Kapat

Evleneceğiniz kişinin bakire olması önemli mi?

bazı erkekler önemsemiyor ama bazıları öyle birşey olursa direk kapının önüne koyacağını söylüyor. peki ya sizce?

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• Bence söyle. Ben bakir isem bakire bir kizla evlenmek isterim. Ama erkek evlendmeden önce cinsel iliski yasamis ise ozaman sikipda illa bakire olman gerekir diye bir hakki yoktur bence. Bakirelik , namus tek kizlarda yok. Erkeklerdede namus vardir. Erkekler istekdileri herseyi yapacak ve sonra kiz bakire degil diye kiza baska gözle bakacak. Bu yanlis. Kizlarin kizlik zari oldugundan kizlardan bakire olmalari beklenir bu dogru degildir. Erkekler ve kizlar dürüst olmali. Kizlik zari günümüzde dikiliyor ve anlami maalesef kalmadi. Burada dogruluk önemli. Yalanin mumu yatsiya kadar yanarmis. Evlilik yalan üzere kurulmaz. Eninde sonunda ortaya cikar.

Ben bakirim ve evlenecegim kizda bakire olmasini isterim. Ben bu yasima kadar kendimi korudu isem tabiki kolay olmadi, mastürbasyonla kontrol altina aliyorum, cok sükür su ana kadar koruyabildim ozaman kizinda bakire olmasini isterim.

3|1
    0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 20

• zarı değil el değmemişliği , başkaları ile paylaşmamayı , iradesine olan gücünü, arzularına kapılmamasını önemsiyorum. dul biri ile de evlenebilirim ama bekaretini koruduğunu sanıp her boku yemişi asla kabullenmem

0|0
    0|0
  • Gerçekten aşık olduğu.. Tapacak kadar sevdiği kişiyle/kişilerle birlikte olmuş olması benim için sorun teşkil etmez. Ama her çıktığıyla da ilişkiye girmişse başka..

2 kişiye kadar normal karşılarım.. Ha sürekli sevgili değiştirip hepsiyle yatan kızı normal karşılamam..

0|0
    0|0
  • ben önemsemiyorum çünkü bakir değilim. önemseyen adamın bakir olması gerek. hem bir sürü kadınla beraber ol hemde bakire iste. yok öyle yağma.

3|0
    0|0
  • Benim için geçmişi önemli değil, önemli olan benden sonrası

3|1
    1|0
  • O iş o kadar kolay değil. Emin ol ilk gece de bir çok kadının kanaması olmuyor ve erkeklerin çoğu ses çıkarmıyor

0|0
    0|0
  • bakire olup olmamasından ziyade samimi olması. Bana açık sözlülükle gerçekleri anlatırsa, yaptığı işten pişman olmuşsa neden olmasın ki. Hayatta hangimiz hata yapmıyoruz ki :))

0|0
    0|0
  • biz ne bakireler gördük paralı o*lardan daha kaltak sırf zarı dursun diye yapmadığı iş kalmamış o yüzden bakire olmayan ve bunu adam akıllı gelip söyleyen kız daha iyidir benim gözümde

0|0
    0|0
  • yoo önemli değil..

1|0
    0|0
  • şimdi evet önemserim derim ama sadece bakirelik kıstasından bakamıyosun duruma. mesela bir kızla tanışsam, çok sevsem, çok aşık olsam, güzel bir ilişki yürütsek ama sonradan yani ona iyice bağlanınca bakire olmadığını öğrensem, sanırım görmezden gelirim ben de.

0|0
    1|0
  • her erkek bakire birini ister aksini söyleyen yalan söylemiş olur

0|1
    0|0
  • bakirim bakire olmalı,evleneceğim kişi haramı helali dinini bilmeli

1|0
    0|0
  • dürüst degil bakireyim der ve öyle cıkmazsa bosarım

1|0
    0|0
  • hiçbir önemi yok, sevsin seveyim, güveneyim, gerisi teferruat

1|0
    0|0
  • ruhen ve bedenen bakire olsuın isterim.

0|0
    0|0
  • Önemli bence ilki olmak isterim sevgilimin

1|0
    0|0
  • sanırım bakire değilsin ?

0|0
    0|0
  • ben bekarım , bakire isterim önemlidir benim için

0|0
    0|0
  • Ben çok önemserim ben bakirim evleneceğim kişininde bakir olması lazım kesinlikle

1|0
    0|0
  • Belki kapının önüne koymam ama ona acı çektiririm soğuk davranırım bir süre

0|0
    0|0
  • başkalarını bilmem ama benim için önemli

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• sende oyunu kurallarına göre oynarsan ruhları duymaz

0|0
    1|2
  • erkekler sevgılısının bakıre olmamasını evlenecegı kısının bakire olmasını ister.

2|0
    1|4
  • Allah askina erkekler onune gelenin altina yatan kadindan ne hayir bekliyorsunuz ya hayret dogrusu

0|1
    0|1
Yükleniyor...