Cinsellik haftada kaç gün olmalı?

cinsellik haftada kaç gün olmalı yeni evliyim afedersiniz ama eşim sürekli cinsellik istiyor bu nolmal mi

0|2
4|27

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım bunun sınırı yok. bilim adamlarının önerisi kalp ve damar sağlığınız için günlük ya da gün aşırı yaşayın diyor. ama periodik olmalı. yani düzenli. bu hafta her gün yapıp ertesi hafta bir gün olmamalı. gücünzü zorlamadan yani yarış yapar ya da rekor kırar gibi değil. yemek içmek ihtiyacı gibi canınız istediğinde yapacaksınız. cinsellikte diyet olmaz.

bir diğer konu. özellikle erkeklerde ileri yaşlarda da cinselliği rahat yaşayabilmeleri için günlük ya da gün aşırı yapmaları önerilir. zamanla yaş ilerledikçe insanda hücre yenileme yavaşlar ve durur. penis ve klitoris aynı yapıda olup içi kan kesecikleri ve kılcal damarlarla doludur. zaman aşımında doğal olarak bu damarlarda ve keseciklerde daralma büzülme olur. aynı zamanda kan basıncı da azalır. eğer cinsellik az ya da düzensiz yaşanıyorsa ileri yaşlarda bu daralma ve büzülmeler hızlanır. daha erken yaşta cinsellik biter. bunu canlı tutmak için sürekli kan dolup boşalmalı yani cinsellik yaşanmalı. lafın kısası bir ata sözü ile bağlayalım

İŞLEYEN DEMİR PAS TUTMAZ

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• yeni evliysen birkaç ay boyunca hergün hatta günde birkaç kez normaldir... sonra sonra hafta da 2-3'e düşer... daha sonra hafta 1 felan olur... yıllar geçtikçe ayda 1 ya olur ya olmaz... bazı çiftler senede 1-2 yaparlar ya da yapmazlar... ilişkiyi yürüten başka şeyler haline gelir..

0|0
    0|0
  • Cinsellik sadece yatakta değil her zaman her yerde olmalı bence.sözlü,şakalı,fiili,kırda,bayırda,arabada,hamamda,yaylada,asansörde,kaynana evinde,hiç durmamak lazım.

0|1
    0|0
  • yenı evlıyken olur. bırak hayatı akısına. evlılıgın bır ayagıda kı onemlı bır ayaktır malm seks. ıyı bırsey bence. zamanla azalır. her seyden kızlar bır mana cıkartır kımı cok yapıyo bundan kıllanayım mı der kımı de az yapıyo acaba bunda bır ıs mı war der kımı normaldır bu sefer de ne bıcım adam bu neden daha otesını ıstemıyo der vs vs. kadın dunyası boyle :D 2 3 gune normaldır kanımca canım. sonra zaten azalrı daha da

0|0
    0|0
  • Bunun günü ve saati olmaz. Merak etmeyin zamanla düzene girer. Yeni evli olmaniz miktarın çok olmasında büyük bir etken. Dünyanın en lezzetli yemeği, en iyi arabası vs. Hepsinin doyum noktasi vardır, az sabret

0|0
    0|0
  • haftada 3-4 normaldir ama yeni evli olduğunuzu düşünürsek eşinizin sürekli sizi arzulaması normal. ilerde zamanla azalacaktır :))

0|0
    0|0
  • Hergün her an her fırsatta yapın...sonra da bıkın birbirinizden o hep bekar hayatını özgürlüğünü arasın bu çıkmaz düş sokaklarında dolanırkene bide çocuk yaparsınız oh mis...

Sağ elimde beş parmak sol elimde beş parmak say bak say bak say bak...

0|0
    0|0
  • günde 3 öğün her yemekten sonra tok karnla olmalıdır terlemeye dikkat edilmelidir :)

0|0
    0|0
  • her gün olmalı canım kadın erkeği erkekde eşini doyurmalı her gün hemde iyice ben bıktırıyorum neredeyse sonra ertesi gün bü şekilde gönlünü alıyorum

0|0
    0|0
  • en az 7 kere tok karnına :D

0|1
    0|0
  • yeni evlisiniz hergün istemesi normal yani hiç ara vermiyuor mu bizdede var ama her gün degil gün aşırı ama bizim 3 yıl oldu

0|0
    0|0
  • ben her gün isterim doyumsuzum sen

0|0
    0|0
  • kendini fazla zorlamadan ve bağomlı olmadan yap canımm ;)

bağımlılık evlendiğin zaman seni zorlayabilir çünkü ;)

0|0
    0|1
  • sen orgazm oluyormusun önemli olan bu canım

0|0
    0|0
    • vajina kurulugu yaşarsan ilişkiden sogursun. 1 gun dınlenme 1 gun seks idealdır. ama gunumüz iş performansı sexe zaman bırakmıyor bu bazen 2 gune cıkar bazı evlılerde haftaya bazılarında 15 gune bazılarında ayda bire çıkmış durumda olduğu bilgilerini alıyorum. şu an tadını cıkar derim.

• Adamı canın dan bezdirene kadar ilişki yaşa :-)

0|0
    0|0
  • yani yılların acısı...

0|0
    0|0
  • hergünde olur her haftada bunu çiftler belirler bunda nasıl bir standart olabilirki

0|0
    0|0
  • Istek herkeste farkli

0|0
    0|0
  • yeni evlisinz normal bir durum bence :) zamanla düzelir

0|0
    0|0
  • yeni evliyseniz günde bikaç kez olur ama zaman geçtikçe seyrekleşmeli bence

0|0
    0|0
  • normal yahu, 2 sene önce sevgilimle tatile gittiğimizde günde 4 defa yapıyorduk.

0|0
    0|0
  • hergun her an olmali benim icinn

0|0
    0|1
  • Bence 7/24 olmalıdır haksızmıyım haksızssam söyleyin

0|0
    0|1
  • her gun olması her iki taraf için iyidir doyum olmazsa kadın dışarıda aramaya başlıyor aynı şekilde erkekde dışarıda araştırmaya geçiyor tamam sen yeni oldugun için alışmadıgından birde beyin sadece kendini duşunuyor ön sevişme yapmıyorsa sıkılabilirsin seninde zevk alman doyuma ulaşman lazımki isteyesin

0|0
    0|0
  • 3 gün normal bence

0|1
    0|0
  • gayet normal , rahat ol

0|0
    0|0
  • ben her gün yapıyom yine yetmiyor bazılarını duyuyorum haftada 1 yapıyormuş öncelikle şunu sölimmi bana kalırsa gücü yeten bir erkek kadınını doyuracak yoksa...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İş eşinde bitiyor bence, sana istettirmeyi bilecek, kadını uyaramadığın zaman cinsellikten soğur:)

0|1
    0|0
  • ne güzel işte
    her erkek böyle istekli olmuyor düşün başka kadınları isteyipde kocaları yapamıyor iktidarsız isteksiz öyle olsa ne yapardın şükret haline

0|2
    0|0
  • Bizde de öyle hevesini alsın geri çevirme :D

0|2
    0|0
  • daha yeni evli oldugunuz icindir sen onun isteklerini karsı cevirme o zamanla uslanır zaten

0|3
    0|0
Yükleniyor...