Gay p*rnolarını izlerken çok zevk alıyorum?

Ya ben normal p*rnoları izlerken hiçbir şey hissetmiyorum yani gerçekten ıslanmak felan fikan hiçbir şey yok..

Ama gay p*rnolarını titreyerek izliyorum böyle felaket zevk alıyorum yani öyle böyle değil.

Lezbiyen değilim onları izlerken tiksiniyorum izleyemiyorum bile.

Ama gay p*rnolarında neden böyle oluyorum?Cidden felaket tahrik oluyorum ya ailemede söyleyemiyorum :S

0|0
3|18

En İyi Kız Görüşü

• Benim gibisin. Normalde cinsel istegim oldukca azdır ama gay p*rnolar beni aşırı etkiliyor ve daha duygusal geliyor bazıları. Değişik insanlarız ne diyeyim :)

2|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• bende lezbiyen p*rnolarını çok takdir ediyorum hakikatenden erotık seksüel anladım oscarlık azdırma performansları oluyor kadınlrın ne istediğini yansıtıyor

0|0
    1|0
  • biz nasıl lezbiyen p*rnolarını seviyorsak sende gay seviyorsun normal bir dururm :)

2|1
    0|0
  • Sanki normallerden zevk alsan ailene söyleyebilcekmişsin gibi yazmışsın. :D Ben de lezleri izlerken daha çok zevk alıyorum ki benim gibi düşünenlerin çoğunlukta olduğunu da biliyorum.Normal olduğunu düşünüyorum :)

0|0
    1|0
  • ailene söyleme zaten :@

0|1
    0|0
  • Sen erkeksin ozamn

0|1
    1|0
  • anal ilişki sana çekici geliyor olabilir.

0|1
    1|0
  • belki sende gay olabilirsin.

0|0
    0|0
  • be kızımı babanı karşına al anlat ben de böyle böyle bişey var de çözümünü bulsun : )

0|0
    0|0
  • ilginç bir kişiliğin var yaaa :D :))

;)

0|0
    1|0
  • yalnız değilsin

1|0
    0|0
    • Sende mi gay p*rnosu izlemekten keyif alıyorsun ay sen de var o zaman biraz o tarafa meyillik ya da öylesin bilemiyorum ama çok severim ben gayleri :3

• evet hoşuma gidiyor

• Sana giren çıkan birşey olmadığı için bence zevk alıyorsundur :D

0|1
    1|0
  • Penis görmekten zevk alıyorsun sen bence.

1|0
    0|0
  • bir erkek olmasından iki erkek olması daha iyi diye düşünüyosundur

1|0
    0|0
  • tabii tahrik olursun normal p*rnoda bir tane verken onda iki tane yarrrrrak var :))

1|0
    0|0
  • aılene neden solıceksın ben p*rno ızlıyom gelın hep berabermı ızleyelım dıcen :D bende lez ızlıyom ne olmus

0|1
    1|0
  • ailene ne diyecek sanki p*rno izleyen alilesine soyluyor sennki nrmal bende lezbiyen p*rnosu izlerken çoktahrik oluyorum :D

0|1
    1|0
  • Yoksa sen gaymisin abovvvv :0

0|1
    0|0
  • bızde lezlerı ızlerken zevk alıyoz :D normaldır bence karsı cınsın sonucda

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...