kişileri aşağılarlar.bunun sebebi de erkekler olsa gerek. burada erkekler çoğu Türk kızı kezban die muamele ederken avrupa erkekleri bir genelleme yaomayip bu kezbanligin irkdan irka degil de kisiden kişiye değiştigini bilmelerinden olsa gerek:)

Avrupa kızları bir ortamda gerçekten bir erkekle kanka kardes gibi olabilir. ama Türk kızı olamaz. herseyden nem kapar. iyi niyetle söylenmiş bir sözden dahi bu beni seviyor anlamı çıkarır. turk kizi icin erkek ya seks dir. ya da hiçbirşey.

tamamen objektifim söylediklerimde~

Türk kızları yalancidir.

laf koyma becerileri Türk kızlarının daha yüksektir. daha zekidirler~

0|0
    0|1
  • Bayan olarak degil objektif olarak söylüyorum. Cok avrupali arkadasim oldu. Ama onlarin iliskileri de uzun degil ki bunu nereden cikardin? Sadece onlarda cinsellik serbest utanmiyorlar ama onlar da terkediyor hem de cok daha fenalar cok konusuruz biz kendi aramizda :) yani kadin her yerde kadin turk kizlari da egitimsizlikten boyle

0|0
    0|0
  • Kesin bl tane bile tanımıyosn Avrupalı kız btrafndan sayıyosn Türk kızını al başına tac et saftrik sen de .. Kızlar dünyanın her yernde aynıdır fıtrat böyle .. Her ülkede iyisi var kötüsü var saçma bir yazı olmş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kaç tane avrupalı kızla tanıştın cinsel ilişki yaşadın sevigli oldun da bu kanıya vardın ve ayrıca kaç tane Türk kızıyla ilişki yaşadında bu sonucu elde ettin en az 1000 avrupalı en az 1000 Türk kızıyla ilişki yaşamış gibi gözüküyorsun ?

0|0
    0|0
  • avrupali kizlar adami oyle de hor gorurler ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...