Hadi gelin ciddi ciddi şu penis boyu konusuna açıklık getirelim..

Malum cinsellik kategorisinin en revaçta olan soru ve sorunlarından biri penis boyu konusu. Çoğu hemcinsim bu konudan muzdarip olduğu gibi hatrı sayılır bir kesim de bu konuda rahatsız değil, ne hikmetse 20'li cm'lerin üzerinde penis boyları var.

Hanımların da sanıyorum ki buradaki penis boyu sorunları ile ilgili paylaşımları okuduktan sonra beklentilerinde yükselme oldu. Bazen adeta saçmalayan hatunlar olduğunu görüyorum. 25 cm bir penisin ufak olduğunu söyleyen bile çıktı.

Şimdi diyorum ki, ciddi ciddi bu konuda kadın erkek bu durumu tartışalım, ancak klasik teselli tarzındaki ifadeler ile değil. Gerçekçi olalım. Bunun için yorumda bulunacak kişilerin özellikle cinsel deneyimlerinin olması gerektiğini düşünüyorum. Yaşamış olması gerekir ki bunu iyi ifade edebilsin.

Klasik teselliden kastım da şu, "boyu değil, işlevi önemli", "içeride ne kadar kaldığı önemli", "benim olsun 10 cm olsun" gibi ifadeler ile değil. Daha makul olan değerlendirmeler olsun.

Ne dersiniz acaba bir açıklığa kavuşturabilir miyiz?

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• dünyada bu kadar sıkıntı aclık dururken bı et parcasının bu kadar onemlı olması sasırtı benı.

dunyamız hakkında gercekcı olabılır.

sorunlarımıza cozum bulabılırız.

sevgisizlik vicdansızlık gıbı.

kadın ölumlerıcocuk olumlerı falan gibi.

sakın saldırmayın kımsenın sahsına yonelık ıcerık yok cunku cok dişim agrıyor.

0|2
    0|0
    • Bunda saldıracak bişey yok ki. Sende haklısın ama bu da bir gerçek. Senin et parçası dediğin kimi insanın psikolojisini etkiliyor

• rica ederim ama dişin ağrımasaydı seçmezdim :=

• o da bizim ayrıcalıgımız olsun :)

Kızlar Ne Diyor 4

• 25 cm penisi napicaksınız. Akciğere kadar yolu var lan

0|0
    0|0
  • büyük isteyenler genelde folloi olanlar.

0|1
    0|0
  • Kesinlikle islevi onemli uzunluk aci verir her pozisyon denenmez.

1.yapinca 2. Icin hazirda beklemeli alkol viz gelmeli ve kalin olmasida iyidir.

0|1
    0|0
  • ben denedim simdiye kadar bir kac tane uzun degilde kalin olmasi daha cok zevk veriyor :D

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• burada bu soruyu sormanın 2 sebebi var ya boşalmak üzeresin tatmin olmak istiyorsun veya bu yaşa kadar bunu bilmiyorsun.

Yaş:30-35 lütfen yaşınıza uygun sorular sorun buradan bakınca yeni çağı bitirmiş orta çağa yeni başlamış 16 17 görünüyor.

0|0
    0|0
  • Makul olmaya nasıl bir ölçüt getireceksin ?

0|0
    0|0
  • bunu öğrenmenin tek yolu soruyu sadece kızlara soracaksın onlar partnerlerinin penis boyunu söyleyecek yoksa bizim erkeklere bırakırsan belime doluyorum diyen bile çıkar

0|0
    0|0
  • konusmakta ne yara verene buykce vermis vermeyene bokumu ye demis

0|0
    0|0
    • bir yararı olsun diye sormadım soruyu, tartışalım bu konuyu diye sordum.

• benımkı 20 cm ciddden :) boyu da onemlı ıslevı de dıyorum bennn

0|0
    0|0
  • la beni bile paranoya yaptınız be..

bu arada kalın penis isteyen bayanların genişliği malum...

0|0
    0|0
  • Çok basit ;

Görsellik açısından 16+ bir penis ideal. Yani bize ne ki. Kadın belki onu oksamak istiyor, yalamak istiyor, eline alınca elinden büyük olmasını istiyor, belki penisin suratına vurulmasından hoslanıyor ve uzunlugunun yüzü kadar olmasını istiyor. Bu kadının istegi bir kere. İstemek parayla değil ya, ister bize ne.

Kalınlık şu açıdan önemli. Vajinanın neredeyse tamamını kaplayıp daha çok zevk noktalarına deginiyor. Bu yüzden çogu kalın istiyor. Kalın değilse de içeride 8 çizeceksin ki her noktada zevki hissetsin ve orgazm olmaya yaklassın.

Deneyim, tecrübe ve işlev.

İnanın bana dostlar, ilk sevismemden son sevismeme kadar orgazm etmedigim tek bir kız bile yok. Bu bana tanrı'nın vermis oldugu bir yetenek bence.

Şimdi işlevsellik şudur. Bir gecede kaç posta atabiliyorsun, ve ne kadar süre erekte kalabiliyor. En kaba tabiri bu.

Deneyim ve tecrübe de şudur. 6-7 tane evrimsel psikoloji ve seks ile ilgili kitap okudum. Özeti şudur; kadın ıslanması o kadar kolay değildir. Erkek, bir meme bir dekolte görse erekte olur. Ama kadınlar daha çok oksanınca, ve öpünce ıslanıyorlar.

Çogu kadın, erkegi bir seks objesi olarak görmüyor, bir bütün olarak görüyor.

Yani seks sadece git-gel değildir. Ben biraz tantra egitimi de gördüm. Atesli bir bakısmadan, son sevismeye kadar olan süreyi kapsar seks.

0|0
    0|0
Yükleniyor...