Kızlık zarı kaçıncı sekste yırtılıyor?

Yeni evliyim denioruz acidindan pek izin vermiom ama esim bosalio yani bosaldiktan sonrada niye kanamio die soruo Yari girdiginden dolayi bence

Simdi size soracagim kizligim kalinmi ondanmi yoksa yirtilmio ya da tam girmesimi lazim normalde kizlik ama vajinanin hemen girisindeymis hemen yirtilmasi lazimdi ya ... Kacinci vurusta yirtilio genelde zar?

Güncellemeler:
Sizde nasil yirtildi?

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• Esnek olabilri yani eşin bunu dert ediyorsa kızlık zarinin yırtılıp kanamadiğni ve sende eminsen bu durmdan yani daha önce cinselik vs yaşamdiğnidan,

Eşine de ki doktora gidelim, sanirim benimkisi esnek olabilri, senin içni rahat ediekse vs diyip gidin gerekrisede

1|0
    0|0
    • Bende aynen oyle dusundum

• :))

• bak yaa güleceğine koş herifinin yanina hadi

Erkekler Ne Diyor 12

• arkadaşım kızlık zarı hemen vajina girişindedir. girişin 1,5-2 cm içinde. yani penis başı girdiğinde kızlık bozulur. tamamen girmesine gerek yok.

hala acıyorsa muhtemelen hala yırtılmadı. bacağını tam aç ve kendine doğru dizlerini çek. o şekilde deneyin. en doğrusu da doktora gidin. eğer ki yırtılmamış ve acı veriyorsa doktor orda yırtsın en azından acı çekmeyin. yırtılmış da siz farkına varmamışsanız ağrının nedenini öğrenin

0|0
    0|0
  • ilk vuruşta yırtılmıyorsa bu senin değil erkeğin ayıbıdır.

0|0
    0|0
  • Kızlık zarın esnekse eğer yırtılmaz doğumda patlar büyük ihtimalle

0|0
    0|0
  • ilk içine girişte yırtılması lazım 10 cm kadar esnek oabilir de o kadar da esnek olurmu aslında baksanız pekala görürsünüz ya da elinle kontrol et anlarsın

0|0
    0|0
  • tam birlşme yaşadnz mı

0|0
    0|0
  • ilişkiden önce alkol al biraz rahatla, acı eşik seviyeni de yükseltir hem, alkollü alkollü çılgın gibi sevişilir zaten, ıpıslak olup çağlarsın acı macı kalmaz ;)

0|0
    1|0
  • bnce sende yara var o kanıyo

0|0
    0|0
  • Bence eşinin aleti küçük derine gitmiyor.

0|0
    0|0
  • kalın yok öyle bişey

0|0
    0|0
  • sana iyi bir vurucu lazım

0|0
    0|0
  • az bşey girdiğinde bile kanaması lazım esnek olabilir zarın doktora gidip öğrenebilirsin

0|0
    0|0
    • Yari girdi kac kere ama kan geldi falan yok doktora gittim kizligin duruo dedi doktorun dedigi ama baskaydi tam sokmasi lazimmis ...kanamasi icin

• Olmuo denedik olmuo faydasi yok ben aciya gelemuom :(

• istersen ekle beni konuşalım biraz

• esnek olabilir kızlığın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bosanma sebebisin yeminle

3|0
    0|0
  • eşin işi bilmiyor

0|1
    0|1
  • Bayılcam şimdi.

1|0
    0|0
  • Bazı zar yapıları var eğer esnekse ya zamanla yırtılır ya da doğumda :) kızlık zarının olması da hamile kalamıcağın anlamına gelmiyo bu arada :) ama bazı kişilerde de doğuştan kızlık zarı yoktur. çok takmamak gerek bunları

0|0
    0|0
    • O takior ama..

• Cunku beceremiom zevk flan yok :(

• Aslında ilk seferde biraz dişini sıksan devamında zorlanıcağını sanmam ama ben bu konulara çok girmiyim :) iyi akşamlar

• ben olsam seni boşardim onun acisindan ne olacak arkadaşim sen hiç bierini kesmedinmi ya da elin kolun biere batmadimi ayni aci fazla bir aci yok bende sokunca az bir aci geliyo devam edince zevke dönüşüo böyle olmuştu

0|0
    0|0
  • Yarım girerse yırtılmaz tabi.Yeterince ıslandığında tamamen sokması gerek.

Hem nesi acıyor anlamıyorum ki ben.Kendini sevişmeye bıraktığın zaman aklına bile gelmez.Hiç anlamıyorum şu acıdan korkan kadınları sanki kesecek adam.

1|0
    0|0
  • bazıları biraz geride oluyormuş yani tam birleşme olması gerekebilir ya da esnek olabilir sende istersen biraz dişini sıkmaya çalış ve tam birleşme olsun ondan sonra rahatlarsın zaten...

0|0
    0|0
    • Boyle Bi agri yok istemiom bayiltsin oyle yapsin :))

• eğer eşin ön sevişmeyi biraz uzatırsa sen kendin istersin içine girmesini ve o aldığın zevkten acıyı hissetmezsin bile...

Yükleniyor...