Bakire bir kız ilk cinsel ilişkisinden sonra aldatmaya meyıllı olur mu?

Bakire kız arkadaşımla bu yaz birlikte olmayı düşünüyoruz, fakat kendisi başka şehirde yaşıyor, ve yazın 2 ay beraber tatil yaptıktan sonra ,onun okulu açılacak ve ancak 3 ayda bir görüşebilecez. Sizce bu yaz eğer ilk defa cinsel bir ilişki yaşarsa ,sonra döndüğünde ,onun için zor olur mu? Dayanamaycak kadar çok ister mi? ve Başkasıyla aldatma olasılığı artar mı? Yada farklı tatlar denemek daha cazip gelir mi?

Yoksa aldatacak olan insan önden yapmasa bile, başkasıyla öpüşür yada başka yollardan yapar yine aldatır mı? ve bekleycek olan her türlü zorluğa rağmen bekler mi?

0|0
9|12

En İyi Erkek Görüşü

• yanlış bir yaklaşım büyüdükçe sunu daha iyi anlayacaksın; kadınlar için sevgi yoksa sex de yok ...

Not: istisnalar hariç

0|2
    0|0
    • sevginin de olmasi zor degil sonucta, baska birinden hoslanabilir :)

• sen yoksan eğer olabilir oda insan onunda duyguları var:)))

Kızlar Ne Diyor 9

• Cinsel dürtüleriyle değil nasıl bir karakteri olduğuna bağlı aldatıp aldatmayacağı ...

0|0
    0|0
  • Aldatma olayı kişiliğ ebakar cinsel dürtülere değil.Sevdimi sevdiğiyle paylaşır bu isteğini. abi kapı aıldı ne istersem yaparım olayı değil.Basit düşünme.

0|1
    0|0
    • evet kesinlikle katiliyorum, kisilik ve ahlak anlayisi cok onemli... yoksa evli olsak da olmasakta yapacak olan yapar ...

• bende bu hafta sonu kız arkadaşımla birlikte olmayı düşünüyorum. Da mesela biri ona yaklaşsa veya konuyu cinselliğe getirse o zevki tatmış birinin kendisini tutması daha zor olmazmı?

• yanılıyorsun adatacak olan her türlü aldatır. ayrıca o işi yapma evlenmeden yapma ki kafan rahat olsun.

0|0
    0|0
  • Valla kasığı bozuksa yapar..ama sen önce beynini değiştir kız bakire iken namuslu bozulunca namussuz olur diye bişey yok...bakire olup her haltı yiyen çok var...onun için kendi bakirliğini bozduktan sonra neler yaptın onu bize yaz bakalım önce...

0|0
    0|1
  • olasılık artar.seni bulamazsa aldatırmı onu bilemiyorum.

0|1
    0|0
  • umarım iyi bir etki bırakmışsındır

0|0
    0|0
  • yawwww bi git işineeeee.

0|0
    0|2
  • Herkes öyle yapacak diye birşey yok

0|1
    0|0
  • Aranızda güven yok ne ilişkisi ya güvenmiyosun kıza bari hayatını tehlikeye atma şüphe ediyosan !

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 11

• Bu mantığa göre bakire olmayan aldatır, yanılıyorsun arkadaşım. Eğer aldatacağı varsa aldatır. Sadece yaşadığınız ilişki sebebi ile sana karşı sorumluluk taşıyor, kendi bedeninin hükmü ise sadece kendine ait.Düşünce biçimin ise rahatsız edici, cinsel birlikteliğin birlikte olduğun kızın ahlakını bozacağını düşünüyorsan birlikte olma.

1|0
    0|0
    • ona cinsel iliski yapma konusunda ozgurluk verecek diye dusunuyorum, cunku yapip yapmadigini anlamak imkansiz olacak, ve evlenmeden once baska erkeklerle de denemek isteyebilir... fakat dediginiz dogru, hersey kisilikte bitiyor...

• orasi oyle malesef, ama bende aldatabilirim sonucta ..

• sen her zaman aldatabilirsin mesela, bak ne güzel farkına varmışsın. Bir kadınından sadece düşünce bazında güven beklerken, biz neden seviyorum dediğimiz kadının bedenini metalaştırıyoruz iyice

• bu sayfanın nesini sevdiğimi bu soru ile anladım ... şimdi bakalım soruyu anlamışmıyım

kız arkadaşınla yatacaksın .. tadını alırsa acaba benden uzakta başkaları ile de olur mu diye merak içindesin sanırım ...

ben soruyorum sana

kız senle yatmayı kabul edecek mi

etse bile reel olay gerçekleşmeden plan yapma

reel olay gerçekleştikten sonra bilemiyoruz eğer seks bayoılırsa önüne gelenle olabilir

bu durumda sen zırt pırt yanında olmalısın

delimisin ?

son sorumda çok ciddiydim :(

son olarak soruna cevabım

yawwww bi git işineeeee

1|0
    0|2
    • ben onune gelenle demiyorum... baskasindan hoslanip baskasiyla bir gecelik bir kacamak yapabilir mi diye sordum... fakat yarin ne olacagi belli degil ,o yuzden sadece soylediklerinden plan yapma kismina katiliyorum...

• sen tek arıya bal özü veren çiçek gördün mü hiç :(

• haklisin ama bir arida sadece bir cicegin balini almiyor ki :) o yuzden esittiz ...oyle yada boyle

• evlenmeden seninle beraber olan birisinin sana çok sadık kalmasını bekleme. evlenmeden yaparken senden ayrılma ihtimalini dahi düşünmeyen hatun seninleyken de bir başkasına gönlüm kaydı vs. diyerek bir şeyler yapabilir. bu kesin bir genelleme değil ama ihtimal artar.

0|0
    0|0
  • Aldatmak isteyen insan yine aldatır. Daha önce birleşme yaşamamışsa da aldatır. Çünkü aldatmak ruhsal bir sorundur, zarla, yürekle alakası olmaz.

Seven insan, aldatmayı düşünmeyen insan zaten yıllarca uzak kalsa da bir başkasına bakmaz.

0|0
    0|0
  • :) bu kadar korkmamalısın dostum.

0|2
    0|0
    • korkunun ecele faydasi yok mu diyorsun kardes :)

• ya aslında ben bu tür şeyleri pek dert etmem cinsel arzular bireyseldir aldatmak değil . ama madem korkuyorsun hiç yapma.

• o değilde, "bu yaz birlikte olmayı düşünüyoruz" ne ya? siz planlı mı yapıyorsunuz? bu pazartesi yapacaz sonra salı çarşamba dinlenecez sonra perşembe yapacaz felan mı :D

0|0
    0|1
  • hormonlarına baglı deneyimlerim gem vuramıyorlar

0|0
    0|0
  • ne alaka, napmışsın sen ya

0|0
    0|0
  • karakter meselesi. ama yapma olasılığı yüksek.

0|0
    0|0
  • ne alaka yav... kişiliğnde varsa her zaman ve her yerde yapabilir (kız ya da erkek)

0|0
    0|0
  • eğerki seni gerçekten sevmiyorsa üniversite ortamları tehlikeli olur

0|1
    0|0
Yükleniyor...