p*rnolar insanı olumsuz etkilemiyor mu sizce?

sakın kadınların gözü açıldı diye saçma ve aptalca bir yorum atmayın, p*rno şirketleri genelde 20 üstü büyük penisli adamlarla çalışıyor bu yüzden göz büyük penise alıştığı için erkeklerde komplex kadınlardada görsel tatminsizlik yaratıyor, bu erkekleri penis büyütme arayışına sokuyor kadınlarıda doyumsuz yapıyor gerçek hayatta penisin o kadar büyük olmadığını görünce yok türk erkekleri küçük penisli gibi şeyler söylüyorlar, ey saf insanlar uyanın o p*rno şirketleriyle penis büyütücü ve performans arttırıcı ilaç pazarlayan firmalar ortak çalışıyor bunu hiç düşündünüzmü kapitalizmin oyununa geliyorsunuz o penis büyütücü pazarlayan şirketin patronu 12cmlik bamyasıyla elinde viskiyi yudumlayarak arkanızdan gülüyor, aynı şey performans, geç boşalma vs içinde geçerli, artık yeni bir yasa çıkartıp p*rnolardaki penis boyunda sınırlama yapmaları lazım dediklerime katılıyormusunuz

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Söylediklerin mantikli şeyler, her p*rno sitesinde o ilaclarin reklami var, kullanipta faydasini gören yok,

Ama penis boyunda sınırlama nasıl olacakki, olayin albenisi orda, bence bu gercegi bilerek bilincli izlemek lazim

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Şahin k izle

0|0
    0|0
    • siz izleyin sonra partnerinize küçük penisli diyorsunuz

• p*rno niye izliyoruz ? o anlık zevk ve tatmin için ondan sonrasını dusunmeyeceksın.

0|0
    1|0
    • sen şu soruya baksana kadın gözümüz doymuyorsa tatmin olamayız diyor çünkü çok p*rno izlemiş

link

• amerika 25 cm azmıs :) ortalama penıs boyu 15-18 cm arasıdır bunun yukarıda az bulunur asagısıda .

• bende onu biliyorum da öyle düşünmesi ve bikaç kişinin hak vermesi beni sinirlendiriyor

Erkekler Ne Diyor 4

• ona bakarsan p*rnoda oynayan kadınların yaptıklarını bir kadından beklyiormusun

bir onların fiziğine bak :=

1|0
    0|0
  • Danny d ve ramon xhamster bunlara bir göz atın:)

0|0
    0|0
  • Johnny Sinsin 21 cm oldugunu düşünmuyorum.. mesala cogu yalan soyluyor.

0|0
    0|0
  • biraz haklılık payın var , ama kısıtlama felan olamaz :D

0|0
    1|0
Yükleniyor...