Zar olmasaydı ne olurdu?

örnekler:

"zaten bizim için zarın bir önemi yok ki"

"bu sitede milyonlarca kez sorulan bekaret-zar ilişkili sorular olmazdı."

"benim zarım olmasa da evlenmeden yapmam."

"kızlarda özgürce seks yapabileceğinden dolayı Türk erkekleri sekse doyardı."

v.b.

0|0
63

En İyi Erkek Görüşü

• kızlarda özgürce seks yapabileceğinden dolayı Türk erkekleri sekse doyardı."

ve şu anda bile yalnız kalmazdım

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Zar olmasaydi... Tum bu ucu acikta kalan sorular ve cevaplari olmiyacakti...Hepsinden daha onemlisi, kizlarin adina "NAMUS" dedikleri sahip cikmazakrsa belki babalari, amcalari hatta erkek kardesleri tarafindan bir kursunla haytalarina son verildigi, kadar kisa olmazdi omurleri... Evlenmden once olmaz, ya da bu kiz kasarlanmis ya da motor ya, gibi tabirlere maruz kalip asagilanmazdi, bircok genc kizimiz, kadinimiz... Bosanmasina ragen, ustunde hak iddia edemezdi, eski esler, karilari adi altinda hukum surdukleri eslerinin... "Kizlik zari" tibi olarak tek bir anlami var. Oda bildigim kadari ile, bir genc kizin, mikrop veya cesitli cinsel yolla bulasan hastaliktan korunmasina yardimci olmak...Bu umumi kullanilan yerleden bulasan turde seyler kast ettigim: havuz, guneslenmek icin kullanilan havlular, oturulan yerler bikini ya da mayoyla...

1|0
    0|0
  • benim için bişey degişmezdi

0|1
    0|0
  • kıyamet kopardı dünya tersine dönerdi neyseki zar diye bişe varda dünya kendi halinde dönüp gidiyor :)

0|0
    0|0
  • bakire olup / olmamamda zarın en ufak bir etkisi yok. bişey değişmezdi~.~

0|0
    0|0
  • zara takmayan mantıklı erkeklrde var. ki zar olmasada haklısn cinsellik istenildiği gbi yaşanırdı.çokta güzel olurdu. sırf seks yapmak için saçma sapan evlilkler yapılıp insanlar mutsuz olmazdı

1|0
    0|0
  • kimin seyi kiminkinde belli olmazdı :D

0|2
    0|0
    • olması daha iyidir yapılmışmı yapılmamışmı anlaşılıyor :) erkeklerdede olmalıydı bence :D

Erkekler Ne Diyor 2

• Kimse zarıyla tavla atamazdı..

0|0
    0|0
  • tanrı kadına güvenseydi kızlık zarı koymazdı

0|1
    3|0
Yükleniyor...