Eski sevgilim surekli bana yardım etmeye çalışıyor neden olabilir ?

Bana odev atabileceğini soyledi, gorunce selam veriyor, iş ayarladı bana ve şimdi de işe alışma surecinde bana ders gosterebileceğini soyluyır. Ne olabilir sebebi insanlık dostluk için mi yoksa ozlediği için mi ? Fırlama bir çocuk değildi cinsellik için asla gelmez buna eminim.

0|1
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sana yardım ediyorsa, bu sana değer verdiğini gösterir, ve büyük ihtimalle özlediğine işaret. Seni merak ediyor ve yaşantını kontrol ediyorda olabilir. Sen onu bıraktığında ilerlemiş misin yoksa hayla aynı kalmış mısın diyede kontrol ediyor olabilir yani diyeceğim şu. Özlemiş ve arkadaşın olmak istiyor:)

0|0
    0|0
    • Kabul etmeueceğim. Bu arkadaş olma şeyiyle 3. Gelişi. Ben inanmıyorum eskiden arkadaş olmaz kendini değiştirebilse yeniden çıkardım . Onu seviyorum arkadaş kalamam kafamı karıştırıyor her gelişinde. Ayrılmamız gerekiyordu. Çunku anlaşamıyoruz imkansız.

• :D :d haha çocukla hayallere yelken açmayı diyorsun de mi :D umutlanmak anlamında. Bakalım kendime hakim olmaya çalışıcam ve sadece amntıkla bakmaya çalışıcam . Bu işe de ihtiyacım vardı. Neyse çok sağol. Daha fazla seni de yormayayım :)) Sadece bu çocuğun amacını çözemedim. Çek git ya da adam gibi kal kalıyorsan kafa karıştırmaya birebir :D Ama izin vermicem oldukça. Sağol

• O işten hemen çıkmalısın:)

Erkekler Ne Diyor 6

• auyılık osnrası kendini kötü hiseetmenen için o süreci süper bir şekilde geçirmene yardımcı olmuş... bence süper bir olgunluk... çocuk insanlık etmiş :)

0|0
    0|0
    • Yuh abartma ben onu ayrılık sonrası istemedim. Ne guzel şeyi kafamı karıştırıyor. Karşıma bile çıksın iatemiyorum.

• Ben derdimi paylaşıyorum sadece. Tam 1 yılım ağlayarak geçmişti. Sadece derdimi... Ve hala seviyorum onu nedense ama asla geri donuşu olamaz.

• gururundan vazgeçersen olur... hem küçük insanların büyük gururları olur... onu ara ve bir kahve içelimmi de... sohbet et herşeyi unutursun ...ama gururun tekrar seni ele geçirene kadar

• Sana değer veriyordur. Belki seviyordur bunu hissedersin.

0|0
    0|0
  • seviyor işte seni bunu anlaman lazımdı .s

0|0
    0|0
  • seni unutamadı halen seviyordur yoksa sevgilim olupta ayrıldıgım kız veya erkekten neden yardım edeyim. tek cevap seviyor seni seni kalbinden atamadı sen onda derin izler bıraktınki seni geri istiyor kazanmak yani

0|0
    0|0
  • Fırlama olmadığı için olabilir mi

0|0
    0|0
  • kim bilir zavallıyı ne için terkettin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ayrıldıgına pısmandır.. dost kalmaya calısıodr

0|0
    0|0
    • Evet o da hep arkadaş olmak istemişti ayrıldıktan bir sure sonra ve ben reddettim. Bence çok saçma dunyada adam mı kalmadı dost oluncak. Hiç mi sevmemiş diyorum yeni biriyle çıksam içi acımıcak demekki..

Yükleniyor...