Kapat

Bu ne demek oluyor ki ?

akşam sevgilimle konuşuyoduk hayal kuruyoruz İşte gel yanımda yat falan sarılıp uyuyoruz gibi konuşuyoruz(aklınıza öbür türlü bişey gelmesin o da bende bu konuları açmayız) neyse bu dün akşam ayaklarım ağrıyo dedi bende masaj yapayım kıyamam dedim oda ben kadınımı ayaklarıma kadar eğdirmem saygısızlık ettirmem her türlü manada eğilmezsin karşımda eşim olunca türlü zevk alacağım diye seni önümde eğdirmem dedi cinsellik manasında mı dedi yoksa ben mi fesatım ? başkada bişey demedi yanlış bişey deyip seni utandırdıysam özür dilerim dedi.

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• adam karısına değer verdiğini, onu böyle pis işler için kullanmayacağını, iki dk lık zevk uğruna kadınını önünde diz çöktürmeyeceğini, eğer bir ilişki yaşanacaksa bu aynı düzlem içerisinde olacağını asla kimsenin kimseye muamele çekecek pozisyona gelemeyeceğini ifade etmiş.

1|0
    2|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• doğru söylemiş .bende aynı düşüncedeyim .kadınım olacak bayanı bir kadına yakışır durumda görmek isterim her zaman

1|0
    0|0
  • sana oral seks yaptırmayacağını belirtmek istemiş

1|1
    2|0
  • Hahaha ewlenince fikri degisir merak etme

2|0
    0|0
  • saçmalamış biraz bence

1|0
    0|0
  • Cinsellik manasında dememiştir. Aksi takdirde ya pozisyon kıtlığı çekeceksiniz ya da...

0|0
    0|0
  • sen fesatsın

0|0
    0|0
  • en başta bişey ima etmemiş diyecektim ama son yazdığınla resmen ilk adımı atmak istemiş

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...