En fazla kaç kere orgazm oldunuz?

Sorum bakire hemcinslerime. Bazen tek klitoral orgazm yeterken bazen ilkini yaşadıktan 5 dakika falan sonra yeniden başlayıp boşalma isteği oluyor. Bu şekilde ara vererek en fazla kaç kere klitoral orgazm yaşadınız? Ve ilkinden tahmini ne kadar sonra diğerine başladınız?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• kızlara sormuşsun ama benim vereceğim bazı bilgilerin de katkısı olacaktır.

mast ile arka arkaya orgazm biraz zor olur. klitoris hassaslaştığından hemen el değmek zor olabilir. ayrıca mast ilişki gibi değil. aşırı yorar.

ben yaşadığım ilişkide yalayarak kesintisiz kadınımı 3 kez orgazm olduktan sonra içine girerek 2 kez de öyle orgazm ediyorum. sonuçta 5 kez kesintisiz orgazm olabiliyor.

amerikada bir enstitüde araştırma yapılmış. bir kadına laboratuvar ortamında vibratörle ard arda kesintisiz 96 kez orgazm yaşatmışlar ve deneyi yarıda kesmişler. kadın doyumsuzdur diye kayıtlara geçilmiş.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bilemicemm;)

0|0
    0|0
  • sen bayanlara sordun en çok cevabı erkekler verdi:D

0|0
    0|0
  • sen ne kadar oldun bir günde

0|0
    0|0
  • ben boşalana kadar partnerim 3 kez boşalıyor

0|0
    0|0
  • ben 9'u gördüm.

10 yapabileni arıyorum şimdilik...

bulursam hedef 15 olacak :)))

0|0
    0|0
  • soru kadınlara ama ben maksimum 7

0|0
    0|0
  • doyumsuz kadınlar, seviyorum sizi :)

1|0
    0|0
  • partnere bağlı ikinizde o gun istiyorsanız süre uzar giderr

0|0
    1|0
  • 4 defa her defasında süre 15dk kadar uzadı

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kırk yılda bir:D

0|0
    1|0
  • 3 kez oluo . iki dklık aralıklarla

1|0
    0|0
  • bakire değilim canım ama mast da en fazla bir kere yapabiliyorum ikincisi olmuyor nedense ama ilişki esnasında çok fazla da sınır olmuyor eşime bağlı yani...

0|0
    0|0
    • eşim derken nişanlımı kasdetmiştim şimdi evlisin mast mı yapıyon derler ...

• mast yaparken klitoris hassaslaştığından el değmek zor. ayrıca yorar. ama eşin oral başlasa arka arkaya 3-4 kez boşalabilirsin. ardından içine girip öylede 2 kez boşalabilirsin. kesintisiz 5-6 kez boşalabilirsin. kocanın sabır ve marifetine bağlı

• tekadam78 asılacağım diye,bir bayan arkadaş düşürürüm maksadıyla bütün bayanların cevaplarına yorum yazmışsın!

Yükleniyor...