Hiç bekaret konusunda yalan atıyor musunuz?

Benim çevremde bakirelere az ezik gözüyle bakılıyor. bol keseden atmak olmayan şeyleri olmus gibi söylemek zorunda kalıyorum:D

sizde de böyle anormal şartlar oluyor mu?

0|0
1|16

En İyi Kız Görüşü

• benim annem bile bana kızdığında evde kalık, kuduruk diyor. bu devirde bir şeyler yaşasan dert yaşamasan ayrı dert

1|3
    0|1
    • Aynen ya. en iisi yasamican. yaşamış gibi gozukcen. hem için rahat hem dışlanmazsib:D

• evet. uzaylı gibi bakıyorlar bir şey yaşamadım deyince. sanki yaşamak zorundaymış herkes gibi. olmadı işte olamaz mı yani. aynen hemen böyle bir dışlanma söz konusu oluyor

• saol en iyi cevap için :)

Erkekler Ne Diyor 16

• Hangi çevre orası?

2|0
    0|0
  • avrupadamı yasıyorsun kı

0|0
    0|0
  • O sadece ks de erkekler tarafından olur :) 11 cm penise 20 cm yazarlar . 2 defa para karşılığı hayat kadıniyla birlikde olmustur ama ona sor 15 tane manitayla yatmistir vb . :)))) durrrr kezbanlari umutmadik . P*rno izleyip beni boyle becerdi diye anlatirlar :)

0|0
    0|0
    • yok benim cevrede de oluyor:/:D

• Turkiye geneli zaten :))) birde seksde 2 posta atmisdir . Arkadaslarina aynn soyle der : kizi resmen öldürdüm yatagi tirlamattim vsvs :)))

• bu açıdan herhangi bir yalana gereğim olmaz neysem o,ama çevre şartları elbette çok önemli mutlaka ama özellikle bir kız için, ama bu erkekler içinde geçerli yapmadığı halde bir çok kızla birlikte olmuş gibi konuşanlar çok

0|0
    0|0
    • işte bazen o erkekler gibi davranmak zorunda kalıyoruz. bakireysen dışliyorlar~.~

• bu konuda hkalısın kız arkadaşımda o durumdaydı bir ara, yabancı lisede okumuştu cidi sorun olmuştu onun için

• Ne olursan ol kendin ol boş ver O nu bunu, ben de 38 yaşındayım ama öpüşmek haricinde bir şey yapmadım henüz :)

0|0
    0|0
  • kendin ol aklındakini söyle onlara sana imrensin...ister yat ister bakire kal ama doğru bildiğin yoldan ayrılma

0|0
    0|0
  • çvren deki insanlar çok geniş olduğundan

0|0
    0|0
  • nasıl bir çevre bu böyle :)

0|0
    0|0
  • Vaybe artik bakire olmamak normal Bekaretini korumak ise anormal bir durum. Boyle giderse bir 10 yil sonra evlenmeden once tum ergin kizlar bekaretini kaybedecek herhalde. Acilen evlenilebilecek bir kiz bulmam lazimm. :)

0|0
    0|0
  • bence bakire olmayan kızlar kendi olayını örtmek ve içlerini rahatlatmak için öyle yapıyorlar. bu sapkınlar yüzüne evlenecek kız kalmadı.

0|0
    0|0
  • vallaha öyle bir gereksinimim olmadı ha ergenken derlerdı daha mıllı olmamıs ezık allah bılır kusuda otmuyodur dıye ama hıc gereksınım hıssetmedım yaptıkda yapmadıkmı dedık ellam :D

0|0
    0|0
  • ben attim bir kac yil oncesine kadar bazi kizlara bakirim diyodum ;) ise yariyordu arada artk kimse yemiyor

0|0
    2|0
  • sen nerde yaşıyorsun ya nerde bu bolluk :D

0|0
    0|0
  • neresi orası adres ver geliyoruz

0|0
    0|0
  • nere orası ya...

0|0
    0|0
  • bekaretini kaç yaşında verdin ?