Evililik öncesi cinsellik neden yaşanmasın ki?

evlilik öncesi önüne gelenle yatın demiyorum da ya evlendiği adam onu cinsel yönden tatmin edemiyorsa seks kadın için hemen bitse de kurtulsam gibi bir şey olursa ne olcak... ben gerçekten seviyorsan ciddi bir ilişki olduğuna inanıyorsan sevişebileceğine inanıyorum bunun ilişkiyi güçlendireceğine inanıyorum tabi amaç sadece seks değilse her iki taraf için de... e tabi ayrılırsan üzülürsün sanki sevişmeden ayrılınca üzülmüyorsun aşk acısı her şekilde yaşanıyor "yırtık" kalmamış oluyorsun en azından denmemeli "yırtık" çok kötü bir kelime hani bakire değilsem ne olur ki sanki dünyanın sonu önden seks yapılmıyınca zardan dolayı bu sefer türk kızları oral yapıyor arkadan yapıyor o zaman daha mı namuslu oluyorlar? sonra ben bakireyim diye dolaşıyorlar erkekler de önüne gelenle yatıyor hastalık kapmışlar mı belli değil zaten sonra bakire kızla evlenicem diye tutturuyorlar. bence böyle olmamalı seviyorsan güveniyorsan zamanı gelmişse ilişkiyi güçlendirmek için sevişebilirsin korunarak namus iki bacak arasında değildir kafadadır ruhu o* bedeni bakire olan çok kişi var bu dünyada eğer düzgünce önden sevişirlerse zar korkusu olmadan daha namuslu kişiler oluşacağını düşünüyorum her sevgilinle seks yapmalısın da demiyorum gerçekten seviyorsan uzun vadede ilişki düşünüyorsan seks ilişkiye renk katmalıdır. bunun böyle olduğunu sadece ben mi düşünüyorum? gerçkten bu sitede bazen yanlız olduğum hissine kapılıyorum hem böyle olursa kerhaneye gerek kalmaz hastalık riski de azalır

Güncellemeler:
ayrıca her boku yiyip sonra diktiren kızlar da oluyor eğer toplum onları "bakire" olmaya sürüklemese gerçekten bu olmazdı... zar zar diye tutturursanız bu kızlar sizi ellerinde oynatır yok yapay kan yok diktirilmiş zar yok anal seks bilmem ne gerçekten erkekler de zamanı gelince çok iyi madur olur ruhu bile duymaz
hayır yani toplumumuzda kendi zarını delen kızlarımız da var onları "bakire" kabul etmeyenler de oluyor cidden kötü bir durum
namus kafada olan bir şeydir ahlaklı arlı terbiyeli davrandığın sürece kimseye kötülük şerefsizlik yapmadığın sürece iyi bir insansan sevdiğine sadıksan kimse sana namussuz diyemez ve ha bir zarın varmış yokmuş umursanmamalı

0|1
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Cok tesekkurler bu guzel yazi icin. Seninle sonuna kadar hem fikirim. 5 yillik evliyim, tanistigimizda esim bakire degildi. Hem de birden cok patneri olmus. O partnerlerine inanmis, onlari sevmis ve cinselligi yasamis. Belki o insanlardan birisi ile evlenecekti, ama hayata bakis acilari vs farkli oldugu icin ilisklier yurumemis. Benim de baska iliskilerim oldu esimden once. Esimle tanistik, birbirimize eski iliskilerimizi utanmadan, sikilmadan anlattik. Durustluk en onemli sey. Ne mutlu ki ikimizde eski iliskilerimizden en ufak bir pismanlik duymuyorduk tanistigimizda. Simdi evliyiz. Esim ya da ben daha mi az namusluyuz, hic alakasi yok. Bu guzel yazi icin tesekkur ediyorum, ve yalniz olmadigini belirtiyorum :)

2|0
    0|0
    • gerçekten çok beğendim yazını ve gülümseyerek okudum böyle düşünenlerin güzel bir ilişki yürütebilmesi gerçekten çok güzel sizi tebrik ediyorum upuzun bir evlilik diliyorum:)

• Cok tesekkur ediyorum :) Ben de sana mutluluk dolu bir hayat diliyorum :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Bende senin ile ayni fikirdeyim. Cinsel yaşam karşılıklı kisilere haz, mutluluk ve zevk vermeyecekse ve bu bir sürpriz olacaksa çok kötü bir gelecek var demektir. O yüzden önceden nasıl anlaşıp anlaşmadığını flört döneminde görüyorsa, bunu da görmeli insanlar.

0|0
    0|0
  • Toplum ahlaka açısından sakıncalı bir durum bence.

0|0
    1|0
  • bu ne be okuyan var mı bunu?:d

0|0
    1|0
  • okumaya üşendim..

0|0
    1|0
    • bence konuyu uzatmaya gerek yok herkes kendi karakterince hareket etsin. kimse kimsenin hayatına yaşayış tarzına müdahale edemez.

• yazin uzun hepsini okumadim

dediginle soyle soru cikabilir ya sonraki oncekiden iyise peki bir sonraki ya ondan sonraki?

0|0
    0|0
    • önüne gelene vermeyiversin yani cidden güvendiğine :D

• bu hayatta kime guvenecegin kendinden baska

• ya bir taraftan haklısın fakat biz erkekler bu zar konusunda neden bu kadar takıntılıyız çevremizde gördüğümüz önüne gelenle yatan bir kızla sen erkek olsan evlenirmisin ? aşık olupta cinsellik yaşayanla önüne gelenle cinselliği yaşayanı ayırt etmemiz çok zor sende kabul et bunu, bide sevdiğimin zarını neden ben patlatamıorum elin piçi patlatıyor bu sürekli aklıma gelir benim her cinsel ilişkide . . .

0|0
    0|0
    • gerçekten patlatmak çok kötü bir tabir bunu düşünmemelisin

• namus kafada olan bir şeydir ahlaklı arlı terbiyeli davrandığın sürece kimseye kötülük şerefsizlik yapmadığın sürece iyi bir insansan sevdiğine sadıksan kimse sana namussuz diyemez ve ha bir zarın varmış yokmuş umursanmamalı

• ya bak ben bekaretini kaybetmişlere zıt birşey söylemiyorum burada demek istediklerimi yazdım ben sen ister iyi bir fikir çıkar buradan ister kötü bunlar benim düşüncelerim

• di mi ama neden? :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence de cokk cok haklisin. Guvendigin asik oldugun kisiyle ve geleceğinin olduguna inandigin bir kimseyle bir kadin bedenini paylasabilir. Aski guclendirdigine de inaniyorum.

1|0
    0|0
  • Deneme- yanılma yoluyla cinsel uyumu bulana kadar test mi etmeli o halde Tamam önemli olabilir cinsellik evlilikte ama her zaman ilkler sancılıdır ve eşler bunu beraber keşf edebilirler. Eş olmadan bir bayanın ne işi var sevgilisiyle yok sevdiğiyle. Seviyorsa evlenir- helali olur zaten.

evlenmeden- nikahsız ilişkiye girmek için daha güçlü metaforlara sığının. Bir bayanın mahremi kocasıdır. .

1|0
    3|0
    • yazdığım o upuzun yazıdan sadece bunu mu anladın? gerçekten çok dar görüşlüsün

• zara yüklenen anlam değil. evlenmeden bu genişlikte olmakla alakası var.

• çünkü illaki evlilikte yapılabilecek bir aktivite değil yukarıda bunu anlatmaya çalıştım?

Yükleniyor...