Öyle bir kız ki resmen lezbiyen olup olmadığımı düşündürttü

Şimdi kurstan döndüm. Daha yüzümdeki makyajımı bile silmeden buraya yazıyorum. Bir kız var. Bir adriana lima değil tamam. Ama gerçekten güzel bir kız. Kaşı gözü burnu dudakları gayet uyum içerisinde, cildi çok güzel. Zayıf/fit bir kız değil. Gayet etine dolgun ama şişman ya da kilolu bile denemez. Göbeği falan var gayet. Poposu basenleri de gayet ortada. Göğüslerinin büyüklüğü de bu vücudu orantılıyor tabi. Sanırım hayatımda ilk defa erkeklerin bu "yemeğin salçalısı kadının kalçalısı makbuldür." lafını doğrulayan bir kız gördüm ve gözlerimi resmen alamıyorum. Kız gayet pantolon bluz hırkayla gelmesine rağmen kızı bikinili hayal etmeye başladım. Of çok uzun oldu ya bu kadar tarif edeceğimi bile düşünmezdim. Neyse işte ben lezbiyen falan olamam dimi? haha

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• İlginç. Ben genelde güzel bir kız görünce "pislik" diyorum kdgfhkdsj. Kötü niyetten değilde kıskançlık başa bela dostlar :D

Lezbiyen misin bilemedim bikiniyle hayal etmen cidden garipmiş. Kızların birbirini süzdüğünü biliyorum hani "benden güzel mi?" diye. Seninki pek öyle olmamış :D:D

1|0
    0|0
    • Yani kötü anlamda hayal etmedim nasıl durur falan diye düşündüm ama onu bana düşündürtmesi bile garip. Bir de resmen 2 saat boyunca gözümü alamadım yani. Aman aman güzel bir kız da değil gayet normal standartlarda ama bana acayip çekici geldi. Yok ya olamam sevgilim var benim çok da seviyorum yok yok değilim öyle şeylerden :D

• ahhahhahah çekici gelebilir ya normal :D Olur bazen öyle şeyler

• Evvet oluyormuş :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• "gayet" ibinenin önde gideniymişsin sen...

1|0
    2|0
  • sen o kızda kendini görmüşsün bir memesi büyükse çok emdirmiştir poposu büyükse poposu yağ bağlamıştır sen daha güzelsin üzme kendini

0|0
    1|0
  • 12 yıllık abazayım, ben böyle tarif edemiyorum daha. Bi sıkıntılar var ama

0|0
    0|0
  • Bence isin korosen tam bir lezbiyen sin ddeğilim diyorsan o kizin numarasini babada atarmisin ?

0|0
    0|0
    • ahaha adını bile bilmiyorum :D

Kızlar Ne Diyor 5

• Lezbiyen olacağını sanmıyorum. Çünkü bir bayanın, bir bayanı güzel bulması çok normal.

Ama sen güzel bulmayı biraz ileriye taşımışsın. Bikinili hayal etmeye başlamışsın. :)

1|0
    0|0
    • Evet. Hatta bana normalde çok uzak gelirdi bu düşünceler. Nasıl böyle bir çekim olabilir ki diye düşünüyordum iki hemcinsin arasında. (Saygı da duyarım ama.) Bu kızı görünce gayet olağan gelmeye başladı hatta acaba sorsam kabul eder mi diye saçma sapan düşünceler oluştu kafamda. İlla ki düşünürüm bir sürü saçma şey ama bunu düşünmemem lazımdı ya kendimden şüphe ettim :D Ama hakikaten tam anlamıyla anladım sanırım lezbiyenleri

• Ama şu an hiç de aklımda değil mesela. Sadece görünce içim bir garip oluyor. Gözüm takılıyor yine. Ne biliyim ya. Kendime de konduramıyorum ama... Yok değilim sanmıyorum. Psikolojiktir benimki ciddiye almıyorum :)

• Alma zaten. :) Geldi ve geçti olarak bak.

• değilsin. yalan yok çok güzel kızlar var. Allah sahibine bağışlasın.

0|0
    1|0
  • beğenebilirsin çok normal, lezbiyen değilde biseksüel olabilirsin

1|0
    0|0
  • lezbiyen falan olman.

0|0
    0|0
  • lezbiyenlikle alakası yok

0|0
    1|0
Yükleniyor...