Gerdek gecesinde çiftler?

Merak ettiğim ve utanıp soramadığım bir konuda şu...

Eğer kız bakireyse, ilşkiye girilip zar delinince kanıyor ya az ve ya çok herneyse erkeğin penisi kadının vajinası kan oluyor hatta çarşaf bile... Bakirelik gidince çift o kanları temizleyip ilşkiyi bitiriyor mu yoksa hemen yıkamadan bir süre yine öyle devam ediyorlar mı, ya da temızlenıp tekrar devam mı edıyorlar?

Eğer devam ediyorlarsa zar yeni delindiği için devam ettikleri takdirde bayanın vajınası acımaz mı? Yani o an zevk yerıne acı hisseder bir anlamı olmaz...

Ve bayanlar ilk ilşkide acıdığını söylüyorlar kimileri tabi herkes için geçerli değil... Bir de yanıyormuşş vajina onu yeni duydum doğru mu?

0|1
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• sondan başlayım. vajinada yanma kurumadan olabilir bir de tüyden dolayı. eğer vajina kurumuşsa yani kadın o anki cinselliktn uzaksa kendini ortama veremiyorsa vajina kurur erkek de bunu farkettiği halde öküz gibi devam ederse elbette kuru iki derinin sürtünmesi yanma yapar. diğeri de eğer penis üzrinde tüy varsa ki o da kök kısmında olur, yeni çıkıyorsa sert olur ve vajina girişinde tahriş yapabilir yanma olur

gelelim kanamaya. bir kere ısmarlama ilişki olmaz. yani dur şunu patlatayım sonra karşıdan seyredeyim değil. içine girince devam edilir. öyle heryer kan olmaz. akan zaten bir iki damla kan. penise ve vajina dudaklarına yapışır. öyle şarıl şarıl akmaz.

erkek eğer işi tam adabına uygun yapmışsa yani bolca sevişmiş kadınını iyice nemlendirmiş orgazma yaklaştırmış ve ondan sonra içine girmişse acı olmaz ya da çimbik gibi az bir acı olur. zar denilen vajina içindeki deri gibi bir iç deri dokusu. yani o bir deri. 2-3 milimetre yırtılıyor. hiç mi elinizde ya da başka yerinizde deri yırtılmadı. 2-3 milim yırtılmadan ne kadar acı olur ne kadar kan gelir. ayrrıca zar delinmez zaten zar deliktir. çok nadir kapalı zar olur. o da zaten yeni ergenleştikten sonra doktor patlatır.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Evlendiğin adama bağlı artık o biraz. Bir de sana tabii..

2|0
    0|0
  • ön sevişmenin epey uzun sürmesi ve senin mükemmel derecede ıslanman lazım. yoksa acır. ayrıca acı bir süre sonra zevke dönüşecektir, çok defa başıma geldi garanti veriyorum ;)

1|0
    0|0
  • aynen çok merak ettiğim bir soru kızı geçtim benim bile iştahım kaçar gibi :)

1|0
    0|0
  • acilisi yaptiktan sonra ertesi gun devam edilir.

1|0
    0|0
  • çoğu kişinin aklına gelmez bu soru. sen baya meraklısın :) benim bildiğim devam ederler.

1|0
    0|0
  • bu kıdan kıza değişir ama ik yaparken vajinanın altına ince bir havlu koysun :) yeterince hazırlanırlarsa ikiside zevk alır

0|0
    0|0
  • o sana kalmış bişi ister devam edersin ister etmezsin acı zaten olucak o an yapmış ya da ertesi gün sonuçta dar oan ve genişliyor

0|0
    0|0
  • sen bayanlarla daha fazl konuşuyorsun evli arkadaşlarından öğren işte. her insana göre farklılık gösteriri ama

0|0
    0|0
  • Tercih meselesi isteyen devam eder isteyen bırakır

0|0
    0|0
  • güzelce yıkarsın ondan sonra devam edersin

0|0
    0|0
  • temizlenip isterseniz devam edebilirsiniz

0|0
    0|0
  • Güzel bir soru, Bende merak ediyorum. Kizlik zari bozulduktan sonra devam mi ya da ara verilmelimi? Tecrübeli arkadaslar lütfen cevap versin. Tesekkürler!

1|0
    0|0
  • cok onemli bir soru katiliyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• O an devam edilmez herhalde yani öküz değilse o herif.

1|0
    0|0
  • bu çiftlere bağlı canım devam edip etmemek biz devam etmiştik benimki bilerek erken boşaldı sonra duşumuzu aldık devam ettik acı olması da eşine bağlı eğer seni ilişkiye tam hazırlarsa zevkle acı karıştığı için acıyı çok fazla hissetmezsin yanma filan olmadı bende...

3|0
    0|0
    • ilk kızlığın bozulduğunda ağladın mı peki,psikolojik olarak etkilendin mi?

Yükleniyor...