Cinsellikte eğitim gerekli mi?

Merhaba Baylar, Bayanlar

Sorum şu;

Varsayalım ki bir cinsellik kursu açıldı,

Erkeği ve kadını cinsel olarak temizlik, tatmin etmek vb. her türlü alanında eğitim veriyor.

Eşinizin, sevgilinizin böyle bir kursa gitmesiniz ister miydiniz?

Yatakta daha yetenekli olması için kurs almasını ister miydiniz?

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• aslinda kötü olmaz. cinselik konusunda bircogumuz bilincsiz hic kimse saga sola kivirmasin dalga gecilcek bir durum oldugunu düsünmüyorum sonucta evliliklerin cogunda yatak odasindaki sorunlar önplana ciktigini hepimiz görüyoruz!

1|3
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Evvet isterdim... Bence gercekten gerekli ve onemli bir kurs olurdu bu. Her konuda gerektiginde insanlar kursa gitmiyormu? peki bu kadar onemli bir konuda nicin olmasin?

1|2
    1|0
  • merak etmeyin bizim milletimiz bu işin de suyunu çıkarır

1|1
    0|0
  • dal git eğitime gerek yok

0|0
    0|1
  • eğitimi erkek verıosa evet :D

1|0
    0|1
  • Gülme krizi sebebimsin .

0|0
    2|1
  • Zaten erkeğe oral yapılma kursu varki.bayanlar şakır şakır gidiyor valla...

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 7

• sevgilimi ve eşimi daha fazla tatmin edebilmek için kendim giderdim. utanmadan hem de. yani aslında biraz utanırdım belki birazdan da fazla ama bunu yapardım. benim hayattaki en büyük korkum eşimin beni cinsel ilişkiyegirerek aldatmasıdır. bu kurs ile bu korkumun üstesinden gelebilirim belki.

0|0
    0|1
  • Evet. Lise çağında bir ergene bunu öğretmeliler. "Ön sevişmeniz kaç dakika sürer?" sorusuna "Öyle herkesin önünde sevişmem." cevabını veren insanların olduğu bir toplumuz.

0|0
    0|0
  • ülkede sınavları kazanmak için kursa gidip kazanamayan bir sürü insan var. :)

1|1
    1|0
  • özel hayat ihlali göndermem

0|0
    0|0
  • kitaplardada yazıyor oku oradan öğren ne lan o casanovadan dersler gibi :D

0|0
    0|0
  • herkesten doğuşdn eğitimli değilmi.

0|0
    0|0
  • Eğitim çok önemli ama insanlara güvenmediğim için gitmesini istemezdim