Daha geç boşalma süresi

ilaçlar hariç geç boşalmayı sağlayan yöntemler veya başka birşey var mı4-5 dakika içinde boşalıyorum erken bir süre bunu 20 dk gibi bir süreye nasıl çıkartırım ? lütfen ciddi davranın !

Güncellemeler:
herkese verdiği cevaplar için teşekkür ederim

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• İlaç, krem vs gibi zevk öldürüp süreyi uzatan şeylerden uzak tut.

Süreye taklıma, önemşi olan süre değil zevki kontrol etmektir.

Bu da ancak anlayışlı bir partner ve / veya uzman desteği ile olur. Zihnin şu anda erken boşalmaya programlanmış durumda. Bu işin tedavisinde seks yasağı bile vardır ki zihin toparlasın sonra vajinaya alışsın. Vajinaya girince boşalma telaşı zevki öldürüyor ve kaslarını kontrol edemediğin için boşalıyorsun.

İlle de kendi başıma çözeceğim dersen,

- Kegel egzersizi (internette araştır)

- Nefes egzersizi (boşalacağını hissedince derin nefes alıp sakinleş)

- Hangi hız ve hareketten hoşlanıyorsun incele

- Erken boşalırsan dert etme..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• ekzersizler vardır vede etkilidir.şimdi bunlar ne diye bana sorucaksın biliyorum.

0|0
    0|0
  • Boşalmaya yaklaştığını hissettiğinde içinden çık penisinin ucunu elimle sık sakinleşmeye başlayınca devam.

0|4
    0|0
    • kesinlikle doğru tecrübeyle ispatlanmıs :)

• doğru tecrübe evet. zamanında kendimi mastürbasyonla bu şekilde eğitmiştim. şimdi 50-60 dakikalardayım. 3. 4. postada 1.5 saate çıkabiliyorum.

Erkekler Ne Diyor 6

• arkadaşım yaşın genç. gençliğin verdiği bir acelecilik var galiba. zamanla kontrolü öğrenebilirsin.

yapman gerekenler

unutma ki cinsellik her ne kadar vücutla icra edilse de idareci beyindir. orada başlar orda devam eder orada biter

öncelikli olarak kadınını mutlu etmeye odaklanmalısın. kendini değil. onun mutlu oluşundan mutlu olmaya çalışacaksın. yani bencil olmayacaksın. hemen içine girmeyeceksin. uzun süre sevişeceksin. zaten zevki veren sevişmedir. gir çık işlemi sadece süreyi kısaltır. içine girince de kadına odaklan. onun tepkilerine göre tempo al. eğer boşalacak gibi olursan kafanı dağıt. aklına başka şeyler getir. seni uzaklaştıracak şeyler. daha da başaramazsan çık içinden elle devam et. kesinti yapma. daha sonra tekrar gir.

0|0
    0|0
  • her boşalmaya yaklaştığında pozisyon değişikliğine git ki partnerinde bu durumdan rahatsız olmasın boşalacağını geleceğini bilmeden gelmeye yakın pozisyon değiştir hem geç boşalmanı sağlar hemde seksi zenginleştirir partnerinide daha mutlu edersin.

0|0
    0|0
  • var ama burada anlatılacak kadar kısa değil. istiosan yaz anlatıyım

0|0
    0|0
  • geciktrici ktem sur ugrasma cikmayla faln

0|0
    0|0
  • soğukkanlı olmaya alış daha az tahrik ol, bu iş birazda psikolojik

0|0
    0|0
  • Biraz da tanrı vergisi. Milli oldugum zaman bosalma sürem yine diğer insanların aksine 50-60 dakikaydı.

Ondan sonra hayatıma pek çok kadın girdi, bu süre yine 50-60 dakikalarda.

50-60 dakikada bosalıyorum sanma, penis yerçekimine yenik düsüyor. Erekte kalabilsem 2 saatte gider, ama maalesef penis kalkık bir şekilde en fazla 1 saat dayanıyor benim

0|0
    0|0
Yükleniyor...