(Kızlara)Erkek arkadaşım kafasında namusumu sorgulayarak bana cehennem hayatı yaşatmış.

Erkek arkadaşımla iyi kötü 1.5 sene devam eden bir ilişkim vardı. Bana karşı davranışları, ilgi göstermesi hep gelgitliydi.Zaten gönül işlerinin,duyguları hissettirmenin adamı değildi bunu biliyordum. Sabırla devam etmeye çalıştım. Bunun yanında eski kız arkadaşlarıyla ilgili olaylar oldu. Onlarla görüşmese de hayatında önemli olan eski kız arkadaşlarından ikisinin bir şekilde konusu önümüze geliyordu kendisi birşey yapmadım dese de. Sonra bu olaylar kesildi. Tam ilişkimiz düzene girdi o ilgisini sevgisini hep belli etmeye başladı derken önceki ilgisizliği, eski kız arkadaşı olaylarının benim inancımı kaybettirdiğini fark ettim. Bu olaylar sonucunda "Sana artık güvenemiyorum inancım tükenmiş artık ne yaparsan yap bu hislerden kurtulamam bu ilişkinin bir geleceği yok" diyerek bitirmek istedim. Bize bunu yapma seni çok seviyorum kaybetmek istemiyorum vs. vs. sözlerle beni ikna edeyim derken kendinden nefret ettirecek birşey söyledi. İlk zamanki gelgitlerinin ilgisizliğinin nedeninin benim bakire olmamamdan (kendisi onlarca kızla beraber olmuş bir arkadaş) kaynaklı olduğunu bunu içinde sindirmeye çalışırken istemeden üzmüş olduğunu ama bu önyargısını benimle yıktığını birçok tanıdığı bakire kızdan daha namuslu davrandığımı bu yüzden artık bana aşık olduğunu söyledi. Beni övmeye çalışırken yıktı geçti aslında. Çünkü birincisi ben başladığımız ilk zamanda hiç birşey gizlemeden açıkladım herşeyi. İkincisi kendisi sütten çıkmış ak kaşık değilken içten içe beni yargılamış. Üçüncüsü madem böyle bir önyargısı ya da kriteri vardı benim halimi en başta öğrendiğinde benden uzak durmalıydı. En önemlisi de bu düşünceleri yüzünden ilk başta açıkladığım ilişkinin ilk 5 ayı bana gerçek bir cehennem yaşattı. ben nedenini bilmezken ve ben"aman sorunları var ona haksızlık etmeyim seviyorsa ikimizi de üzmüş olurum " derken o beni mahvetmiş de haberim yok. Bunları açıkladıktan sonra ağlayarak seni çok seviyorum aşığım sen o kadar iyi birisin beni o kadar şaşırttınki geleceğimi seninle kurmak istiyorum palavralarını sıktı. Ama artık iş işten geçti çiğnenen gururum var ortada bu yüzden ayrıldım. 4 gündür konuşmuyorum onu çok seviyorum ama artık ölsem dönmem bunu yazmamın amacı buradaki kız arkadaşlarımın düşüncelerini almak siz olsanız ne hissederdiniz ve ne yapardınız?

Güncellemeler:
inatla niye sorum cinsellik kategorisine alınıyor anlamadım o kadar mı açık saçık!

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• hayatım boyunca ne ezdim ezdirdim. sende öyle ol diyecem ama senini biraz ezmen lazım o kişiyi. valla şimdi o arkadaşa (kamile) vurasım geldi. bakireliğe önem veren erkek haklı olmak istiyorsa kendiside bakir olmalı. yaşamışsa seninde yaşadığını kabul etmek zorunda ki sen zaten herşeyi güzel bir şekilde açıklamışsın. sakın ola arama. yosa kimsenin umrunda olmaz sadece senin umrunda olur. acı çekersin. artık acı çekmek sırası onda olmalı.

1|0
    0|0
    • ayrıldım zaten kararım kesin benim için çok ciddi bir konu yüzüne de açıkça şimdi tam nefret ettiğim erkeklerden oldun dedim bu saatten sonra seviyorum aşığım deyip ağlasa zırlasa ne yazar bunları yaşattıktan sonra senin çok iyi bir kalbin var senin gibi 100 insan olsa bu dünya kurtulur demenin anlamı da kalmıyor koşullar en başından belliydi önyargısı varsa da bunu bana yansıtmamalıydı hem beni sorgula hem acı çektir ondan sonra seviyorum demenin anlamı yok dönsem yüzüne bakınca tiksinirim

Erkekler Ne Diyor 7

• bekaret meselesini ağızına sakız yapıp çiğnemiş resmen.. "akım" demeye çalışırken "bokum" demiş..

ya bir kere böyle şeyler uzun uzun tartışılmaz.. tartışılıyorsa zaten "sorun ediliyor" demektir..

belki sadece bir kez "bakire misin" diye sorulabilir ama yorum yapmaya kimsenin hakkı yok..

1|0
    0|0
  • bence adam eşşeklik etmiş ama şu an dönmüş.hatalı konuşmalar yaparak seni kırmış ama düşünkü açık konuşmayıp içinde kurgulamaya devam etseydi aynı şekilde eskisi gibi soğuk bir ilişki yaşayacaktın...ilişkilerde geçmiş değil gelecek planları yapılır ve ona göre gerekirse hayat arkadaşı olunur..geçmişin bilançolarındaki pasif bakiyelerin hesabı sadece acı verir...bence ortada büyük bir aşk ve sevgi var..önünüze bakın ve tadını çıkarın...intikam değil geleceği bulun aranızda...

1|0
    0|0
    • tamam iyiki de söyledi ama yarın öbür gün ilerde bu konunun tekrar önüme gelmeyeceğini ne bileyim ben bunu düşünerek yaşamak yerine yoluma bakmayı tercih ediyorum ve o yüzlerce kızla birlikte olmuşken ben bunu hiç sorgulamadım cinsellik sadece erkeklere işliyor da benim mi haberim yok

• bu konu sosyal sorun aslında erkeklere verilen cinsel özgürlük kızlara verilmiyor ve bakirelik tabusu bilinç altına işleniyor ama bu onun suçu değil..erkekler 13-15 yaşındayken kadına götürülür milli oldu diye sırtı sıvaslanır...sonra eğer böyle bir çevrede ise sevgili edinemez...yada edinse bile ilişkiye giremez...aile yaşantılarıda bunun üzerine kuruluyor maalesef..ama bunda o değil sistem suçlu...sistemin faturasını ilişkinize ve sevginize kesme...i

• yanı erkekler yazmasın dıyorsun ..

0|0
    0|0
  • TATLIM

odunları nerden buluyorsunuz

bedavamı dağıtıyorlar

sana erkek mi yok...

0|0
    0|0
    • nasıl üzerimize çektiğimiz konusunda benim de en ufak bir yorumum yok :)

• bir erkek için kadında vajina olduğu sürece

paratoner gibi çeker...

• ben bakirsem kizda bakir olacak

0|0
    0|0
    • ortada eşitlik var normal bir tercih

• evlenseydiniz çocuklarınızda gavat olurdu:)

0|0
    1|0
  • eeeh biraz oyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• seni tebrik ediyorum çünkü kendine özgü bir insansın yaptığından utanmıyorsun utanmamalısın gururunu ezdirmiyorsun yıktırtmıyorsun gerçekten seni takdir ediyorum ben senin kadar güçlü olamayabilirdim tabi başıma böyle bir olay gelmedi inşallah da gelmez ama gerçekten şuanda seni ayakta alkışlayasın geldi kim ne derse desin ne kadar seversen sev sana diyeceğim tek şey öyle bir insandan hayır gelmez sevişeceksen sevdiğinle seni öyle kabul edenle yapacaksın böyle seni içten içe yargılayan kendisinın de pislikleri olan bir insanla olmaz bu gerçekten. sana kendi yaşadığım bu yazıyı okuyunca aklıma geleni anlatıyım ben 16 yaşındayken 19 yaşında bir sevgilim vardı 16 yaşından bu yana yatmadığı kız kalmamıştı ve bununla övünürdü bense bakireyim diye bana ellemezdi hayatında hiç ciddi ilişkisi olmadığı için beni "bozmak" (kendi tabiriyle) istemedi ama zaten ben onun gibi bana sahip çıkmayacak biriyle birlikte olmadığımı söyleyince bu onun egosunu parçaladı ve benle sevişmek için delirir oldu yaklaşık 1 buçuk aylık ilişkimiz oldu ben terk ettim ayrılmadan bir hafta önce onunla konuştuğumda bana evlenmeden önce "verip vermeyeceğimi" (kendi tabiriyle) sormuştu ben de evet dedim ona verip vermeyeceğimi soruncaysa hayır dedim ve bana o günden sonra hiçbir şekilde dokunmayacağını söyledi. kendisine evleneceği kadının bakire olup olmamasına dikkat edip etmeyeceğini soruncaysa evet bakire olsun isterim tabiki de diye bir cevap verince gözümden öyle bir düştü ki sana anlatamam onunla o ilişkiyi artık devam ettiremezdim nefret etmeye başladım son bir kaç gün ve en sonunda tüm egosunu kırarak terk ettim onu pişman değilim hala arar açmam böyle geri kafalı erkekler başka şekilde anlamıyorlar kızları nasıl kırdıklarının farkında değiller kendiler sütten çıkmış ak kaşık gibi davranıyorlar bazen keşke onlar da bir zarla doğsaydı diyorum hak yerini bulurdu senin ne hissettiğini anlıyorum ve pişman olacağın hiçbir şey yapmamışsın 1 buçuk senelik ilişkinizin ağzına sıçmış valla

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim yorumun için benim en nefret ettiğim erkek modelidir. Normalde ben bekarete önem verene de vermeyene de saygılıyımdır ama kendi düşüncelerini, ne olduğunu bilmeden bir işe kalkışırsan eline yüzüne bulaştırırsın işte böyle. Ben ilişkinin başında da bakire değildim şimdi de değildim madem kesin yargıların var zamanında bu bana uygun değil deyip yoluna devam etmeliydin. Sonra kalkıp bana "Kalbimle mantığım arasında kaldım." hikayeleri uydurmanın anlamı kalmıyor

• Bosa gecen yilllaaarrr balik bastan kokar ben bunu bilir bunu soylerim.kullanmis seni..

0|0
    0|0
Yükleniyor...