Böyle bir soru sorma ihtimali var belki sorar sorarsa cevabım ne olsun bilemedim şimdi ?

şu an ciddi düşündüğüm biri var artık cinsellik konuşmaya başladık bazen bana sana sarıldığımda sürtüğümde yanı seviştiğimzde diyo ıslanıyor musun boşaldın mı orgazm oldun gibi sorular soruyor bende evet ıslanıyorum hemen tahrık oluyorum yaptıklarından diyorum en sonunda da boşalıyorum yani orgazm oluyorum diyorum bu sorular gittikçe artıyor bir gün şunu sorar mı ki

sen mastürübasyon yapıyor musun diye ben yapıyorum sorarsa buna da evet mi diyeyimm ya da yapmıyorum mu diyeyim bir an çekindim nedense ona olumsuz bir şey gibi gelebilr belki

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Suç mu ayıp mı mastürbasyon yapmak?

0|0
    0|0
    • tabi ki değil de ne biliyim mast yapmak bazen normal ilişki esnasında sıkıntı yaratırımş vajinal orgazm konusnda falan o da bu klistoral orgazma alışmış sıkıntı yaaşcağız diye olumsuz düşünür diye çekindim

• hımm tamam o zaman peki :))

Erkekler Ne Diyor 10

• senin yüzünden yapıyorum yaz daha da karıştırma :D

0|1
    0|0
  • doğal olarak yapıyosan yapyorum de bunda ne var. öyle bir soru sorarsa isteklerini karşılayıp karşılamadığını merak ettiği için sormuştur ya da soracaktır. ben daha önce sormuştum ve yapmıyorum dedi. neden dediğimde istek duymuyorum dedi ve konu kapandı sonradan arzular şelale oldu o ayrı :D

0|0
    0|0
  • evet yapıyorum de..Doğal bir şey bu ne var ki?

0|0
    0|0
  • Söylemelisin. Zaten duymak istediği cevap ta "yapıyorum" demen :)

0|0
    0|0
    • neden peki duymak istediği cevap o olsun ;)

• yani nasıl yaptığımı falan sorucak kesin başka ne olabilr ki

• Başka ne olabilir ki mi :) Birsürü şey üretir merak etme :)

• yoo gayet normal bir şey yapıyorum demelisin bence:)

0|0
    0|0
  • yapmıyorum dersen "bu acaba başkasıyladamı oluyor diye düşünür sen en iyisi yapıyorum de

0|0
    0|0
  • yapıyorum de ne olacak ki

0|0
    0|0
  • doğruyu söyle

0|0
    0|0
  • yapıyorsa söyle yapuyum çekınme sonuçta dogal olan bu

0|0
    0|0
  • tabiki doğruyu söyle ama evlilik olmassa üzülen sen olursun