Travesti ile aşk nasıl olur?

diyelimki bir travestiye çok aşık oldunuz normal bir aşk yaşıyosunuz o travesti ile evlilik düşünürmüydünüz sorum bu

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• gayliğe eyilmim yok

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 14

• Abi adam kızlardan bekleneni bulamamış neden olmasın :)) Hoşuna gittiyse bas nikahı :D TAbii medeni kanun ne der bilinmez ? :D

0|0
    0|0
  • bir süre sonra ben bunla ne yapıyorum demez mi insan hemcins sonuçta ameliyat olsada olmasada göğüsü olsada olmasada güzel olsada olmasada içi bulanır insanın

0|1
    0|0
  • Kötülemek niyetinde değilim asla ama öyle bişey aklımdan bile geçse aklımı alırım.

0|1
    0|0
  • travestiyle bu ülkede yasal olarakta evlenemezsin...ve çok saglıksız durum..çocuk olmaz..insanın içi kabul etmez...bildigin erkek işte...

0|1
    0|0
  • Diyelimki ile başladığın için öyle olduğunu düşünüyorum, ve hemen ayrılıyorum düşünerek. :)

0|0
    0|0
  • Eski yollu kadın veya eskort kadın ile düşünürüm, onu kabul edersem de hiç fark etmez.(Mesele bree olson yaşamak isterdim) Ama travesti v.s. ilgi alanım değil..

0|0
    0|0
  • teknik olarak bi erkekle cinsel birliktelik hiç tarzım değil sdağlıklı ve normal bi heteroyun yani... bu soruyu boş bıraktım

0|0
    0|0
  • nufusun %55 i teknik anlamda homoseksüeldir.travestinin kocasının maço yada erkek olarak kabul edilmesi putperestlik inancından kalma kalıntılardır.

0|0
    0|0
  • evlenirsin lakin kim kimi s*kerse artık...

0|1
    0|0
  • tehlikeli olur :D

0|1
    0|0
  • Sende travesti olursun :)

0|1
    0|0
    • nasil yani :)

• 1 hafta düşünsem anlayaçagimi sanmiyorum :)

• Travestininde bi keseri olur arkadaş ikisinide kullanır üzerinde söyliyeyim :)

• travestininki kalkmadıgı sürece sorun yok bence :)

0|0
    0|1
  • 4 kez ilişkim oldu trv lerle... ama hiç aşık olmadım :)))

0|0
    2|1
    • kestir mislermiydi penisini

gaylada olursun öyleyse

• kime göre neye göre gay yaptın adamı yaa !

• bi erkekle ilişkiye girmişsin teknik olarak. görüntüsü kadına benziyor sadece yani aktif de olsan gay'sin. ayrıca bugün sen yarın o...

• Klasik yurdum erkeği işte travestilerle gezerler sonrada allah kitap derler...

0|0
    0|0
    • aynen bunlara erkek demek yanlis bence orjinal erkek kadinla olur

• sen baksana kendi dinine imanına... müslümanım diyosunda ne işin var cinsellik bölümünde... git namazını kıl :D

• ben öyleyim demedimki öyleyim diyenlerin yaptığına bak diyorum işte ben inançlıyım demiyorum...

Yükleniyor...