Kızlık zarım bozulmuş mudur ?

arkadaşlar eski sevgilimle penisi tam girmeden sadece uç ya da baş denilen bölüm girerek ilişkide bulunmuştuk.tamamı girmedi yani cok az bir kısmı ve kan ya da ağrı olmadı hatırlamıyorum ağrı kısmını gerçi ama şimdi aklıma takıldı sizce kızlığım bozulmuş mudur?

0|0
5|16

En İyi Kız Görüşü

• büyük ihtimalle bakiresin ama böyle şeyler yapma erkek arkadaşın hakkında bak bir kişi olumsuz bir şey yazmış mı? herkes sana yklenmiş! kızsan bu ülkede ruhunda, oranda, kalbinde, g*tünde, ağzında bakire olacak ama erkek her b*ku yiyebilir erkeklere her birşey serbest!

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 16

• afedersin çok özür diliyorum ama bu b*ku yiyorsanız ya adam gibi arkadasın da durun ya da yedikten sonra buraya gelip de masum kız rolünü oynamayın. çünkü ziyadesiyle komik görünüyorsunuz.

7|2
    0|0
  • zar derinde değil ki tamamı girsin. allah aşkına siz kendi organınızı tanımıyormusunuz. her türlü nette sörf yapıyorsunuz bari googleden faydalanın anatomik resimlere bakın. saçma sapan sıkıntılar yaşayacağınıza bakın bilgi edinin.

önce vücudunuzu tanıyın cinselliği okuyun sonra arkadaşınızla ne halt edeceğinze karar verin. ilişkiye girdikten sonra gebemiyim bakire değilmiyim diye sormayın.

0|0
    0|0
  • bakıresın ha bakıresın kocan yer merak etme

2|1
    0|0
  • Bozulmamış olabilir.. Kan geldi mi ?

0|0
    0|0
  • kan yoksa kızlığındada sorun yoktur

0|0
    0|0
  • doktora git canım

0|0
    0|0
  • kan akmadan bozulmaz..

0|0
    0|0
  • Hala bakiresin

0|0
    0|0
  • yeni sevgiline bakireyim dersin birde

0|0
    0|0
  • umarım bozulmuştur

0|0
    0|0
  • Bozulmamıştır, kan yoksa bozulmaz.

0|0
    0|0
  • bakıp göremiyomusun

0|0
    0|0
  • ona kendini teslim ettiysen onla eğlenirdi. zaten bozsa ne olacak

0|0
    0|0
  • bence gitmiştir :D :D ne bilelim anasını satm git doktora bir görün :D

0|0
    0|0
  • bide bakirelik önemli derler mk. sorsan çok bakiresin çok namuslusun eline erk eli değmedi

1|1
    0|0
  • zar yerinde olunca bakire mi oluyon ? ama gitmiştir zedelenmiş zar :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence kızlığının bozulması o kadar umrunda olmasın artık. Sen zaten yaşamışsın yaşacağını kızlık önemlimi şimdi? Ne anladın ha kızsın ha değilsin. Bakirelik iki bacak arasında ozmn senin için. Yani fark etmiyo bakire olup olman yapmışsın yapacağını ve eminimki buradaki çoğu insanda benim gibi düşünüyor.

2|6
    0|0
    • Seçme imkanım olsa en güzel cevap seçerdim...

Kızlığı sadece bacak arasında sananlar kızlığınız sağlam olsada sizin beyninizde o zar zaten bozulmuş durumda

• Sende çok doğru söyledin..

• o kadarını yapan bunu düşünmesin allasen.

0|1
    0|0
  • neden bu kadar önemli " senin " için?

0|0
    0|1
    • "senin" derken.sevdiğin biriyle bir şeyler yaşamak "suç" galiba.soruma cevap vermiyceksen yorum yapma

• suç değil fakat onemseme. madem onu bedenini paylaşacak kadar sevdiysen ömrünü paylaşacak kadar sevdiğin adamı kandırmamalisin.

( gidişatı biliyorum bozulduysa önlem alma arayışlarına gireceksin)

• Bnce sen bakire dgilsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...