(Kızlara)Sevgilim kafasında beni sorgulayarak ilişkimizi mahvetmiş.

Onunla 1.5 sene devam eden bir ilişkim vardı. Bana karşı davranışları, ilgi göstermesi hep gelgitliydi.Zaten gönül işlerinin,duyguları hissettirmenin adamı değildi bunu biliyordum. Sabırla devam etmeye çalıştım. Bunun yanında eski kız arkadaşlarıyla ilgili olaylar oldu. Onlarla görüşmese de hayatında önemli olan eski kız arkadaşlarından ikisinin bir şekilde konusu önümüze geliyordu kendisi birşey yapmadım dese de. Sonra bu olaylar kesildi. Tam ilişkimiz düzene girdi o ilgisini sevgisini hep belli etmeye başladı derken önceki ilgisizliği, eski kız arkadaşı olaylarının benim inancımı kaybettirdiğini fark ettim. Bu olaylar sonucunda "Sana artık güvenemiyorum inancım tükenmiş artık ne yaparsan yap bu hislerden kurtulamam bu ilişkinin bir geleceği yok" diyerek bitirmek istedim. Bize bunu yapma seni çok seviyorum kaybetmek istemiyorum vs. vs. sözlerle beni ikna edeyim derken kendinden nefret ettirecek birşey söyledi. İlk zamanki gelgitlerinin ilgisizliğinin nedeninin benim bakire olmamamdan (kendisi onlarca kızla beraber olmuş bir arkadaş) kaynaklı olduğunu bunu içinde sindirmeye çalışırken istemeden üzmüş olduğunu ama bu önyargısını benimle yıktığını birçok tanıdığı bakire kızdan daha namuslu davrandığımı bu yüzden artık bana aşık olduğunu söyledi. Beni övmeye çalışırken yıktı geçti aslında. Çünkü birincisi ben başladığımız ilk zamanda hiç birşey gizlemeden açıkladım herşeyi. İkincisi kendisi sütten çıkmış ak kaşık değilken içten içe beni yargılamış. Üçüncüsü madem böyle bir önyargısı ya da kriteri vardı benim halimi en başta öğrendiğinde benden uzak durmalıydı. En önemlisi de bu düşünceleri yüzünden ilk başta açıkladığım ilişkinin ilk 5 ayı bana gerçek bir cehennem yaşattı. ben nedenini bilmezken ve ben"aman sorunları var ona haksızlık etmeyim seviyorsa ikimizi de üzmüş olurum " derken o beni mahvetmiş de haberim yok. Bunları açıkladıktan sonra ağlayarak seni çok seviyorum aşığım sen o kadar iyi birisin beni o kadar şaşırttınki geleceğimi seninle kurmak istiyorum palavralarını sıktı. Ama artık iş işten geçti çiğnenen gururum var ortada bu yüzden ayrıldım. 4 gündür konuşmuyorum onu çok seviyorum ama artık ölsem dönmem bunu yazmamın amacı buradaki kız arkadaşlarımın düşüncelerini almak siz olsanız ne hissederdiniz ve ne yapardınız?

Güncellemeler:
inatla niye sorum cinsellik kategorisine alınıyor anlamadım o kadar mı açık saçık!

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Zor bir durum. Ben de senin gibi gururluyum kolay kolay dönmezdim süründürürdüm ama gerçekten seviyorsa sıkılmadan kendini afftettirmeye çalışırdı herhalde. Biraz üzdükten sonra dönerdim herkesin başta önyargıları, hataları olabilir ama bunları aşmış gibi görünüyor önemli olan da bu. Hemen geri dönme bırak peşinde koşsun biraz üzülsün sen de ona "Benim de gururum var kendimi kötü hissettim senin yüzünden vs. " de. Eğer aramaz sa boşver sen de arama.

1|0
    0|0
    • yorumun için teşekkür ederim ben kararımı verdim döneceğimi de sanmıyorum ama başka kızlar böyle birşey yaşasa ne hissederdi bunu gerçekten merak ediyorum bu çok hassas bir konu çünkü

Erkekler Ne Diyor 5

• erkeklerin yetiştirilme şartlarını düşünmelisin. ilk başta seni sevmesini bekleyemezsin. sevgi tanıdıkça oluşur. sevgi katlanmayı gerektirir. o çocukta en sonunda seni sevmeyi başarmış ve sevmiş. bence olayı kötü yorumlama. sen açıkça konuşmuşsun o da açıkça konuşmuş. önceki tereddütlerini açıklamış. o da dürüst davranmış. her ikiniz de birbirinize dürüst davranmışsınız. bence büyütme ve her ikinizi de üzme.

0|0
    0|0
    • 1.5 sene sonra gelen dürüstlük ama ve o çelişkilerle geçirdiğimiz 5 ay bana çektirmediği kalmadı bu bana pek dürüstlükmüş gibi gelmedi yoksa bekaretin önemsenmesi ya da önemsenmemesi iki duruma da saygım vardır.

• benim inancım kalmadı

• o zaman bitir arkadaşım. ama şunu unutma bu filmi her zaman seyredeceksin. mutlaka edineceğin arkadaşlarda bu tereddüt dönemi yaşanacak. yani değişmeyecek. sadece isimler değişecek tepkiler yaşananlar aynı olacak. türk erkeği bu konuda rahat olamıyor. mutlak böylesi durumlarda belli süre tereddüt dönemi yaşıyor. bunu da sen kabullenmelisin. sen bilirsin. yaşam senin

• her iki sorun da yayımlanmış. sorun görünmüyor

0|0
    0|0
    • onlar cinsellik kategorisine aldıkça ben inatla paylaştım o yüzden böyle oldu :)

• 0|0
    1|0
  • valla ben bir erkek olarak zar parçasını hiç umursamıyorum yaaaa

sonuç olarak o kişinin son dönemdeki hal ve hareketleri daha ağır basar benim içinn ;)

0|0
    0|0
    • normalde bana da böyle bir imaj yarattı benim önemseyene de önemsemeyene de saygım var ama öğrendiğinde ya bana açık olacaktı ya da yoluna devam edecekti en başta söyledim

• 1,5 sene içinde birşeyler yaşadıysanız eğer

ve şuan onu bulamıyorsa

sana tekrar yanaşmaya çalışmasıda normal bence ;)

• öyle olsa da fark etmiyor işte yollarımız ayrıldı ben sadece insanların düşüncelerini bakış açılarını merak ediyorum :)

• başlıcam sevgiline 3 kere sormaktan bıkmadın mı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Katılıyorum sana şimdi sussa evlilikte hemen başgösterir ufak bir tartışmada..üzgünüm ya yetiştirilme tarzımız,toplum baskısı,erkeklerin üstün tutulması..

Hakkında hayırlısı olsun tatlım ya üzülme budaa geçer ne geçmiyor ki...

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim yorumun için ben de tamamen sana katılıyorum madem düşüncelerimiz bu kadar farklıymış herkes kendi yoluna bu saatten sonra sevse de olur sevmese de

• beni çok sevdiğini benimle gelecek kurmak istediğini söyleyip ağladı senin de dediğin gibi o zaman duygu ve düşüncelerimden emin değildim ama bunu aştım 1 senedir sana olan duygularımdan eminim seni çok seviyorum falan dedi ne bakire kızlar gördüm herksten namussuz sen benim bu önyargımı yıkan insansın dedi ama ne işe yarar artık

• Canım kim yanında tutar önyargılı olduğu adamı...o o zamn baska birşey planlamış olabilir..

• Böyle bir adamla yuva kurulur evlenilir mi ? Bu adamdan kız çocuğu yapılır mı ?

Sen gayet net dürüst bir kızsın. Lütfen seni hakedenlerle birlikte ol.

0|0
    0|0
  • Seni çok iyi anlıyorum, bence de dönmemelisn. Eğer çok seviyorsan ve pişmanlığına senin gerçekten inandırırsa, zamanla tkrar barışabilrsinz ama şuanda olmamalı bence. Birkaç soru sorabilr miyim benm için çok önemli, senin durumuna benzeyebilr yardmcı olr musun bana lütfen :(

0|0
    0|0
    • çok seviyorum ama dönmem artık kapılar kapandı onun için. tabiki de elimden gelen birşeyse yardımcı olmaya çalışırım

• umarım canım malum bu konular kimine göre çok hassas

• öyle de işte :/ çok teşekkr ederm cevaplarn için...

Yükleniyor...