Yalan söylediği için ayrılma kararı aldım ama sonuç berbat oldu...

Sevgilim önce bakire değilim dedi ben biraz zorlayınca şaka şaka bakireyim dedi. Öyle böyle zaman geçti ben anladım bir şekilde bakire olmadığını. Önceden yaşamış olabilir , sevmiş güvenmiş olabilir. Beyni bakire olsun asıl bakirelik odur. Neyse işte bana yalan söylediği için güvenim kırıldı ve ayrılma kararı aldım. Ayrılma günü gerçekten çok seviyordum o da beni seviyor. İkimiz de ağladık , kıyamadık bir birimize. Beni kaybetmemek için yalan söylediğini söyledi. Yeminler etti bir daha yalan söyleyemiceğine filan derken kıyamadım ağlayışına derken devam ettik aynı yola. Ama benim içinde hep şüphe olacak. Ben yalana hiç bir zaman taviz vermedim. Yarın bir gün bana yine aynı sebeple yalan söylemiyeceği ne malum ? Ne yapmalıyım arkadaşlar gerçekten seven iki insanın ilişkisine son mu vereyim yalan için yoksa bu sevgi bitmemeli mi ? Ama beni sevdiğine son derece eminim ama işte yalanlarla bir yere varılmıyor.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatın boyunca o soru işaretleri hep kalacak kafanda. İlişkiye gireceksin kanamayacak ve başa geri döneceksin her seferinde. İçinde bir keşke kalacak aslında sorun kız olup olmamasında değil senin güvenini kırmış olmasında. İÇinde şüphe bırakmasında. Artk o sana soğuk bir yemek gibi gelecek tat vermeyecek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• tamamda zaten tek yalan omu?

yoksa senin sevginmi yalan?

0|0
    0|3
    • ne alaka benim sevgimle. yalan istemiyorum diye ilişkinin başında söyledim zaten. ben gerçekten sevdiğim için affettim dayanamadım

Erkekler Ne Diyor 2

• Bitir dostum. Sana kolunu kesmeni söylemişim gibi hissettiğini biliyorum şu an fakat beynindeki soru işaretleri ve yaralar asla kapanmayacak. Her gün kangren olmuş bir yalanın acısını çekmektense kes onu gitsin.

0|0
    0|0
  • bakire değilse senden öncesini düşün?ben eski sevgilimle 3 yıl gece gündüz seks yaptım,sonra demişki bikez yaptım zorla oldu felan demiş,senin sevgilinde seksin tadını doya doya almıştır aman dikkat

0|0
    0|0
Yükleniyor...