Bekaret.. Merak ettiğim bir deneyim..

Bayanlar kızlık zarının bozulması gerçekten can yakıyor mu çok merak ediyorum. Kimi insanlardan duyduğum kadarı ile acı olabiliyormuş muamma bir durum. Deneyim edinmiş olanları merak ediyorum. Bana henüz kısmet olmadı daha.

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• can yakar tabi ama duygusal:) seninle doğmuş beraber yaşamışsın ve o parçanı kaybediyorsun, zor bir durum duygusal olarak:P

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ben bu deneyimleri yasatmis bir erkek olarak soyleyim ki, asla canlari yanmadi :D hatta bumuymus korktuğum ya deyip devam ettiler

0|0
    0|0
    • sana tavsiye, erkeğinin kucagina oturarak bozdur bekaretini. hic canin yanmayacak emin ol

• bayanlara sormuşunuz ama cevap vermek istedim elbet acıma oluyordur çünkü sonuçta penis giriyor ama parnerin rolu buyuk burada nıye dersen nazik ve kibar olursa bu acı ma bıraz daha az olur..

0|0
    0|0
  • bunu daha şimdiden yani bozulmadan düşünürsen o an yaşarken acıyı daha fazla hissedersin.düşünme koyver gitsin.

0|0
    0|0
  • İyice ıslanırsan çok az acı hissedersin.

0|0
    0|0
  • soruyua tecrubeli bayanlar cevaplamis.sonraki soruya gecelim :)

0|0
    0|0
  • Dar bir vajinan varsa acı çekmen normal ilk ilişkide. Kızlık zarın birkere acır oda normal. Çünkü etini parçalıyor penis. (Parmağını hafifçe kesen bıçağın acısı kadardır)

0|0
    0|0
  • bazılarının kide acımıyomuş cinsel ilşki acıtıyomuş alışana kadar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Evet birazcık yanıyor. Ne var ki bunda. Kendini çok kasarsan çok yanar, az kasarsan az yanar. Canı yanmayan çok. Kafayı takılacak konu değil. Sen asıl nasıl doğum yapacaksın onu düşün

0|0
    0|0
  • yanmaz diyenler yalan söylüyo

0|0
    0|0
  • Valla ben hiç acı hissetmedim kanadığının bile farkında değildim aldığım zevkten sevgilim peniside gayet büyük ve kalın olmasına rağmen

0|0
    0|0
Yükleniyor...