AIDS olduğunuzu öğrenseniz ne yapardınız?

AIDS olduğunuzu ögrenseniz , fazlada bir ömrünüz kalmadı ne hissedersiniz tepkileriniz ne olurdu , neler yapardınız

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• Ben ölücem siz yaşıycakmısınız ?Bütün sevdiklerimle ilişkiye girerim , ben ölüceksem sizde benimle geliceksiniz !

3|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 16

• Son duaları etmekten başka çare yok.

0|0
    0|0
  • çok kötü bir ölüm sebebi kimsenin başına gelmesin gerçekten ne yapacağımı bilemezdim

1|0
    0|0
  • tedavi olmaya çalışmazdım kimseyle ilişkiye girmezdim bu hastalığın başka kimseye bulaşmasını istemezdim çünkü depresyona girerdim namaz kılardım hayatımı ibadetle geçirirdim

0|0
    0|0
    • tedavisi yok zaten

• o namazı aids,e yakalanmadan kılsan daha değerli olmazmı.?

• insanlar hep öyledir bilirsin ölüm aklına gelince namaz kılmak gibi yaşlanınca namaz kılan insanlar gibi

• Hepimiz öleceğiz. Ne kadar çabuk, o kadar iyi derdim. Ne yapayım.

Bari 6 haziran venüs geçişini görebilecek miyim? Var mı o kadar ömrüm?

0|0
    0|0
  • Motoruma atlayıp güzel bir dünya turu yaparım. Sonra en beğendiğim yerde durup kafama bir kurşun sıkarım sanırım. Allah korusun, düşmanıma vermesin.

0|0
    0|0
  • ilk olarak ilişkiye girmezdim

0|0
    0|0
  • işime gücüme devam ederdim. allahtan umut kesilmez derdim. son damlasına kadar yaşamaya mücadele ederdim. tabii nasıl olsa öleceğiz toprak olacağız hayat çok anlamsız gelir diğer öbür dünyayı merak ederdim acaba gerçekten varmı var diyor allah vaad ediyor ama kalbim illa huzursuz olurdu bir görsem ucundan ahireti derdim. tövbe ederim bol bol. ibadet ederdim. fakirlere para yardımı çok yapardım.

0|0
    0|0
  • önüme gelen kadına kıza bulaştırırım.

0|0
    1|0
  • AIDS olunca ölmüyorsun :)

0|0
    3|1
  • napalım kendim ettim kendim buldum tedavi olmaya çalışırım olmayasak da napalım arkamızdan kimileri ağlar kimileri ise sevinir :)

0|0
    0|0
  • çok utanç verici ya.kapanırdım eve.bütün moldovyayı düdüklerdim

0|1
    0|0
  • geri kalan hayatımda dünyada ki en çılgın şeyleri yapardım

0|0
    0|0
  • harakiri yapardım

0|0
    0|0
  • yürüyerek çine falan giderdim gezerdim..

0|0
    0|0
  • nefret ettiklerimle pislik insanlarla iliskiye girerdim

0|0
    0|0
  • bütün kızlara tecavüz ederdim :DD

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...