Rüyamda kadınlarla görüyorum kendimi :(

öpüşüyorum, sevişiyorum :( zevk almıyorum hatta hoşuma bile gitmiyor ama neden görüyorum ben bu rüyaları. gizli lezbiyen miyim len

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• bu korkuların bilinçaltına yerleştiyse ondan olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ben bildiğin alenen lezbiyenim. Gizli lezbiyenlik mi olur yahu?

Çok düşünüp yatıyorsun. Homofobiklikten oluyor sanırım.

0|1
    0|0
    • homofobik degilim ya ama erkeklerden hoşlanıyorum ben ama kadınlar giriyor rüyama

• lezbiyenleri severim...

0|2
    0|0
  • boş ver bişey olmaz takılma :)

0|0
    0|0
  • sen hiç iyi görünmüyorsun sana söylim :)

0|0
    0|0
  • homofobik bir kişiliğe sahip olmayasın :D

0|0
    0|0
  • Olabilir :)

0|0
    0|0
  • bilinç altına yerleşmiş demekki lezbiyenlik sende oda rüyalarla oltaya cıkıyor

0|0
    0|0
  • sevişme rahatlama zamanın gelmiş :d

0|0
    0|0
    • hadi öyle diyelim neden kadın görüyorum onu anlamadım

• alakası yok

• Peki sana rüyanın tabiri ; :)

Evli bir kadının rüyasında lezbiyen ilişkiye girmesi, kocasından ayrılacağı yorumunu getirir. Cinsel ilişki mutsuz bir şekilde bitiyorsa, yapmakta olduğunuz bir işi bitireceksiniz demektir. Cinsel ilişkide bulunan kişileri izliyorsanız, başarılı bir ilişkiniz olamayacak demektir.

İlişkilerin hatırlamak istemediğiniz ya da hatırlamaktan utandığınız fiziksel yönleri. Örneğin bazı insanlar ne çeşit fantezilerden hoşlandıklarını konuşmaktan çekinirler.

• Çok lez por.osu izliyorsun

0|0
    0|0
  • bende aynı sorunun zıtını sormuştummm..

0|0
    0|0
    • biseksüel mi çıktın

• yok gayet saglıklyım normallım yanı..böyle rüyalar görulebılrr sen sık sıkmı görüyun

• orgazm olmuyor musun?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ben bir lezbiyen olarak şunu söyleyim.bu lezbiyen ya da biseksüel olduğunuz anlamına gelmez.bilinçaltı denen şey bazen düşünmediğimiz ya da ilgilenmediğimiz şeyleri de gösterebilir tam tersi bastırıp içimizde olan duyguları da gösterir.erkeklerden hoşlanıyorum demişsiniz.bu durumda siz lezbiyen olamazsınız.ama birde iki cinsten hoşlanma durumu biseksüellik var.belki farkında değilsiniz ya da kabullenmek istemiyosunuz ama biseksüelsiniz.eğer o da değilse fazla homofobik ve eşcinsellikten korkan bir insansınız demektir:)

1|4
    0|0
    • homofobik degilim canım belki biseksüellige yakınımdır bilmiyorum ilk defa olmuyor bu acıkcası ara ara görüyorum böyle rüyalar

• birtek ben şöyle bir lezbiyen çift ile tanışamadım anasını satayım yaaa :(( ;)

• bende homofobik oldugnu dusundum nedense

• Bende de oluyordu bir aralar öyle ki yastığıma dilim yapışmış şekilde uyanıyordum. Ne sapık bir bilinç altım varmış lan.

0|1
    0|0
  • darkfor arkadaşımız açıklamış.

0|0
    0|0
  • Bunlar hep bilinçaltının işi :)

0|2
    0|0
Yükleniyor...