Bakir bir erkek olarak bakire olmayan biriyle evlenir misiniz?

Soru gayet açık.Kiza çok güveniyosunuz ,cok dürüst cok iyi biri yalniz.cokta asiksiniz.Sonuç olarak evlenirmiydiniZ?

0|0
1|22

En İyi Erkek Görüşü

• seviyorsun demişsin aşıksın demişsin bunlar işin içine girince evlenirim galiba önceden ben kesinlikle evlenmem ne olursa olsun evlenmem derdim şimdi seviyorsam evlenince gerçekten mutlu olacaksam huzur olacaksa evlenirim huzur çok önemli huzur bakir birisini bulursun hayatı zindan eder öyle yaşamaktansa sevdiğim kzıla evlenirim .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• ilki ben olmak istiyorum evleneceğim kızın o yüzden evlenmem bakire olmayan bir kızla mayısın sonunda 23 yaşımda olacağım hiçkimseyle ilişkiye girmedim şuan sevgilim var eylülde 2 yıl olacak ilişkimize onunlada girmedim..çok iyi biriyse kendini evliliğe kadar korur teslim etmez kendisini..şimdiki zaman çok saçma sevgili olunca illa seks yapmak gerekiyor şimdiki gençlerin çoğuna göre..ilişkiye girmeyen kıza gerikafalı kezban gibi lakaplar takıyorlar...namus denen birşey kalmamış çoğunda hep Avrupa özentisi..zaten iyi şeylerini örnek almazlar ki işlerine hangisi güzel geliyorsa o..sekslerini eğlencelerini örnek alırlar ama çalışmalarını disiplinlerini almazlar...

2|2
    1|0
  • ben peşin hükümlü olunmaması gerektiği taraftarıyım. ne yani geçmişte yaptığı bir hata yüzünden bunu bir utanç duvarı gibi sürekli yüzüne mi vurmak gerekiyor? güveniyorsam onu böyle de kabul ederdim.

3|0
    0|1
  • Evlenirdim.

2|0
    0|0
  • Burda samimiyet önemli. Eğer yaptığı bir işe pişman olmuşsa neden olmasın ki. Her insan bazı hatalar yapabilir. Eğer bana samimiyetle tüm gerçekleri anlatırsa yalana başvurmazsa pekala evlenebilirim tabi...

1|0
    0|0
  • aklını kemirir durur bunu öğrenince beyninden vurulmuşa döner ilk başlarda söylemen lazım kendini iyi,cici kız gibi göstermeden önce belirtmen lazım akıllı olmalısın kız milleti kendine bağlayarak böyle birşeyi yutturacağıını hiç sanmasın özellikle böyle bir erkeğe ki bakir olmayan bir erkek bile şaşırır kalır bunu öğrendiği zaman

0|0
    0|0
    • Ben en başında soyledim zaten cok kiskanc biri elini tuttugumda onunda elini tuttun falan diyodu bizamanlar ben onla konusa konusa bu durumu astim kabullenemiyeceksen ayrilalim bile dedim ama artık iki buçuk yil oldu beni ailesiyle de tanistrmadi hickimsele iki yil sonra düşünüyo evlilik bu zamana kadar tanistrmio bilmiorum ben bunca zamanimi veriyorum yarın öbür gün ayrilirsa hayata kuserim ardindan etmediğim beddua kalmaz çünkü en başında dedim ona ben bilmiyorum ne olur

• Herkese esit günah ki yalan söylemek zinadan cok daha büyük günah

• tamam bunlar ayrı konular olmuş bitmiş şeyler sen dürüst kızsın sevdim seni gözüme girdin bakalım erkeğin ne diyor o önemli

• bakire bir kız nasıl bakir olmayan erkek ile evleniyorsa erkekte evlenmeli diye düşünüyorum.

3|0
    0|0
  • zor bır soru. benı ıyı kafalaması gerek. o dereceye getırebılıyorsa olur. kendıne koruyamamaıs kendını kocasına saklayamamıs kızlara genel baksıım cok olumsuz

0|0
    1|0
  • evlenırdımmm

3|0
    0|1
  • evet severse evlenilir peki bakir olmayan bir erkekle bakir bir kız evlenir mi

1|0
    0|0
  • Çok sevdiysem oda bakireligini verdiginden çok pişmansa ama zor gibi bilmiyorum yani ama bakir degilsem bakire birini istememe gibi özelligim yok

0|0
    0|0
  • zarla evlenmiyorum sevdiğim kadınla evleniyorum sorun olmaz

2|0
    0|1
  • hayir 121212

1|1
    3|0
  • bakirelik önemli değil önemli olan benden sonraki hayatı birde aşıksam zaten olay bitmişir.

1|0
    0|0
  • Çok iyi biri olsaydı bakire olurdu

0|0
    3|2
  • ya bakir erkek mi var artık.bul ben evlencem lan söz:D

1|1
    0|0
  • aldatma ihtimali yüksek evlenmem boynuzlar hemen o

0|0
    2|1
    • Aldatır mi asil bakire kızlara dikkat et sen o konuda benden soylemesi

• Peki ya cok asik olsan cok güzel olss

• ınsan sevdıgıne kızamazkı guzel lup olmaması dert degıl ama çok uzulurum ço kırılırım ona bellı etmem ama ıçım ıçımı yer ben basıt dusunuorum bılıom sana gore gerı kafalıyım ben eşıme fll sadık kalmak ıstıom aynısnı ondanda beklıom ben bunu dusunuorum olur lmaz dıyenlere bakma ınsan ılışkılerınde kesınlık yoktur

• bu senmisin şimdi iyi biri olsaydın altta her bakire kıza iftira atmazdın

0|0
    0|0
    • Hepsine demedim cogu dedim kiz arkadaşlarımindan kizligi gitmesin diyr arkadan yapanda var ayni anda iki erkekle cikanda duygularla oynayanda ,oral yapip agzina bsltpşu anevli olanda tabikde ama sanmıyorum hic opusmemis kiz bile Türkiye de yuzde 1-2 falandir

• herkesin günahını alma Türk insanı çevresine ve kendine bakıp bütün ülkeyi aynı sanmaya pek meraklı

• zor soru :)

0|0
    0|0
  • kesin bişi soliyemiyorum .. hata yaptıgını kabullendigini gormem lazım ama su sekilde .. beni inandırmak icin degil ..gecmisine baktıgımda ... mesela o olaydan seneler sonra bile hic bir erkekle yanyana gelmemis olabilir mesela .. nasılsa kızlık gitti yap gitsin dememisse yani .. sonra karakteri bein asık etmeli .. guven vermeli .. bir kac bişi boyle oldumu dusunurum en azından.. ama kesin bişi demiyorum

1|0
    0|0
  • değişir durumlara göre net olarak evlenirdim fakat ilişki yasadıgı kişiiler hala çevesinde ya da çevremizdeyse piskolojik bir baskı hissederdim vaz geçebilirdim evlenmekten...hem onun hem benim huzurum için ...

1|1
    0|0
  • Evlenirdim

2|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• arka kaputu dağıtmak nedir ya ? bakireliğini geçtim insanlık halidir olabilir ama böyle laflar hoş değil... seni ailesiyle bu zamana kadar tanıştırmamışsa daha da tanıştıracağını sanmıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...