Evlilere soruyorum. Cinsel hayatınızdan memnun musunuz?

Evliliği anlamaya çalışıyorum. Sorumu gizli cevaplayabilirsiniz. İstemediğiniz soruyu cevaplamayabilirsiniz. Cevaplarınızın başına soru numarasını yazmayı da unutmayın lütfen. Uzun açıklayıcı cevaplar da verebilirsiniz.

1. Kaç yıldır evlisiniz ve evlilikte cinselliğinizden memnun musunuz?

2. Eşiniz size çekici geliyor mu? Yatak dışında da heyecan uyandırıyor mu?

3. Gün içinde eşinizi hayal eder misiniz yoksa başkalarını mı?

4. Ne kadar sıklıkla cinsel ilişki kurarsınız?

5. Aranızdaki cinsellik sadece yatakta mı?

6. Cinsellik için belli bir gün mü belirlediniz yoksa kendiliğinden mi gelişir?

7. Seks öncesi nasıl hazırlanırsınız? Neler yaparsınız (önsevişmeyi kastetmiyorum)? Yani, loş bir ortam, müzik ve mumlar, vs gibi bir ortam mı hazırlarsınız genelde? Nasıl başlar?

8. Yatakta ne kadar rahatsınız? Utangaç mısınız? Örneğin, değişik pozisyonlar denemeye utanır mısınız? Oral seks yapar mısınız?

9. Eşinizi hiç aldattınız mı?

10. Evli olduğunuz halde yalnızken internetten erotik resimlere bakar mısınız? Erotik filmler veya p*rno izler misiniz?

11. Beraber erotik film izler misiniz? Denediyseniz sonrasında utandınız mı? Çok mu fazla bu gibi şeyler acaba? Fikriniz ne?

12. Eşinizin sizi çekici bulduğundan şüphe ediyor musunuz?

13. Eşinizin orgazm taklidi yaptığından şüphe ediyor musunuz?

14. Masturbasyon yapar mısınız?

15. Sekste sevdiklerinizi, sevmediklerinizi, duygularınızı, fantezilerinizi eşinizle konuşur veya paylaşır mısınız? Yoksa, konuşmaktan korkar mısınız veya utanır mısınız?

16. Cinselliğinizde sizin için eksik olan bir şey var mı? Varsa nedir?

Güncellemeler:
Soruların çokluğundan şikayet eden es geçer gider. Zorla cevaplatmıyorum ki :) Ne saçma. Sorularda birbirini bütünleyen sorulardı. Neyse, yine pişman oldum ciddi bir soru sorduğuma.

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• 1.3 evet

2.Evet çekici bir adam.

3.Başkalarını düşündüğüm de olur eşimi düşündüğüm de

4.Haftada 4-5 kez

5.Hayır uygun olan heryer olabilir.

6.Kendiliğinden gelişir.

7.Genelde spontane başlar.Hazırlanılmış bir geceyse mum yakarım şarap alırım falan..

8.Utangaç değilimdir kocamla herşeyi yaşayabilirim.Oral yaparım.

9.hiç aldatmadım

10.Yalnızda izlerim kocamlada izlerim.

11.İzledik utanmadık sonuna kadar izleyebildiğimiz olmadı hiç zaten.

12.hayır hiç bu şüpheye düşmedim.

13.Erkekler yapamaz bunu sanırım =)

14.Çok çok nadir

15.Konuşurum konuşabildiğimiz için güzel bir cinsel hayatımız var.

16.Herşey istediğim gibi ve eksiksiz.

1|4
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hepsine evet ozele girersem taniyan cikar teyzemgillere selam :)))

0|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• aslında o kadar önemli şeyler sormuşsun ki. keşke cevap verseydi evli olanlar.

0|0
    0|0
  • evlılıkte seks bazen guzel bazen kotu bazen heyecanlı bazen duragan..garıp bırsey bu ama ozellıkle erkekler degısıklık ıstıyor

0|0
    0|0
  • Sen hayatından ne kadar memnun isn o kadar.

0|0
    0|0
    • evlılıkte seks bazen guzel bazen kotu bazen heyecanlı bazen duragan..garıp bırsey bu ama ozellıkle erkekler degısıklık ıstıyor

• Bu soruyla senin 9 uncu seviyeye geçmen lazım, 16 sı bir arada

0|0
    0|1
    • Açıklamaktan usandım :) Sorularım birbiriyle ilgili. Bağımsız farklı farklı alakasız sorular değil. Ya! niye taktınız bu soru sayısı meselesine. Hayat memat melesi yaptınız ya! İstemiyorsanız cevaplamayın :)

• Teşekkür ederim. Ama, çok talep görmüyor bu tür sorular galiba :) Sağolsun evli bir bayan arkadaşımız cevapladı. Hepsi o. Belki de evliler çok takılmıyordur buraya. Neyse, sağol.

• 140-160 karaktere alışkın tipler, okumamıştır bile, direkt oral ve kızlıkla ilgili bir soru olmadığı için cevap yazan az olur.

• Valla 1,5 yıldır falan seks yapmıyoruz evlilikte seks olmaz zaten..

0|0
    0|2
    • 1,5 yıldır eşle seks yapılmadığı zaman evlilik sağlıklı yürüyebilir mi? Evde mutlu olmak mümkün mü?

• eşini aldatıyor musun?

• Yok be yaa devirip kıçımı yatıyorum tv karşısında :))

• oha AQ bu ne lan... adamınn bir tane soru hakkı var herhalde... tek soruyla işi bitirmiş :D

0|0
    0|0
    • Sorular birbiriyle ilgili. Alakasız konularda değil ki.

• yok kardeş bizde üşendik soruyu cevaplamaya... emek harcamışsın.. soru boş kalmasın bari diye espiritüel bir cevap verelim dedik... o kadar... ben soru sordum bir tane bile svp alamadım öyle olunca kötü oluyor :)

Yükleniyor...