Okan Bayülgen'in Melih Gökçek'e ''bizim ne zaman gay başkanımız olucak?''

Okan Bayülgen konuk olduğu bir programda Melih Gökçek'e ''bizim ne zaman gay başkanımız olucak?'' sorusunu yöneltti ve Melih Gökçek link videoda duyduğunuz cevabı verdi. Bu yıllarda rengini rahatlıkla belli eden ve birçok destekçisi olan LGBT topluluğu için siz neler düşünüyosunuz ve son olarak soru karşısında Melih Gökçek'in verdiği cevap hakkında ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Lütfen tartışma yaratacak cevaplar vermemeye çalışın.

0|0
4|18

En İyi Kız Görüşü

• Cinsiyet ve cinsel tercihi önemli midir insanın?

Asla.

Görevini dürüstçe yapsın adam gibi çalışsın yeterli..

Adam olmak şahsiyet meselesidir çünkü.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 18

• Okan Bayulgenin deyinmek istediği şey geylik değildi aslında.

Çağdaşlık ve modern topluma ne kadar alışkınız gibi bir soruydu bu.

Onun kitabında Melih Gökçek bu yanıttan sonra geri kafalı bir yobaz gibi sempati kazansada.

Genel anlamda saçma bir soruydu.

2|1
    1|2
  • Okan bayülgeni cürretkar sorusundan dolayı tebrik ediyorum bir adam hiç mi değişmez abi ya :D :D bayılıyorum bu adama . olur olmadık yerde olur olmadık sorularla geliyor :D

2|2
    0|0
  • 50 yaşına geldi hala ergenlikten çıkamadı şu okan bayülgen...

3|3
    0|1
  • Allah onu o duyguyla yaratmışsa kime ne ?

kimse kusura bakmasında melih gökçek büyük saçmalamış. ne kadar homofobik oldunuz böyle.

onların ne yaşadığını ne zorluklar çektiğini bilmiyoruz ve Yaradan da biz olmadığımıza göre onları yargılama hakkımız yok. saygılarımla

1|0
    0|3
  • ikisi de bir şeylerin yalakası. link iki gündür de hava güzel miydi acaba :/

1|0
    0|0
  • O topluluğu insandan bile saymıyorum.

1|2
    0|0
  • Karşısında durabilecek bir babayiğit yok mert adam seviyorum bu adamı.

1|2
    1|1
  • Okan Byülgen'in sorusunun cevabı açık aslında. Gay bir tanıdığını aday olması için ikna eder ve onun kazanması için çalışır.

1|1
    0|0
  • çok iyi demiş :)

1|0
    0|0
  • Melih Gökçek en iyi cevabi vermiş bence helal olsun .

2|1
    0|0
  • Melih GÖKÇEK i sevmesemde cevabı cok yerinde buldum.

1|2
    1|0
  • Çok eski bir video değil mi bu?

1|0
    0|0
  • melihcim koyun, cahil milletimin duygularına tercuman olmuş kaç kişi kaldı bu ülkede Okan gibi ADAM

1|0
    0|1
  • bu adama bayılıyorum yine yırtık dondan fırlar gibi fırladı

1|1
    1|1
  • o değil de Okan neden satılmış tv ye çıkıyor

1|0
    1|0
  • Cevap gelmemiş ki tartışma yaratalım...

0|2
    0|1
  • Melih Gökçek mi?Muhatap olmaya bile değmez,oda ait olduğu diğer familya üyeleri gibi,yalancı,iftiracı bir canlı türü.Çıksın önce malvarlığını ve nasıl elde ettiğini açıklasın.

2|0
    0|1
  • sacmalamıs okan

1|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• zekice sorulan bir soruya aptalca bir cevap vermis.

sadece gaylik ile ilgili bir soru degil bu "öncekiler bir boka yaramiyordu nezaman bir gay baskan oldu tüm sorunlari cözdü, bizim nezaman gay bir baskanimiz olacak" demek bir nevi "calismiyorsun nezaman calisan biri gelecek" demektir.

1|0
    0|1
  • Ben bu bakış açısının doğru olduğuna inanmıyorum ,benim dini inancım ve kültürüm ne olursa olsun , ülkemde bir para hırsızı ve diktatörlüğe gitmeye çalışan birinin olması beni gay bir devlet başkanından daha çok rahatsız eder

3|1
    0|1
  • melih gökçek ne heyecan yapmış biliyorum heyecan yapılmaz

1|0
    0|1
Yükleniyor...