Psikolog mu ürolog mu?

Arkadaşlar maalesef ki çağın vebası erken boşalma sorunu ile karşı karşıyayım galiba. Sorum şu konunun tedavisi için psikologla mı görüşmeliyim ürologla mı? hangi durumlarda hangisi tercih edilmeli? eğer psikologa gitmem gerekirse her psikoloji okuyan bu konudan anlarmı özel bir uzmanlık gerekir mi?

Güncellemeler:
sizden genel öneriler doğrultusunda ürolog ile görüştüm. fiziksel olarak herhangi bir rahatsızlık söz konusu değil. geciktirici ve antideprasan tedavisi başladı. pek umutlu değilim ama bakalım nolcak...
arkadaşlar konu ile ilgili tedavi sonucu negatif. ürolog tedavisinden sonuç alamadım. geciktirici ve anti deprasanlar bir işe yaramadı. psikolog konusunda da henuz emin değişim. daha önce psikolojik tedaviyi deneyip başarılı olan var mı? var ise tedavi süreci hakkında bilgi verebilirmi?

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Psikolog uzman doktora git

0|1
    0|0
    • yani psikiyatr mı diyosun

• teşekkür ederim.

• konu ile ilgili ürolojik tedavi sonucu negatif. ürolog tedavisinden sonuç alamadım. geciktirici ve anti deprasanlar bir işe yaramadı. psikolojik tedavi kousunda bilgin var mı? süreç nasıl ilerliyor.? tek mi gitmeliyim, çift mi?

• Önce ürolog ardınan duruma göre psikolog

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ilk olarak kaç yaşındasın ve erken boşalma sorununu cinsel birleşme esnasındamı farkettin ne kadar zamandır erken boşaldığını düşünüyorsun erekte haldeyken yaklaşık kaç dakika boşalmadan birleşme yaşayabiliyorsun

0|2
    0|0
    • yaş 29. evet birleşme sırasında farkettim. birleşme olur olmaz boşalma yaşıyorum. hatta bazen ön sevişme sırasında

• hormanal bir sorun değil ereksiyon yaşıyorsunuz fakat uzun süreli değil psikolojik destek almanız gerekecek büyük ihtimalle

• ürologa gitmelisin. zaten sana, sırf bu erken boşalma için üretilmiş hafif bir anti depresan verir ve bunu 6 ay düzenli kullanmanı ister. çünkü erken boşalmanın sebebi bilinç altındaki endişeler ve heyecanlardır.

0|1
    0|0
  • hepsi hikaye hocam. boşa zaman ve para harcama. lokal anestezi uygulama özelliği olan bir krem al eczaneden. kabullen. ve yaşamaya devam et ben öyle yapıyorum:-)

0|1
    0|1
  • organık temlliyse işin zor psikolojikse zamanla gecer mast pek yapma

0|1
    0|0
  • urolog

0|1
    0|0
  • bence en ilk once sevgilinle konus

0|1
    0|0
  • bence ilk önce psikologla görüş