Bu iyi birşey mi, kötü birşey mi? :)

erkek arkadaşımla saatlerce öpüştük ve en sonunda çıldırt beni diyince bnde istediğimi yapmakta özgürmüyüm dedim o da evet deyince fermuarını açmaya çalıştım derken boşaldı bu iyi birşey mi uzun zamandır ilşkiye girmiyor sanırım erken boşalma gibi bi sorunu yoktur değil mi?

Güncellemeler:
bırbırımızı cok sevıoruz bırbırımızı ıstıyrz ama ben bazı seylerı yasamak ıstemıyrm artık herseyımız doruklarda hatta uzuluyrm ona ben rahatltsam ne var askımı dımı ya :)

0|0
1|21

En İyi Erkek Görüşü

• bu çok normal saatlerce öpüşme sırasında oldukça zaten doruklara ulaşmıştır ve senin fermuarını açmanla daha doğrusu penisine dokunmanla boşalması oldukça normal. bu erken boşalma problemi olduğunu değil, cinsel yaşamınızda oralı fazla tutmamanız gerektirdiği konusunda size ders olsun=)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Erken boşalma denebilmesi düzenli seks hayatı olması gerekiyor en ay 6 ay.Bu süre sonunda erken boşalıyorsa o zaman erken boşalma denebilir.

0|1
    0|0
  • bari fermuarı açana kadar dayanaydı iyiydi:)))

0|2
    0|0
  • burdan var gbi gzüktü

0|0
    0|0
  • hemen erken boşalma denilemez heyecandan olmus olabilir bence henüz biriyle birlikte olamamıs heyecan yapmıs sürekli ilişki içerisinde olursanız süre uzar elemanın heyecanını atması lazım sende moralini bozma destek ol cocuga :D

0|1
    0|0
  • Ya madem erken boşalıyo.. Bi daha al eline öldürene kadar oyna.. İstiyosun da made.. Hadi bakalım kolay gele..

0|0
    0|0
  • hah ha tam açınca mı oldu bu olay onun için büyük hayal kırıklığı

0|0
    0|0
  • Hayır sadece epeydir boşalmamış ve çok fena abaza. Sebep budur sanırım.

0|1
    0|0
  • sıkıntı var bence ;((

0|0
    0|1
  • rken boşalma riski görünüyor ama yaşamadan bilinemez.Bu arad türk erkeklerinin en az %40'ı erken boşalır dikkat

0|0
    0|0
  • sanmıyorum sana dayanamamıştır bence elin sıcaksa mesela ben kızlarda elinin sıcaklığına hiç dayanamam hemen patlarım :)

0|0
    0|0
  • ben ilk paralıya gittigimde kadın soyunurken bosalmstm :D cok kücüktm 18 yasındaydm olr ama normal alısması lazım bi zaman gelcek bosaltamıycak duruma gelcek cocuk merak etme :)

0|0
    0|0
  • onla sex yapmadan anlayamazsın bunu ayrıca heyacandanda aniden boşalma olmuş olabilir

0|1
    0|0
  • o kadar çok öpüştüyseniz azmışsa normaldir kalkınca penisin kafasıda sıkışmışsa boşalır

0|1
    0|0
  • yoktur cunku senınle uzun uzun sevısnce ole olmustur ama cocugu baska yolla bosaltmayı dene

0|0
    0|0
  • Seni çok seviyodur, ilklerindedir.. Düzelir.. Öyle umalım..

0|0
    0|0
  • Bakirdir sanırım :D

0|0
    0|0
  • :-)))

ölmüş eleman bee.

senin işin zor. yıllarca orgazm olacağım diye bekler durursun artık..

0|0
    0|0
  • ilk defa iliskiye giriyor olabilir mi?

0|0
    0|0
    • yuhh okadar degıldır dımı :D

• bence o kadardir...ki ilk iliskimde bile bu kadar olmamisti bende..gecmis olsun :)

• bariz erken boşalma ve düzeltmek çok zor ama düzelmez diye bişey yok...

0|0
    0|1
  • senin hakkını verememiş...

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• saatlerce öpüştük dedin. sonra da erken boşalmamı var diyorsun sence ? saatlerce öpüşüp yiyişmişsiniz o da normal olarak boşalmış.

0|0
    0|0
    • katılıyorum ve en sonunda da senin o istedğimi yapmakta özgür müyüm lafında bitmiş herşey :)

• bence de. çocuk seninle ve anladığım kadarıyla bir kızla ilk defa böyle bir şey yaşıyor fermuarını açan annesi ve doktoru dışında biri olmamış haliyle o da. :))

Yükleniyor...