Hala eşimin penisini görmedim görmek de istemiyorum, normal mi ?

4 ay oldu evleneli ve penisini görmedim çok severek evlendim ve çok seviyorumda. cinsellik konusunda asırı utangac ve korkuyla basladım acı konusunda da uzun süre sıkıntı yasadım sanırım birazda buyuk ama beni alıstırdı çok anlayıslı her konuda ve ben görmedim ya saçma bir soru ama görmekte istemiyorum acıkcası sanki buna cesaretim yok gibi görmesem daha iyi gibi :\ sizce normal mi bu durum

1|0
6|21

En İyi Erkek Görüşü

• canım yanı gormemen soz konusu degıl. acıkcası 4 ay nasıl basardın onu da anlayamadım. neyse tercıhtır dıyelım. anlayıslı davranalım. ama esın bence bunu assan cok memnun olur dıye dusunuyorum. beraber dus alırsınız guzel guzel evlılıgın tadını cıkartırsınız. bunda bırsy yok. karı koca arasında gızlı saklı olmaz hem. mutluluklar dılerım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• gayet açık ve net ANORMALSİN

yahu arkadaşım herşey bitmiş. evlenmişsin 4 aydır ilişki yaşıyorsun bu neyin korkusu

1|0
    1|0
  • Eşinin adına üzüldüm çünkü seninle nasıl bir ömür tüketecek. Bu kadar da utangaç olursan bu iş fazla sürmez desem hata yaparım. ÇÜNKÜ aynı senin gibi birisi ile evliyim hayatın tadını hiç almadım. Ben hayatı boşa geçirdim. Şimdiki aklım olsa bir saniye durmam ayrılırdım.

1|0
    1|0
  • tabiki normal değil...o senin eşin.. ayrıca neden korkuyorsun ki cinsellik kadar harika bişey varmı...

mutlaka günün birinde istemeden de olsa göreceksin:D

2|0
    0|0
  • Neden evlendin o zaman Annenin evinde otursaydın,eşin seninle masal anlatmak için mi evlendi.

1|1
    1|0
  • adamda peygamber sabrı varmış. normalde boşanma davası açsa ve kadınlık yapamıyo bana dese tek celsede dava biter.

1|2
    1|0
  • normal mi diye sormuşsun ama ilişkinizde normal olan hiç bir şey yok ki?

penisin elden koldan bir farkı yok ki, niye görmekten çekiniyorsun anlamadım..

Görmen, dokunman, hatta onunla oynaman gerek.. Eşin de senin organına aynı şeyleri yapmalı.. Böyle kör gibi ilişki mi olurmuş?

Ah ah, toplarımı emen bir sevgilim vardı, kıymetini bilemedim.. Meğer piyasada ne tuhaf kadınlar varmış.. penis öcü sanki.. :(

0|0
    0|0
  • senin gibisini düşmanımın başına versinler sadece

1|2
    1|0
  • anormal nasıl seks yaparsın hiç görmeden ona dokunmadan

2|0
    0|0
  • Sk işte. Baş gövde ve taşaklardan oluşuyor. İşemeye ve skmeye yarıyor .İnikken bir bka benzemiyor. İnikken bak belki gülersin.

0|0
    1|0
  • son derece ANORMAL. eşinin gözünü dışarıya kaçırıcaksın. onu sen besle başkasına yem etme.

1|0
    1|0
  • bu nedir ya kocan kesin başkasıyla yatıyordur sen cekilmezsin anında tekmeliksin kaprislere bak

1|1
    1|0
  • yazık adama ya bu zmanın kızları penissavar olmuş sen in heykelin dikilir yakında

0|2
    1|1
  • normal değil bence bir ömmür boyu öyle gitmez demedi deme gözü dışarıya kaymaya başlar yakında bak seks önemlidir çünkü biz 3 gündür konuşmuyoruz eşimle benim bile gözüm dışarı kaymaya başladı

0|0
    1|0
  • oral yapmadın mı eşine, eline almadın mı, oksamadın mı

0|0
    1|0
  • nasıl olacak bu iş peki ve eşin ne diyo bukonuda ayrıca hiçmi iştaha gelmiyon hani sana bahsetmıyomu ve hıcmı iştah olmuyo

1|0
    0|0
  • Bir şey yok bunda zamanı gelince kendin görmek istersin rahat ol.

0|0
    0|0
  • Normal değil :/

1|0
    0|0
  • çok da gerekli değil görmen zaten. zevk alıp orgazm oluyorsan görmesen de olur. İlla görmek istersen de görürsün zaten.

0|0
    0|0
  • Adam senin gozun kapaliyken mi seninle birlikte oluyor ?

Bir psikologa gitmeni tavsiye ederm

0|0
    0|0
  • gör bence o kadarda kötü değildir herhalde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Normal değil.

2|1
    0|0
  • ohoo bu iş böyle giderse kocan seni aldatır bn olsam bnde başka karılara bakarım.öyle saçmalıkmı olur günah falanda değil biliyosun dimi.ilk gece naptınız siz?bebek nasıl yapıcanız?saçmalama rahat ol.

0|1
    1|0
  • Bende nisanliyken bakamazdim yaa gozlerim kapali agzima aliyodum.

0|1
    0|1
  • görmekten neden korkuyorsun ki, içine girebiliyormuş zaten görünce ne olacak

1|0
    0|0
  • psikoloğa gidin bence olmaz böyle

0|0
    0|0
  • Eşinde hata düşündürmeyecek şekilde yakması lazım seni.. Düşünemeyecek kadar istemen lazım ki yenebil korkunu.

0|3
    1|1
Yükleniyor...