Evleneli 3 ay oldu ama ilişkiye giremedik eşim vajinismus

Arkadaşlar selamlar soru başlığında da belirtiğim gibi eşimle 3 aydır ilişkiye giremiyoruz doktora ve psikiyatrist gitmeye davem ediyoruz ama bendede sabır kalmadı ne yapsak etsek eşimin korkusunu yenemiyorum ve dun gece bana ayrılalım teklifinde bulundu geçmiyecek oluyacak diye dert yandı benimde aklım karıştı ne yapmalıyım.

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ben aile birliginin korunmasından yana biriyim. Öyle hemen vazgeçmemek lazım bence. Tıbbi yardım almaya devam edin. Bu arada alternatif tedavi seçeneklerini de değerlendirin. Yani elinizden gelen herşeyi yaptıktan sonra hala çözüm olamıyorsa o zaman ayrılmak düşünülebilir. Daha ilk zorlukta ayrılmayı düşünmek bence doğru değil. Evlilik hastalıkta ve sağlıkta iyi günde kötü günde ölene dek yemini ile başlayan bir şey. Daha 3 ay bile geçmeden yemini bozmak ne kadar uygun?

Her gece yatağa mutlaka ikiniz de çıplak girin. Birbirinize dokunun ama bu illa seks şeklinde olmasın. Eşini bol bol ve yumuşak bir şekilde okşa. Özellikle kasıklarını okşa. Duşta eşini yıka. Masaj yap. Bir birinizin cinsel organlarını çok yumuşak hareketlerle okşayın. Böylece eşini sabırla rahatlat. senin bedenine alışsın. Unutma anahtar kelime SABIR

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kesinlikle pes etme derim. kuzenımde vajınısmustu. tedavi oldular. şimdi herşey normale döndü. güzelce konuşmayı denemelisin. hatta istersen gittikleri doktorun muayenesını ögrenıp yardımcı olabilirim.

0|0
    0|0
  • Off bende cok korkuyorum umarim vajinismus degilimdir.

Boyle bir zamanda sakin birakma esini yaninda olmalisin

0|0
    0|0
    • Korkulacak bişi olsa çogu kızlar yiyelim diye zıplamazlardı

• Ben de istiyoruk cok iliskiye girmek ama korku cok var sanki kolumu kesecekler gibi aci hissedicem

Erkekler Ne Diyor 10

• Bu çözülebilen bir sorun. Doktor tedavisi nasıl bir sonuç verdi, ya da memnun musunuz?

Birkaç doktor denemenizde sakınca yok, doktor tavsiyesi gerekiyorsa özelden yardımcı olabilirim.

Yılmak yok.

0|0
    0|0
  • bence biraz sık dişini. malum bu bir hastalık ve tedavi ediliyor. siz düzenli olarak psikiyatra gitmeye devam edin eminim ileride çok mutlu olacaksınız. şimdiden çok geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Alkol sorununuz yoksa alkol alın öyle girin ilişkiye.Aynı durumdaki tanıdık çifte doktor bunu uyguladı. O gece girdiler bu şekilde.

0|0
    0|0
  • sarhoş etsene sen onu. onu sekse asla zorlama. seni severek yanassin. zoraki değil yoksa asla basaramazsiniz.

0|0
    0|0
  • allah sabir versn benim staj dnemim hastaneler dolup tasiyor benzer sornlarla hersey senin elinde emin ol basarirsin ama sabir istiyor vee zaten dr belli taktiklar soylemisdir onlari uygularsiniz

0|0
    0|1
  • Allah yardimciniz olsun...

0|0
    0|0
  • kas gevsetici alkol olabılır onu sakınlestrmende cok onemlı bırakma sakın onu dhada cok uzulmesıne ızın verme zor gununuzde bırbırınızı ıdare etmezsenız guzel gunlerde beraber olamassınız

0|0
    0|0
  • dr.haydar dümen vaginusmus hastalığını kesin olarak tedavi ediyor,ama maalesef toplumumuz birini alay etmeyi çok sevdiği için,adama gerken saygı gösterilmedi bugüne kadar

0|0
    0|0
  • güçlü bir sakinleştirici veya alkol (ikisi bir arada kesinlikle olmaz) eski eşimle bizde yaşamıştık bu sorunu bir krem vermişti doktor vajinaya sürülüyordu ve uyuşturuyordu bu tarz birşeyde deneyebilirsiniz ama en sağlıklı çözüm sorunun ne olduğunu anlamaya çalışmak acıyacak korkusumu yoksa küçüklükten gelen bir travmamı ona göre hipnoz yöntemide uygulanabilir

0|0
    0|0
  • eşini bırakma buişte senin anlayışın çokönemli ama sorun sadece omu başka bir derdi var olmasın

0|0
    1|0
Yükleniyor...