Aşk ve cinsellik yanyana ya da iç içe midir? Sevgi başka bir yerde mi?

Ozetle KS uyleri sunu soruyorum sizlere, asik oldunuz ...bunu seksten ayirabilirmisiniz? yoksa ikisini bir arada mi goruyorsunuz? Biri olmazsa bir digeri de olmaz gibi...sevgi bunlardan farkli bir yerde mi? yani ayri bir kategori mi?

0|2
5|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• aşk sevgi cinsellik hepsi cinselliğin içinde zaten.

allah iki cins yaratmış. iki cins arasında çoğalmayı sağlayabilmek için ilişkiyi yaratmış. ilişkiye girebilmek için de birbirine yaklaşabilmesi için de aşkı sevgiyi yaratmış.

yani hepsi bir bütün. aşık olunur, sevilir, sevginin vücut dili ile ifadesi olan sevişme yaşanır

1|0
    0|0
  • Hepsinin bir sırası olması gereklidir. Önce sevgi, ardından aşk, sonrasında tetiklenen şehvet ve tutkuyla cinsellik gelir.

Önemli olan sırayı şaşırmamak..

0|0
    0|0
  • ask hikayedir. sekste de ask iyi olmaz.. nasil anlatayim.

tanimadigin biriyle seks yapmak bana 100 kat daha zevk veriyor.

0|0
    0|0
  • AŞK insanın aklınınkitlendiği seksten herşeyden önce gelen ayrı bişey.Yani insana gaz veren biraz serhoş eden birşey.Cinsellik ise apayrı.

0|0
    0|0
  • SEX aşkın bir parcası dogallık zaten sevgiye baglanırsan seks yanın aç kalır sekse baglanırsan sevgi yanın aç kalır yani hepsni yerinde ve tadında yaşamak yaşatmak güzeldir

0|0
    0|0
  • Ask ve cinsellik ayni yerdedir hatta tutku sevhet cinsellik ask hepsi ayni yerdedir ama dogru kişiyle doğru zamanda

0|0
    0|0
  • evet bence öyle kopmaz bir parça ikisi

0|0
    0|0
  • Ayrı olsa bir kadını sevip başka biriyle sevişirdik.

0|0
    0|0
  • ask varsa sekste vardır ama iinsanın sevgilisine yapacagı en kötü sey mikmek oldugunu dusunuıyorum

0|0
    0|0
  • bir ikizler erkeği olarak ruhen ve bedenen beni doyurmayan kıza aşk ve sevgi besleyemem

0|0
    1|0
  • evet öyle ama hayalindeki başka insanlar kim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• sevgisiz olmazz

0|0
    0|0
  • Aşık olduğun insanla cinsellik yaşamak istersin hatta daha çok bağlanırsın ama erkekler için aşk olmadan cinsellikte yaşıyabiliyolar onların öküzlüğü buda

0|0
    0|0
  • ikisi bir arada <3

0|0
    0|0
  • hepsi bir bütün ve içiçedir bence

0|0
    0|0
  • Türk erkeklerine göre değildir çünkü türk erkekleri cinselllik yaşadığı kıza o... olmasa bile o... gibi davranır arkasından atıp tutar

1|0
    0|1
Yükleniyor...