Fantezi dünyasının genişliği sapıklık göstergesi midir ?

Yaşamaktan bahsetmiyorum elbette.Sadece hayalgucu olarak kaldığı müddetçe sizce problemli bir durum yaratır mı ?(Bahsettiğim grup seks,lezbiyen ilişki vs.)

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Fantazi dunyasının genişliği sapıklıga delalet midir bilmiyorum ancak fantazi dunyasının geniş oldugu insanlar Porzen Cephalon adı verilen ön beyünlerinin büyüklükleri ile tanınırlar. Ön beyin ne kadar büyük ve gelişmiş ise insan o derece geniş hayal gucune ve dusunme yetisine sahiptir. Hayvanlarda on beyin yok denecek kadar kucuktur bu nedenle dusunme yetisine sahip degillerdir.

Ön beyini büyük insanlar dahilik sınırlarını zoryabilirken ileri derecede zeki seri katiller ve sucluların da ön beyinlerinin bgelişmiş oldugu ıspatlanmıştır.

Hayal gucunu etkin kullanma, çılgın fantaziler, değişik aşk oyunları ön beyinimizin bize oynadığı küçük sihirli oyunlardır.

Ocak ayında konuyla ilgili sormus oldugum ve yeteri hit alamadan kayıplara karışmış bir sorum da vardı... link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bu aile içi ilişki, ya da küçük yaş fantazisi olanları ben hasta sapık*ocukları olarak görüyorum, lezbiyen ilişki ne bileyim normal sayılabilir ama grup da normal sınırlarının dışında :)

0|0
    0|0
    • Onlardan bahsetmiyorum tabi ki.

• Benim şahsi düşüncem ne yaşanıcaksa partnerler arasında yaşanmalı , sadık kalınmalı birbirlerine.Haa ama diyceksin ki hayal ediyorum ben sadece , hayal etmende o duyguları bastırdığını gösterir , hani derler ya bi' insanın fikri neyse zikri de odur diye.:)

• Her kadin ve her erkekde grup srks veya escinsel yakinlasma beklenemez . Ama bu fantazi dunyasini artik aştık . Bu gunun turkiyesinde grup seks ve escinsel yaklasim neredeyse normal karsilaniyor . Banada mesela grup seks cok cazip geliyor .

0|0
    0|0
  • bence hayal gücünde yaşamalı bunları.sanal seks iyi bir yöntem tüm yapamadıklarımızı yapabilmek adına.5 yıldızz:)

0|0
    0|0
  • bence değil çünkü benimde fantezi dunyam çok geniş.

0|0
    0|0
  • hayallede sinir ttanimamm bn ;)

0|0
    0|0
  • bence fantaziler sapıklık ifade etmez

0|0
    0|0
  • uygulamaya geçmedikçe bence fantaziler sapıklık ifade etmez

0|0
    0|0
  • sevişirken mi bunları hayal etmekten bahsediyorsun?

0|0
    0|0
  • istiyorsan hayal edersin ki...yani önüne geçemezsin...elinde olan şey düşüncenin eyleme geçmesini engellemedir.

0|0
    0|0
    • Gerceklestirmek gibi bir istegim yok ama kuruyorum kafamda.

• Hayir kabup etmem lezbiyen iliski belki de grup falan olmaz.

• tamam işte grup fantezi olarak kalır lezbiyen ilişki gerçekte var olan bir durum...yaşamaya meyillisin

• Bende çok fazla hayal kruyorum ama fantezilerimi yaşayacak cesaretim yok mesela komşum dul arada bilerk şortla kapıyı acıyorum ya da banyo havlusu ile karşılıyorum yarı çıplak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hayır değil bende de var , uygulayabildin mi peki

0|0
    0|0
Yükleniyor...