Gay bir erkek arkadaşim var

Merhaba arkadaşlar! Benim yaklaşık 1sene boyunca çıktığım bir erkek arkadaşım var her şeyi normal dışarıdan normal bir erkek gibi görünüyor bende öyle zanetmiştim ama sonra gay olduğunu fark ettim nasıl farkettin diye sorarsanız o bana kalsın kendisine gittim sordum birden ağlamaya başladı ve gay olduğunu kabul etti ailesi çok dindar biraile ailesi gay olduğunu anlamasın diye benle çıkmış evet haklı ailesi gay olduğunu anlarlarsa evlatliktan red ederler bir çok gay arkadaşım oldu ama hiç bu kadar piskolojim bozulmamisti belki sevgilim olup birden gay oldugunu ogrenip arkadasim oldugu icin evet su an cok iyi bir arkadasiz ama ben artik arkadas olmak istemiyorum cunku cidden piskolojim bozuluyor ama birakamiyorum onu cunku en kotu anda yanimda oldu bir trafik kazasi gecirdim hep yanimdaydi hastane masraflarinda bana katkida bulundu yani herseyimde bana yardimci oldu ama ne bilim iste onla konusunca 10 dk sonra ruhsal bunalima giriyorum piskologa gidiyorum yardim icin ama oda ise yaramiyor sizce arkadasligimi kesmelimiyim yoksa arkadas olup zamana birakip hersey duzelirmi bana vakit ayirip cevap yazdiginiz icin simdiden tessekurler yazim hatalarindan dolayi da kusura bakmayin affola :-)

0|1
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Irkçılık tespit ettik burada

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Zor zamanında niye yalnız bırakıyosun ?

Ayrıyetten ailesi dindarmıs bu durumu ailesinin anlaması gerekirdi yani hemcinsine bir meyil varsa anlaması lazımdı anlayamıyosa bile bunu ergenlik döneminde sorması gerekirdi ergenlik dönemi çocuklar için gerçekten önemli ya.Korkuyorum valla çocuk yapmaktan.

Arkadasın psikologa gittmismi veya hormon testi yapmısmı

0|1
    0|1
  • iyide bir süre sonra o seni bırakacak o nasıl olacak birde dikkat ettim hep dindar ailelerden çıkıyor bu gay ya da lezbiyenler

0|0
    0|0
    • ne alakası var sizin cinconların eylem görüntülerinde görüyorum her taraf gay lez dolu.Siz görmek istediğiniz gibi görüyosunuz her insanda böyle bir sorun ortaya çıkabilir

• arkadaşım tamam dediğinde doğru ama genelde bana denk gelen ya da benim gözlemlediğim bu burada yazım yanlış anlaşılmış gibi ama genel manada böyle çıkıyor bak aynısı diğer ülkelerde de var hatta ben bir tv programında discovery de cinsellik ile bir meyilim araştırması yaptılar genelde gay ve lezbiyenler ya Katolik Hristiyanlardan çıkıyor du ya da çok uç derecede Sünni Müslümanlardan yazım yanlış anlaşılmasın

• yalnız arkadaşlar artık bizim intihar etme vaktimizin geldiğini düşünüyorum gay olan arakadaş bile bir kız bulmuş içindeki gay duygularla biz hala sapız bana bir intihar etme çeşidi söyleyin uygulamaya koyulcam

1|0
    0|2
  • şaşkınlıkla okudum

0|0
    0|1
  • destek ol. görüşmeye devam et. fedakarlık zamanı

0|1
    0|0
  • Irkçılık tespit ettim.

0|0
    0|0
  • grup yaparsınız

0|0
    0|1
  • okurken psikolojim bozuldu :)

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• türk filmi gibi, ne biçim hikaye bu böyle

sevdiğim adamı bir kadınla paylaşırım belki ama erkekle üff düşünmesi bile kötü :D

1|0
    0|0
  • Gayların geneli yakışıklı oluyor

0|1
    0|0
Yükleniyor...