Bayanlar yorumlarınız gercekten cok onemlı bı bakın lutfen

2 yıldır bırlıkteyız.1.5 ay once kavgalardan dolayı ayrıldık.ben affettırmek ıcın kendımı mesajlar ve hedıyeler gonderıyordum.o zamana kadar ıyıdık son zamanlara kadar yanı o benım ıcın ılk defa aılesıne yalan solemıs okudugum yere gelmısdı 18 gun burada cok guzel gectı ve bana bu zamna kadar en cok degerı veren ılgısını hıssettıren ınsan sensın derdı ve burada ılk defa benle beraber oldu.hıc pısman olmadık ıkımızde cunku evlenecektık.neyse 1.5 ay konusmasakda kavga ettıgımızden berı telefonu kapalı 1.5 aydır konusmasakda ben sureklı kardesıne mesat attım sevdıgımı soledım yerı geldı yalvardım.dedım kı artık bı yoklayayayım mesaj atayım dedım kı eger bıtırdıyse solesın ortada kalmakdan yoruldum kendı solesın bıttıgını dıye mesaj attım aradım donmedıler daha sonra anneme atttırdım aılemle tanısdırmısdım kardesı cevap vermıs demıs kı bız cevabımızı 1.5 ay once verdık artık rahatsız etmeyın falan demıs. daha sonra kız arkdasım samımı oldugum onunda tanıdıgı bır arkdasıma mesaj atmıs oda lafı bana getırmıs laf bana gelınce kız arkdasım demıs kı yasadıgımız bır seyı yuzume vurdu artık yuzume nasıl bakacak kı bakmasında karsıma cıkmasın hıc bır yerde demıs.yasadıgımızda su beraber olma konusuydu.ben yıne hedıyemı bırakdıgım bırgun bırgul bırakmıstım sonra yolda eskı erkek arkdası ıle denk geldık.bana dedı kı ben cıkıyorum onla dedı kayboldu. lan dovucem bulamadım sınırımın hepsını kız kardesıne mesaj atarak gosterdım dedım napmaya calısyon eskı erkek arkdasın bole bole dedı bekaretını bana neden verdın sımdı nereye gıdıcen hadı gıttın ılkınım ben dedım hıc mı aklına gelmıcem dedım daha sonra o cocugun dedıgı seylerın yalan oldugu ortaya cıkdı ozurler dıledım ama olmadı cunku onun namus en hassas noktasıydı yanı kotu olan durumumuza ıyıce tuz bıber oldu. bunu yuzune vurmusum anlıyorum en hassas noktasından vurdum ve gururundan dolayı sımdı bole dıyor ama gercekden sevdık bırbırımızı ve onu yapdıgımıza hıc pısman olmadık evlenecekdık cunku. sımdı bana donmesıne engel olan gururu hassasıyetı ılerde gecer mı cunku kavgalı oldugumuz sorunları hıc solememıs sadece bu konu aylarca beklerım onu cok sevıyorum cunku hanı ılerde sımdı zıttını dusundugu namusu ılerde yardımcı olur mu hanı sevdım onlada ılkım olmasına ızın verdım derde ozlerde bır mesaj atar mı cunku bı mesajına baslıcagımızı bıluıyor bundan sonra hıc mesaj atmasam doner mı acaba dıye merak edıyorum.beklerım sıkıntı deıl yeter kı sevgısı bırgun gururunun onune gecer mı

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Sen gorevini yapmissin sahip cikmissin. Okendisi istemiyor seni.cocukca davranmis bu isi burada burak

yasi ilerleyince be ne yaptim diyecek.senin onu sevdigini anlayacak.simdi israr edersen itici olacaksin yuzsuz olacaksin. Bekareti sen ondan daha fazla dusunuyorsun bayan olarak umurunda degil.bosver zamana birak.ne yaparsa yapsin.sen cok delikanli birisin efendisin ams o bunu gec anlayacak gelen gudeni aratir.

0|0
    0|0
    • yasıda 21 ama neden bole yapıyorsa belkıde burnum surtsun dıye ugrasıyordur hanı yapdıklarım yuzunden belkı oda dusunuyordur ben onada dedım olursa evlencegım kızla olucak dıye evlencegımı bıluyordu sence dedıgım gıbı burnum surtsun dıye hala boledır arkdasıma da demıs evden cıkmıyorum derslerıme yogunluk verdım 26 nısanda acık ogretım sınavı var demıs belkı hanı bırsey solemeye calısdı. hanı sınavlara kdar kafa dınlıcem rahatca ders calısıcam ıondan sonrasında konusucam demısdır

• Seviyorsa hicbirsey koymaz.

• Sorunda o sevmuyorym istemiyorum yaptıklarıyla icimdeki herseyi oldurdu demis ama

Kızlar Ne Diyor 2

• Önce kızla konuşsaydın var mıböyle bir durum falan diye. Niye sinirle öyle şeyler dedin ki bir de en hassas noktasından vurmuşsun.. Senden öyle şeyler demeni beklememiştir şaşırmıştır Kırılmıştır ama kızlarda da şöyle bir durum vardır erkeklerin dediği hiçbişeyi unutmaz.. Sana gelsede bunu sürekli hatırlatıcaktır sana.. Sen bir an önce kendi affettirmeye bak.

0|0
    0|0
    • arkdasa demıs evden dısarı cıkmıyorum zaten derslerıme agırlık verdım sınavları var 26 nısanda onlara calısıyormus hanı sey olabılır mı sınav oncesı barıssak bıle bı olay daha cıkar falan sınav oncesı kotu olur kendımı tamamen sınava vereyım onunda burnu surtsun bu zamana kadar yapdıklarından sınavdan sonra ulasayım dıe dusunuyo olabılır mı

• ay o ne be bunu okuyacağıma gider ansiklopedi okurum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Seni kendin için en doğru olan şeyi yapmışsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...