Hala kaldı mı bekarette bekaret diye tepinen?

yıl olmuş bilmem kaç hala bakire kız isteremmm diyen barzolar var.ne diyonuz bu duruma?

0|0
99

En İyi Kız Görüşü

• sen geniş ol, senden önceki erkeklerde nasıl orgazm olduğunu anlatsın karın.

4|19
    6|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 8

• Ne diyim, yuuuuuuuuuuuuuuhhhhhhhhhhhhhh diyorum. Artik gelisin, ilerleyin, medenilesin, kizlik zari, ya da bekaret diye takilacaginiza,birlikte oldugunuz kadinin sadece size sit olmasiyla ilgilenin, sie ait ve sadik kalmasiyla, boyle aptalca seylere takilip kalmak yerine.

1|0
    0|0
  • bakir olmayanların istemeye hakkı yok böyle bişeyi bende bakir istiyorum.

1|0
    0|0
  • bunun yil veya cag ile ne ilgisi var ?

cagdas olmak demek tüm kizlarin sIkIlmadan bir cok erkekle birlikte olupta evlenecekleri erkeklerin bunu rahat karsilamasi mi oluyor?

senin icin normal ise bisey diyemem, senin kararin bu

umarim ilerde sorun olmaz senin icin

1|1
    1|0
  • .Peki neden bakire kadin isteyenlerin erkeklerin % 99u bakir degil..Yani kadinlara gunah erkeklere gunah degil mi? Yani kisacasii gercekten bu insanlarin su an yaptiklari sey hic tartismasiz kutsal kitabimizi kendi kafalarina ve cikarlarina gore degistirip kabullenmek.Yani islerine gelen sey gunah islerine gelen sevap.Kendi kara veriyo adam artik oyle asmis yani herseyi

Bu yuzden bekaret diye tutturan erkekler lutfen bir kendinize sorun hani benim bekaretim diye

1|0
    0|0
    • Kadının namusu olduğu kadar erkeğinde namusu vardır ve cezası ne ise hesap günü herkes hesabını verecek. Herkesin kendini muhafaza etmesi lazım.

• ben geri kafalılık diyorum böyle bir düşünce sistemi olamaz bence öyle insanla kaldı mı yaa ?

2|0
    3|5
  • Insanlarin deger yargilari yillara gore degisiklik mi gosteriyor ?

Sen onem vermiyorsun verenide yargilamaya kesinlikle hakkin yok.

3|4
    3|3
    • O kisiliktir . Hay benin senin beynine kisa devre yapmis

sacma sacma seyler

• Barzoluksa, barzo olmak güzel bir şey. Zaten kız bekareti eşi için değil maneviyatı için muhafaza etmeli.

2|11
    4|1
    • Herkesin günahı kendinedir. Benim için haramdır. İnsan yaşadığı gibi yaşar.

• Onlar yüzünden en güzel zevki yaşayamıyorum :(

2|2
    3|3
    • tutma kendını bu kadar uzuluyorsan

• sen kendi fikirlerinde devam et kız ;)

böyle abaza amsalak insanların lafına bakma ve kanma hiçbir zaman ;)

• Evet ama çoğu erkek önem veriyor bekarete bizim toplumun %80i önemsiyor

Erkekler Ne Diyor 9

• o barzolardan bırı benım yuppiii :D

1|3
    1|0
  • eziksin la sen şu kızlara verdiğin cevaba baktım da biz sikişelim siz bekleyin aman ne müthiş erkeksin...orijinal adam olsan yaşadığınla övünmezsin

0|0
    1|0
  • insanı taşıdığı değer yargılarından dolayı yargılayamazsınız. bu sizi her daim yanlışa götürür.

bakirelik toplumumuzda önemlidir. ama şuna da emin olalım, gerçek aşkı yaşayan bekarete bakmaz. onun için aradaki sevgi bağı ve gelecek öenmlidir.

0|0
    1|0
  • Kim nasıl tanımlarsa tanımlasın... olması gerekn.. evliliğe kadar bakir bakire..

1|2
    1|0
  • yok gizli gelen geçen pompalasın biz ikinci el seviyoruz. genişiz ya :) sikinti yok.

1|0
    0|0
  • Ben bakir değilim ama senin gibi barzolar da varmış?

0|1
    1|0
  • size laf geldimi tercihlere neden saygı duymuyorsunuz diyorsunuz bırakın istediği hayatı yaşasınlar diye bas bas bağırıp riyakarlık yapıyorsunuz, eğer bekaretini kaybetmek bir tercihse bekareti korumakta bakire eş istemekte bir tercihtir

0|0
    2|0
  • Ben bakirim ve bakire kadın isterim.En güzel ilişki içinde aşk olan ve ilk olan ilişkidir.Helalim olmayanı ben napayım. İzlediğin dizi ve filmler seni fazla etkilemiş

2|1
    1|0
  • ben bakirsem evlenecegim kisininde bakire olmasini isterim bir suru erkekle yatmis kisiyi ben nasil karim diyecem yarin oburgun onunla yatmis bir kisiyle karsilasirsam o zaman nolacak ben o kadar genis degilim barzoluk diyosan eger barzoyum namussuz olmaktan iyidir

2|1
    1|0
Yükleniyor...