Bakirelik bozulmadan yapılan ilişki aynı zevki verir mi ?

Bakirelik bozulmadan yaşanan şeyler sürtünme , sakso vs aynı zevki verirmi ? Birde insan o anda kendine hakim olabilirmi ?

0|0
2|21

En İyi Erkek Görüşü

• sakso yaptırana candır da yapan için bilemem yani olay biraz da sana bağlı

0|0
    0|0
    • benim için sorun yok onunla idare ederse saatlerce yaparım :D

• yaparsın hayatım yaparsın

off offff

yaaa bak nasıl canım çekti şimdi be

offf offfff

• ben senin erkek olmama ihtimalini sevdim !

Erkekler Ne Diyor 20

• sadece oral için para ödeyen kişiler var.zevk verir elbette ama yerini tutmaz çünkü iki taraf da zevk almalı hatta tatmin olmalı seks budur.

0|0
    0|0
  • elbette zevk verir

hemde daha fazla veriri

çünkü yasak olana bir adım kalmıştır

o an şeytana uyup bakireliğide verebilirsin...

aman dikkat

0|0
    0|0
  • Hâkim olmak zor kadin içn bide penisi vajinanın ağzına asagi yukari sürekli sürtmek kadinin aklini aliyor kadinin oan dediği tek şey sok diye

0|0
    0|0
  • Bana göre aynı zevki vermiyor ama onun zevkide ayrı güzel oluyor mesela ben sakso ve sürtünmeyi çok severim. Kendime hakim olabiliyorum.

0|0
    0|0
  • balık başka tuvuk başka dana başka

her şeyin ayrı bir lezzeti var

0|0
    0|0
  • vermez.. akıllı mantıklı olun... onlar yüzeysel şeyler sadece orgazm olunur ama aynı zevk asla olmayacaktır

0|0
    0|0
  • Tabiki de zevk verir. Ama insandan insana degismekle birlikte genelde insanlarin cogu kendine hakim olamaz. En azindan bir iki iliski sonra kendini kadin olmus bulabilirsin. :)

0|0
    0|0
    • çok kötü :) evlenmek zornda kalabilir oda :D

• evlenmek zorunda hissetmeyip, yuzustu birakanlar da var ama. Dikkat etmek lazim. :)

• verir bayanla olmak yeter yanında bir bayanın olması bile büyük zevk canım

0|0
    0|0
    • Herkez böyle düşünüyorsa çok iyi

• ben öyle yanımda bir bayan olsun onun elini tutmak bile çok heyecan verir canım iyi ki bayanlar var

• Kendime hakim olurum da o kadar cesur kız yok.

0|0
    0|0
  • mecburen oluyorsun kendine hakim şahsen ben bakire birini bozmak istemem ne olursa olsun

0|0
    0|0
  • sanmıyorum vermez kilit kenet olacak

0|0
    0|0
  • normal seksin yerini tutmasada zevkli olabilir

0|0
    0|0
  • sakso iyidir de sürtünme yolu bir süre sonra giriş yolu. kimse 1-2 aydan fazla dayanamaz.

0|0
    0|0
  • Ayni zevki verir mi blmem ama kendine hakim olcagni saniorm

0|0
    0|0
  • tehlıkelı oyunlara gırme otur go... ustune yazık olur seyine

0|0
    0|0
  • ön sevişme olayı senin dediğin çok fazla zevk verir ve tbiki gerçek seksin yerini tutmaz ama kişiye göre değişir kendini tutabilir eğer tutmazsa itersin sorun olmaz bnce ama tbi sevgiliyseniz zor ya tutmanız birbirinizi sei de durabileceğini sanmam...

0|0
    0|0
  • orgazm olursan aynı zevki verir ama kendine hakim olman çok zordur heleki sevdiğin biriyse nolcak aman dersin sonra ayrılınca çok üzülürsün diğer soruları oku öyle çok kız var

0|0
    0|0
  • erkek olsa sen olamazsın canım yine yazıyom ben yatakta yan yana gelmeden bir kaç kez çeki elde bozup öyle yanına giderimki tehlike olmasın

0|0
    0|0
  • vermez ama etkiler, mesela yüzüstü yatırıp seni kalçalarının arasına sürtmek...

0|0
    0|0
  • saksoda dişlerini değdirirsen acımam bozarım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hayır vermez.klitoral orgazm yaşıyabilirsin ama vajinal orgazmda olmalıki birbirini tamamlasın.hem vajinal orgazmı bir çok kez yaşamak mümkün.

0|1
    0|0
  • verir tabi .

0|0
    0|1
Yükleniyor...