Nasıl ikna edebilirim cinselliğe ?

2 yıl çıktık herşeyi yapıyoduk ama fazla ileriye gitmiyoduk . 5 aydır görüşmüyoduk şimdi yeni yeni görüşmeye başladık cinsellik konuşuyoruz ben diyorum ki yazın bizim diğer eve gideriz zaman geçririz oda diyor ki ben gelmem korkuyorum senden mazallah filan diyor :D ben bunu nasıl ikna edebilirim bunları söylerken gülüyor kendisi bu arada.

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• 100.günde bana dediği hiç öpüşmedim di şimdi 200. gündeyiz oral yapıyor :D yani zamana bırak biraz daha o anda herşey akışında oluyor inan korktuğu konuları sor öğren tam olarak yanıtla hani nelerin olup olamayacağı herşeyin onun elinde olduğu güvencesini verirsen sıkıntı olmuyor :) denenmiştir ...:))

0|0
    0|0
    • Buda ilk başlarda öpüşemiyodu şimdi diyork i yine olsa hiç utanmam doyasıya öperim seni diyo nerden nereye dediğin gibi.

• aynen :D denenmiştir yani reis birde arkadaş olarak eklesene :D sonucunu merak ediyorum :D puahha :D öğrencimin notunu verecem

• face adresin varsa ver buraya pek girmiyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• demek ki gelmek istiyo zamanı gelince yani yaz gelince gelir ama zahmtli olcak çiçek falan al öyle ikna edersin yaza kdrda hem romantik erkek hemde onu isteyen erkek ol neden istediğini anlat güzelsin onda beğendiğin yerleri öyle

0|0
    0|0
    • Bana diyor ki çok güzelim taş gibiyim filan diyor . Beni seviyor musun gibi sorular soruyor bende sevmiyorum seni diyorum öyle :D

• bi kaçsoru altta nasıl tahrik ederim sorusunda verdim cevabını

0|0
    0|0
    • sana abi tavsiyesi eğer yalnız olsaydık diye başla ve ona yapacaklarını anlat daha eve gelmeyenini görmedim ? bumu

• aynen

Yükleniyor...