Rezil Oldum ve Ne Yapacam Bilmiyorum. Lütfen Yardım Edermisiniz?

Ya ben heteroseksüel bir erkeğim. Daha önce hiç gay falan eğilimim ya da merakım olmadı. Eşimde heteroseksüel bir kadın. Ama salak gibi birden içimde bir merak oluştu, eşimin kıyafetlerini falan giydim. İç çamaşırlarını, ayakkabılarını falan da. Kadın gibi hissetmenin nasıl bir duygu olduğunu anlamaya çalıştım. Sonra eşim geldi eve, hiç duymadım. Annemlerdeydi ama erken geldi işte. yatak odasına girip beni öyle görünce, sadece güldü ve çok seksi olmuşsun hayatım dedi. Seni yatakta da böyle görmek isterim dedi. Ben banyoya gidiyorum dedi ve çıktı odadan. Ya var ya, yer yarılsaydı da içine girseydim keşke :(( sonra hemen üstümü değiştirdim ve dışarı çıktım bende. Sonra hiçbirşey olmamış gibi devam ettik hayatımıza. Fakat benim içim içimi yiyor şimdi :( Ne yapmam lazım söylermsiniz?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• eşin fazlatepki göstermemiş .önemli olan eşinin tepkisi idi .daha kötüde olabilirdi .ama umursama olan oldu .eşine söyleyebilirsin .merak ettiğinden denemek istediğini söyleyebilirsin .bende severim bayan kıyafetlerini .giymek çok hoş ve güzel bir duygu .hissi güzel .estetik ve de şık .kadınsı olmak ve kadın gibi zevkleri yaşamak güzel bir duygu .

2|1
    1|1
    • gerçekten sende giyiyormusun?

• senin aklın sürekli seks te .bana mesaj atmayın bir daha

• özür dilerim rahatsız ediyorum ama...bir site var...sanırım o sitede mutlu olabilirsin...

link

aslında seninle sohbet etmeyi çok özledim ve seni merak ediyorum...umarım iyisindir...herşey gönlünce olsun :(

Kızlar Ne Diyor 4

• heteroseksüel olduğunu sanmıyorum. aşağıda adamla canımlı cicimli konuşmalar, senden etkilendim demeler... :)

böyle bir eşim olsun istemezdim.

1|3
    0|0
  • Hetero ne demek abi

0|1
    0|1
    • Sadce karsi cinsle iliskiye giren.

• Karin iyi davranmis ben olsam bayilir kalirdim.

1|2
    0|0
    • gerçekten sen olsan tepkin ne olurdu? ne hissederdin ve düşünürdün söylermisin.

• Ciddiyim bayilirdim sok olyrdum.

• Bir şey olmaz bacım

2|4
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• merak etme eşine durumu olduğu gibi anlatınca anlayışla karşılayackatır:)) hatta mel gibson un kadınalr ne ister isimli filminden esinlnediğini söyle:))

0|1
    0|0
  • hhehehe ne adamsın yaa bir keresinde banada olmuştu kız arkadaşımın kilodunu giymeye çalışmıştım merak edip bazen oluyor öyle şeyler :))

0|1
    0|0
  • oha sıçmış sıvamışın lan :D

1|2
    0|0
  • sana bir erkek lazım sanırım :D

1|2
    0|0
  • aman eşin görmüş amca evlilikte gizli saklı olmaz zaten eşinde kime anlatırki zaten

0|1
    0|0
  • Bence onada aynen boyle anlat

0|1
    0|0
    • Ya denedim ama güldü. Ben göreceğimi gördüm, seksi kadın falan diye geyik yaptı.

• Haklısın dostum.

• Kafana takma.. aciklamani yap hala isi geyige vurusa sende tavrini koy ya da onun gibi ol sende ona aynisini yapmyani sende ona erkek camasirlarini giydir

• Bir kadınla boşuna evlenmissin içinde i*nelik var

0|1
    0|1
  • ya abartma ya :) eşin bunca yıl böyle olmadığını anlamıştır ki çok tepki vermemiştir sende erkek olduğunu ispatla güzel bir gece yaşat ona romantik bir gece bir tektaş sonra yatakda haşin behçeti çıkar ortaya :)) hem renklenmiş olur bu vesileyle hayatınız :))

0|1
    0|0
  • hayatınıza renk katın

0|1
    0|0
  • bende evliyim ve esinle fantezi amaçli camasir degisiyoruz

0|1
    0|0
Yükleniyor...