Bakireliğım gitimi cok korkuyorum?

arkadaslar ben daha once kimseyle birlikte olmadim yani bakireyim ama hep ruyamda bakireliyim bozuluyor kendi kendime bakire olmadigmi hisetiyorum ve acaba evlenince kanamam olmuycakmi ya ben bakire degilm diye hep dusunuyorum acaba benimle ayni durumda olanar varmidir lutfen yardimci olun

Güncellemeler:
arkadaslar cok onemli bir durum sadeca merak etim benimle ayni durumda olan varmi diye

0|0
5|24

En İyi Erkek Görüşü

• bir sonbahar akşamıydı. havada pusu, dışarıda bardaktan boşanırcasına yağmur ve görmek istediğim o adam tek başına yürüyordu o dar sokaklarda. birden bir şey olduğunu fark ettim. neler oluyordu bedenim sanki benim kontrolümde değilmiş gibi hissediyordum. o adama bakıyordum garip hal ve hareketleri vardı. o karanlıkta o puslu havada görebildiklerim kendi kendine bir şeyler yapıyor olmasıydı. sanki yanında biri varmış gibi hareketler yapıyordu oysaki yanında hiç kimse yoktu. ama olan bana oluyordu sanki bana bir şeyler yapıyordu evin içindeydim yanı başımdaymış gibi sanki içimde hissediyordum onu. nasıl olabilirdi? aramızda bu kadar mesafe varken bana nasıl yakın olabilirdi? devam ediyordu durmuyordu bakireliğim gidiyordu. bir şeyler yapmak lazımdı. dur dedim durmadı bakireliğim sonlandı.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 23

• Sonuçta zarın esnekse kanama olmaz.Onu da muayene olarak öğrenebilirsin ancak.

0|0
    0|0
  • Bu gibi durumlarda piskolojik olarak okulda bunun dersini aldık,hatta yüzyüze bile gösterdiler bu gibi durumlarda vajina kısmı peryodik olarak Hextorial bir durumda gösterilebilir.

Diğer bir tabirle;

Bazı kadınlar cinsel organlarından dolayı huzursuzdurlar. Bunun altında yatan sebep büyük bir olasılıkla cinsel organlarının ergenlik öncesi şeklinden değişiklik göstermesidir. Bu tür şikayeti olan kişilerde yapılacak olan psikolojik olarak kadını destekleyecek ve bu nedene bağlı olarak bozulan cinsel yaşantısını normal hale getirebilecektir.

Dipnot:Özelse Özelden irtiata geçebilirsiniz bu konuda size yardımcı olabilirim.

0|0
    0|0
  • Kopmalara gitmiş.

0|0
    0|0
  • Arkadaşım bekaretini düzgün aralıklarla kontrol mü ettiriyorlar? Türkiye'de değilim demişsin, nerelisin peki? Herhalde Katoliksindir diye tahmin ediyorum, bu kadar abartı onlarda oluyor genellikle. Rüyanda görmen buna verdiğin önemden ve nefsine yenik düşüp (kendi tabirinle) kaybetme korkunda geliyor bence.

0|0
    0|0
  • korkular bilinç altında toplanır ve rüyalarda çıkabilir.bu yüzden korkacak bir şey yok.sonra vajinizmus olur,evlendiğinde bile birleşme yaşayamazsın.boşanma sebebi bile olabilir.önemli olan senin kendini bilmen.

0|0
    0|0
  • la ne içip giriyonuz bu siteye merak ediyorum yaw

0|0
    0|0
  • psikoloğa gidip durumu anlat, o sana yol gösteriri

0|0
    0|0
  • şahsen benim böyle bir sorunum yok

0|0
    0|0
  • Ruya baska bir alem, eger birgun ruyanda evlendigini gorursen bekaretinin olmadigini gorebilirsin. :) gercek aleme dòn kızım..

0|0
    0|0
  • takma yat uyu mışıl mışıl

0|0
    0|0
  • asırı takıntılısın git doktora baktır rahatla

0|0
    0|0
    • doktora gidemem isde gide bilsem sorarmiyim

• zar varsa yani ortası kapalı ise seffaf gb bir dolgunluk varsa

• tesekurler deneyecegim inshalax anlarim

• kızım rüyada bakirelik bozulurmu

parmaklamadıysan içine bir şey sokmadıysan korkma...

0|0
    0|0
  • kimseyle sakalasmadiysan bakiresindir kuruntu yapma

0|0
    0|0
  • Test yaomak şart

0|0
    0|0
  • artık herkes aynı senin gibi

0|0
    0|0
  • sakin ol, sağlamsındır.

0|0
    0|0
  • nereye gidecek ayaklarımı var senın bakireliğinin

0|0
    0|0
  • Ailen cokmu baskıcı biri neden bu kadar düşünüyorsun kızlıgını ? kafana takma rahat ol kolay kolay bozulan birşey değil farkındayım istekli birisin bazen kendini tatmin ediyorsun tahrik olmak için oksuyorsun ama elini içine daldırma aşırıya gidip yırtabilirsin kendi kendine bozabilirsin takma kafana fazla üzerindeki aile baskısından da kurtul

0|0
    0|0
  • hiç elin külodunun içinde uyanıyor musun?

0|0
    0|0
  • cennetteki anamız aziz bakire meryem mi sandın kendi ni

1|0
    0|0
  • zaten bakireliğine felan bişey olduğuda yokta sen rahatlamak istiyorsan doktora git derim :))

0|0
    0|0
  • ruyanda gordugun bilinc altinin yansimasi cunku bakireligin gitmesinden cok korkuyorsun birseyi cok kafaya takarsan ruyanda gorursun bu kanitlanmistir, hic cinsellik yasamadiysan ya da kendin bir cisim sokmadiysan nasil bozulsunki bence icin rahat olsun,

0|0
    0|0
  • korkmayın bu kadar lutfen ama yaa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kendi kendine nasıl bozulsun o duruyordur

0|1
    0|0
  • mallıktasınıryok.com

0|1
    0|0
  • kafana cok taktiginden bilincaltina yerlermis.

0|1
    0|0
  • İlişkiye girmediysen nasıl bozulacak bir söyle bana ?

Bazen ilişkiye girildiğinde bile 3-5 denemede ancak bozulabiliyor, seninki durduk yere mi bozulacak ? Neden psikolojinizi bozuyorsunuz bu kadar mı baskı var üzerinize?

0|0
    0|0
    • var ben turk degil bakirelige cok onem verilen bir ulkede yasiyorum yani bakire olmasam benim hayatimi kaydira bilir

• İyi de ilişkiye girmemişsen nasıl bozulacak diyorum?

• Sen mastmi yapiyorsun?ondan falan olabilir diye dusunuyo olmayasn

0|1
    0|0
Yükleniyor...