Doğruyu söylemeli miyim ? söylersem kaybederim.

15 yaşındayken sırf merak ettiğim için erkek arkadaşımla birlikte oldum. sonra pişman oldum ama ne fayda giden gitti birkere. Şu an 20 yaşındayım. başka birine aşık oldum. bana hep bakire değilsen söyle dedi söyleyemedim korktum. onunla hiç o anlamda bişey yaşamadık. birgün tam bugün söylicem artık dedim. seni sordum herkesle yatıp kalkıyor dediler dedi. bende düşündüm bu kız bakire olmasa neden benle yatmasın dedim kendi kendime ve güldüm dedi. o an söylemediğime defalarca şükrettim. eğer söyleseydim milletin arkamdan uydurduklarına inanacaktı. sizce ne yapmalıyım? söylemelimiyim? yoksa hiçbir zaman haberi olmaması dahamı iyi olur

1|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle pismanlik duyma eski iliskinden. Istemissin ve yapmissin. Vucut senin vucudun, inandigin bir seyin pesinden gitmissin. Eger eski iliskim hataydi, pismanim dersen kaybedersin. Benim de esim evlendigimizde bakire degildi, inandim ve birlikte oldum dedi. Hem de birden fazla partneri olmus. Namusumju azaldi, asla. Hatta gozumde degeri artti. Iliski durustluk temelinde oturmali. Biz erkeklerin yuzdek kaci bakir. Veya soyle sorayim bakir olablarin yuzde kaci en ufak bir firsat bulsalar bunu geri tepmek isterler.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Senin bacak arandan akacak iki damla kanı sorgulayacak adamla işin olmamalı. Ona mı kalmış Bacaklarının arasındaki zarın hesabı?

Ayrıca 5 yıl önce yaptığın şey için de pismanlik duyma. Çünkü senin için bir sebebi varmış. Ve yapmışsın.

Hesap vermek zorunda değilsin. Hayatından çıkar bence onu. Seni hak etmiyor çünkü o

1|1
    1|3
  • evlilik yoksa söyleme ama o öyle bişeye kadar giderse o zaman daha kötü olur

0|0
    0|0
  • sen niye o b..ku yedinki yaşın kaç başın kaççç..önceden yediğin burmalar şimdi böyle dırmalar hadi bakalım çık çıkabilirsen işin içinden;(

0|1
    0|1
  • Çözüm ayrılmak.

0|0
    0|0
  • söyleme ayrılırsın zaten ilerde

0|0
    0|0
  • dürüst ollllllllllllllllllllllll

0|0
    0|0
  • sadece 1 kere mi birlikte oldun?

0|0
    0|0
    • evet

• işte sadece bir defa 15 yaşımdayken yaptım bidaha hiç olmadı

• kanamış mıydı o zaman?

Kızlar Ne Diyor 4

• sana kaç kere söyle demiş bu saatten sonra söylersen bu iş biter.. herşeyde açık ol karşı karafa en ufak bir yanlış anlaşılma bı yalan butun masalı bıtırıyo hemde cok acı sekılde. bu ısı bıtırmekten baska yolun yok ben solım..

0|0
    0|0
  • Söyleme bence sonuçta evlilik düşünmüyosan sakın söyleme diyelimki söyledin senden bide ayrıldığını düşün kafasında hep soru işareti olucak ya da laf etçek arkandan

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşın bakir mi?

0|0
    0|0
  • niye arkadan öyle dedikodu atıyorlar ki bence söylemeden önce sor onlara bakalım kimlerle yatıp düşmüşüm de cevap veremeyecekler ilk önce kendi adını bir temizle kimseyle yayıp kalkmadığını bilsin normal bir ortam oluşunca tabi buna layık olduğpunu düşünüyorsan o zaman onu güzelce önüne oturt ve ben 15 yaşmda şunla seviştim o zamandan beri kimseyle sevişmedim çünkü herkesle yatıp kalkan bir insan değilim senle yatmayı düşünüyorum/düşünmüyorum (sana kalmış) ama eğer senin bakire olmaman onun için bir problem oluşturuyorsa ayrıl. kendini savunmak için de zamanında sana yalan söyledim çünkü hemen senle yatmak istemedim ve tam söyliycekken etrafımdakiler benim için herkesle yatıyor dediği için söyleyemedim de çünkü zaten doğrusu böyle

0|1
    0|0
Yükleniyor...