Böyle olan biri gay midir?

mesela bir erkek diğerine sürtündü, sürtünülen (pasif) olan erkeğin hoşuna gitti hayır demedi devam etti bu gay mı olmuş oluyor zevk alıyorsa?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• insanları kategorileştirmek, kataloglamak, barkodlamak kapitalist kültürün her şeyi eşyalaştırma zihniyetidir. Evet eylem eşcinsel bir eylem. Ama bu kimseyi gay sin ya da değilsin diye kataloglamaya sebep değildir.

0|3
    0|0
    • ben sadece eylemi sordum kimseyi yargılamadım.yargılayanların kendi sorunu insanların özel hayatı sonuçta

• aaa adminlerin öyle bir yetkileri mi varmış. Bilmiyordum. ikazın için teşekkürler. bundan böyle uslu ve cici bir kız olacağım söz. etliye sütlüye karışmıycam. neme lazım silerler filan. :)))))))

Ucuz polemikçisin. ben de ciddiye alıp sana ciddi ciddi cevap verdim. Ben nerde dediklerin site içeriğine aykırı dedim ki? Sadece senin düşünce şeklinin binary olduğuna dikkat çektim. Ha eğer benim dediklerim site içeriğine aykırı ise sen şikayet et bakalım silecekler mi?

• asıl ben seni ciddiye alıp neden cevap veriyorum ki.evlisin, cinsellik bölümündesin sürekli 40 sayfa arkadaş lisetenin çoğunluğu erkek..

Kızlar Ne Diyor 4

• evet gay .

0|0
    0|0
  • evet gay :D

0|0
    0|0
  • Evet gay

0|0
    0|0
  • Karakterin daha oturmamis baska seylere yonel.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• o tarafa yonelme var.erkek dedigin birak surtunmey digerinkini ellemez bile (doktorlar haric)

0|0
    0|0
  • sen yarragı yıyecen demedı deme

0|0
    0|0
  • kızlar bizden uzak dursun erkek adam erkek ziker ideolojısınde ılerlıyorsunz :)

0|1
    0|0
    • kızlarla aram yok

• tm işte erkek adam erkek ziker dogru yoldasın :)

• iyide pasif olan oysa hoşlanıyorsa..sonuçta biri aktif biri pasif.

Yükleniyor...