Çok üzülüyorum...Ne yapıcam

Arkadaşlar ben geçen yaz 30 kilo verdim. Boyum kısa olduğu için halada 5-10 kilom var. Öyle çok da zayıf olmayı sevmiyorum ben zaten.Neyse işte hala yedklerime dikkat ediyorum ama artık diyet yapmıyorum. Sporda yapıyorum. Ceviz olsun kırmızı et olsun tüketmeye çalışıyorum. Çünkü o 30 kiloyu psikolojim çok bozuktu çok sağlıksız verdim..

Ve şimdide kansızlık,vitaminsizlik her şey çıktı ve saçlarım dökülüyor.4 ay oldu sanırım kan ilacı kullanıyorum.Demir eksikliğindenmiş saçlarımın dökülmesi.. Şampuanım içinde doğum kontrol hapı olsun bitkisel şeyler olsun saçıma artık çok dikkat ediyorum çünkü sınav dönemlerim hep saçlarımı takar geçti. Önüm resmen gitmişti... Şimdi düzeldi..Sadece uzaması kaldı geriye saçlarımı kestirmiştim. Ama şu 1.5 haftadır eskisi gibi hızla dökülmeye başladı böyle devam ederse eski günleri yaşıyıcam ve tekrardan psikolojim bozulucak. İyi de her şeyi yapıyoruma artık,neden hala devam ediyor.Kaldı ki daha arttı...Spor yapıp hala zayıflıyorum ama artık sağlıklı şeyleri çoğalttım diyet denemez.

18 yaşımdayım bu arada.Özür dilerim uzun oldu

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• Canım yavaş yavaş düzene girmeye başlamış moralini bozma hiç. Dahada iyi olursun inşallah.. Biotin hapı kullandınmı hiç ?

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim umarım. İnanın sınava çalışamıyorum hep ağladığım günleri bilirim. Bi kere oldu işte yaptım bir hata..

Ve evet kullandım.Hatta gittiğim doktor ilgilenmedi yazdı ve kullandığında tüm kiloları geri alıcaksın dedi güldü. Korkuttu beni,kilolarımlada başım dertteydi verdim.Geri almakda istemiyordum ama yinede kullandım ilaçları.. onun dışında 3 tane daha ilaç kullanıyorum 200 tl den fazla tuttu ailemde fazla önemsemediği için bıraktıktan sonra daha kullanamadım...

• yok o kullandıklarımda saç için de bilmiyorum devam ediyor :) ve teşekkürler ilgin için

• rica ederim canım inşllh dha iyi olursun :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• bence çok aşırı hızlı kilo veriyosun sporu bırakma ama diyeti tamamen bırak çok fazla kas kaybetmiş olabilirsin doktora gitmelisin

1|0
    0|0
Yükleniyor...